Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simonko, jste nádherná žena, která ví co chce! Dneska mě úplně rozčílil článek o té namyšlené slečně Agátě H., kde se píše, že se do Vás zase navezla. Jsem sice v jejím věku, ale stydím se za ní. Proboha je to tak hloupá husa! Vy jste žena na úrovni, jste hvězda a to ona nikdy nebude.Přeji Vám mnoho úspěchu jak v pracovním, tak v soukromém životě a z takových jako je výše zmiňovaná si nikdy nic nedělejte!
  • Dobrý den p.Simono, to co píše Hanychová, je jen bleda závist. Ona se proslavila jen tim, že se všude cpe a dělá trapasy, jak holka z pomocné školy.Vás obdivuji a mám vás rada.Viki z Orlové *4*
  • milá daisy symona je také špatná osoba nechá syna autě a nechá mu kličky od auta to je trapné nemislíš nebo si to taky udělala děckama oooooooooooooo tooooooooooo neeeeeeeeeeee *15* *12* to je ona
  • Ahoj Simono,nejsem sice tvoje oddaná fanynka,ale Hanychovou se nenech vytočit,je to ubohá trapka,která ti jenom závidí tvoje úspěchy. O takových úspěších si ona může nechat jenom zdát,kašli na ni,je to ubohá závistivka,protože ona na tebe vždycky útočí jako první. To znamená,že jí něco žere a něco jí na tobě pořád něco vadí,kácej na ni, žij si svůj vlastní život. Ty jsi oproti ní skutečná dáma,tak se měj hezky a přeju ti další úspěchy.
  • všechny ted dusí proč se na všechny pověsila nehrajete ve filmu pomsta to pak se vás pomstijou ste pěkná a hloupá a toho syna nechat autě to napadne hrobnikovi že uteklod lopaty *12* *6*
  • Simonko,dnes jsem Vás viděla smutnou v televizi,kašlete na všechno a buďte v pohodě,čas všechno srovná.Držím palce!
  • REZERVAČNÍ SMS na natáčení pošlete ve tvaru
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    (INFO PRO REGISTROVANÉ DIVÁKY: V den přenosu se prosím dostavte na adresu Barrandov Studio, Atelier 2, Kříženeckého nám. 322 (zastávka MHD "Filmové ateliery"), Praha 5 Barrandov. Vstup do ateliéru je recepcí v pravé části budovy od 18:30 do 19:00)
  • POZOR! Buďte u toho! Simona Krainová vystoupí 20.2. na Barrandově. Možnost rezervovat si místa ZDARMA! Stačí poslat SMS (více info zde): http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace nebo také e-mailem na divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme *3* Mimo Simony také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • taky si myslím. Že se Agáta chová, tak jak se chová a dělá sama sobě ostudu, za to si může sama, je těžké usměrňovat dospělého člověka, když o to nemá zájem.
  • wauworld
    Ve filmu Kamarád do deště byla pěkná,dnes už je vzhledově podprůměrná..
  • Simčo, jsi úžasná a máš pecka mimi... *3*
  • Proč?

    Nelíbí se mi Simonina kritika na adresu Andrey Verešové! Opravdu mi připadá, že paní Simoně bud hráblo nebo se takto snaží zviditelnit!? Ale proč? Vždyt toho v životě tolik dokázala, a je to krásná ženská! Nicméně, ale krásný je asi, podle toho jak se v poslední době chová, pouze zevnějšek. Nitro je asi hrbolaté!? Škoda, já ji vždycky obdivovala, ale cítim zklamání. S Darčou byly super dvojka a řekla bych, že Darinka byla v kamarádství držák. Snažim se ještě uvěřit, že lví podíl na tom mají média a ledascos překroutí! No ale rozhovor kdysi na rádiu byl na živo a tam už to napadání ostatních modelek bylo zřetelný. A vůbec proč zrovna ještě šije do krásné Andrey Verešové, která je vzorná matka dvou dětí, do nikoho se jen tak nenaváží a na veřejnosti je vždy velice milá. Dle mého má vrozené vyšší IQ. Simono, vlídnost k ostaním dělá divy a schová se za ní i třeba drobný nedostatek....v čemkoliv... I přesto, hodně zdraví a štěstí celé Vaší rodině...a přestante se už zabývat druhýma, hrozně Vám to škodí a to je škoda......
  • Re: simonko krainova. jsi

    BOŽE TY JSI ELITA ČESKÉHO PRAVOPISU NA TO SE NEDÁ DÍVAT A UŽ VŮBEC NÉ PŘEČÍST VRAŤ SE NA STROM.
  • Moc děkuji za společnou fotografii.

    Moc děkuji Simoně za společné foto z dnešního dne v Karlových Varech. Je první modelka, se kterou jsem vyfotografován. Přeji hlavně zdraví, bez toho není nic. Zdraví jí Kamil souznitel v dnu narození Hany Zagorové. *14*
  • Re: Re: gggggggg

    Ty ji máš opravdu hodně ráda, že?? *1* ne, je fajn, je zajímavá,..........
  • missisjosef

    Re: ???

    ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8*
  • missisjosef

    Re: Re: Simona

    ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8* ,,starej se o seme mrdko jedna šprtcká!!!ona neni blbá ty fuj tajble ,,,nikdo neni chytrej a už vůbec hloupej ,,,až dej má mozek!
  • missisjosef

    Re: gggggggg

    ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,a závidíš Simoně krásu,,proč musíte bít lidé tak závistiví a hlavně žencký!!?,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8* ,,,
  • missisjosef

    Re: Krásná topmodelka...pravý opak Agáty

    ano! *1* *3*
  • missisjosef

    Re: Re: simona

    ona je moc sympatická ,,, ale nemá pohled jako že se pořád chce hezky tvářit,,ale je moc simpatická ,,,protože jí vyhovuje jako třeba mě se tvářit nemile,,ale nemyslíme to špatně jenom nemá moc nálady jinak mi připadá že se pořád usmívá . *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit