Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně,já o Krainové toho moc nevím,ani mi nijak nevadí..Ale neuznávám ženy,které si dělají děti téměř po čtyřicítce např.Krainová,Csáková..Podlě mě ty děti pak trpí,když mu bude např.10 let,jeho matka bude mít skoro 50 a to není moc dobré.Sice na to asi nebudou vypadat,díky omlazování,na které Krainová chodí co tak vím.No zas tak dobrá Krainová si myslím není.
  • co ty fotky zase stejně machrujete že jste se fotila ze sylvestrem a dalším to děláte sválně asi musí váš manžel žárlit co kdyby vam tohle udělal máte nádherný kluky a být rozumná to neumíte toho bz jste obvinila *16*
  • Ahoj Simono, chci jen říct, že to co o tobě říká Hanychová, je jen ubohá závist. Ona vedle tebe vypadá jak striptérka z béčkového filmu. Ta tě nikdy nemůže ohrozit a ty to víš. Jsi milionkrát lepší než ona a určitě máš i víc fanoušků. Ty jsi ta hvězda, ona je nula. Tak se měj hezky.
  • Dobrý den Simono,vím, že na tuto diskuzi asi nechodíte,ale přesto sem chci napsat pár slov. Právě jsem dočetla jeden rozhovor s Vámi a musím před Vámi smeknout. Pro mě jste žena, která ve svém životě opravdu něco dokázala. Určitě jste to neměla jednoduché, když jste v pouhých 16ti letech odjela do Paříže a tam jste se musela tvrdě otáčet,abyste uspěla. Líbí se mi na Vás, že nejste žádná puťka, která si od manžela nechá diktovat možné i nemožné, že si na sebe vyděláte vždycky sama a jste svobodná a nezávislá. Oceňuji na Vás, že se ve společnosti vždycky chováte noblesně a vznešeně na rozdíl od jiných našich rádoby modelek, které už klesly na tak nízkou úroveň, že pro svoji medializaci jsou ochotné šaškovat jak potrefený husy. Vy prostě máte úroveň, jste chytrá, moudrá, inteligentní, jste prostě dáma na úrovni. Vy se nepotřebujete před fotografy předvádět, nepotřebujete ke svému zviditelnění ubohé a trapné skandály. Máte prostě můj obdiv. A taky Vám přeji, aby se Vám narodilo druhé miminko zdravé, přeji Vám šťastnou rodinu a šťastný, spokojený život osobní i profesní. Mějte se.
  • Simona Krainová je velmi hezká,je to modelka na světové úrovni a opravdu nechápu chabé a podprůměrné narážky A. Hanychové na Simonin věk. Agáto,až dokážeš to samé co Simona,tak pak něco říkej. Nesaháš ji ani po kotníky. Simona je navíc slušná a inteligentní, když něco řekne,tak to dává smysl a ne jako když něco plácne Hanychová, ty její hloupý a neskutečný plky už mi ani nepřijdou k smíchu. Normální člověk už musí jenom kroutit hlavou nad tím,co ona dokáže vypustit z pusy před kamerou. Pro mě Simona "in", Agáta silně "out".
  • Navíc Simona je známá (nevím jak hodně po světě, ale rozhodně) v Paříži. Hanychovou nezná půlka naší republiky, Verešovou druhá půlka. Vlastně - Vereška je známá ještě v jedné zemi - Slovensku. Tam jsou totiž rádi, že se takový laciný c...y zbavili.
  • Hanychová mě nějakej švindlkurs o fotografování, ne? A Verešová? Práva z Plzně, kam narychlo před státnicema přešla? Urážka všech poctivých vysokoškoláků. Simona je sympatická, nevypadá na fotkách jako stará mladá, když se nehlídá (sakra na rozdíl od Verešový). A Hanychová je ošklivá stabilně.
  • Simona mi přijde v pohodě.
  • Tohle je podle mě jedna z mála českých modelek o kterých můžu říct jediné a to: wow! Když promluví má to hlavu a patu, nedávno byla nakupovat v krámu, kde dělám brigádu a naprosto mě dostala! Fakt jsem nečekala že bude tak milá a hlavně tak krásná! Na svůj věk vypadá líp než já a to mi je 19 *8* sakra, závist *15* *15* *15*
  • Ten Váš článek nemá hlavu ani patu,co se prosím sděluje?
  • Vraťte svačinu co jste snědl/a ve škole.No takových chyb a hrubek.Jste dost trapná/ý a nesuďte,začněte nejdříve u sebe.... *1* *8*
  • Když je Simona podle jiných už tak stará na modelku, tak proč pořád dostává luxusní nabídky?? Prosím o vysvětlení..... *15* *15* *4* *5*
  • Hanychová a Verešová jsou zářným příkladem, že mít vysokou školu ještě neznamená být moudrý a inteligentní. Simča sice má jen základku, ale je moudrá, na nikoho veřejně neútočí a Agátiny údery ji zpátky nevrací. Tomu se říká inteligence a slušné chování. Ty dvě nány s vysokoškolským diplomem by se od ní měly učit!!!!
  • 100% souhlas, sama bych to líp nenapsala, blbky jako Hanychová,Erbová a spol. můžou být topmodelkami jenom v postkomunistickém Česku. To akorát dokazuje IQ českého národa. Simona je na rozdíl od nich opravdu krásná ženská a její věk by ji nikdo nehádal. Já jsem zvědavá,jak bude Hanychová vypadat ve 40ti, když už teď vypadá na 33. Přestárlá zombie.:-)) Hanychová ji jenom závidí, páč na takový světový metály jako získala Simona ona prostě nemá a není se čemu divit. Ta se hodí jen k tomu, aby ukazovala kozy ve vyhulených barech a hospodách. Tam o ni kupodivu zájem zatím ještě je. *15* *15* OPRAVDU JEN ZATÍM. Já Simoně fandím!!!! To je topmodelka světového formátu. *4* *5*
  • Simona Krainová je stále krásná ženská, která si svoji karieru vydobila od 15 let. Nezviditelnila ji žádná soutěž Miss. Na rozdíl od Andrejky a Agátky si své místo v modelingu tvrdě vydřela. Andrejce je již přes třicet a Agátě nebude stále 26. Zatím co Simona své prsa ukazovala v16 letech, tyto dvě pseudomodelky je ukazují pořád, jinak nemají co. Že má
    Simona základku to víme všichni, ale taky víme že je přirozeně inteligentní a své zkušenosti zbírala od té doby co byla vhozena do vody a v 16 letech v cizině a sama se musela hodně otáčet, aby se ve světě modelingu udržela. Nikdy nevolala napomoc mámu jako častokrát Agáta. Andrejka je magistra plzeňských práv a všichni v této zemi vědí jak asi dostudovala (několik let nebyla schopna dokončit Karlovu univerzitu, prý byla zaneprázdněná). Agáta odléčená narkomanka, dcera známé herečky a otece Hanycha jako majitele reklamní agentury. Bez jmen slavnějších rodičů by to nikdy nikam nedotáhla. Její vysoká škola fotografie na Moravě mluví za vše. Nejsem zastánkyní žádné modelky, ale štve mně nevychovanost jak Agáty, tak Andrejky. Pseudomodelky! Za Rozvadovem je nikdo nezná, patří do jednoho pytle s Mašlíkovou, Mesárošovou, Hankou Svobodovou a další jim podobné. Mám smysl pro spravedlivost a jestliže
    Simona někdy vyrukovala proti nim, tak čemu se divíme? Na rozdíl od nich nám dělala jméno ve světe. Je stále hezká a žádaná, že si mění agentůru na a co, to je život. Pořídila si dítě, které miluje a nechce upřednostňovat kariéru před rodinou. Za léta má toho asi až nad hlavu. Jen nechápu český národ, že se do ní stále naváží. Místo toho aby jste ji podpořili a naopak odsoudili ty dvě blbky, které bez chův nedají ani ránu, házite na Simonu špínu! Andrejka odloudila otce od rodiny a vytrčuje se za prachy ve Špindlu jako nenasytná ..... A zatím co Agátka lyžuje v Jasné v Tatrách, málem ji uhoří dům i s miminem a nebýt chůvy, která se probudila a zalarmovala Dopitu, nevím jak by to dopadlo. Co jsme to za divný národ? Odsuzujeme tu, která se stará o dítě a manžela a zvelebujeme ty, které jen intrikují, nechutně vydělávají na pomluvách, protože jsou hloupé. Vzkaz pro Simonu: " Simono nad blbostí nikdy nevyhraješ, proto sní bojuj, nebo jinak ona vyhraje nad Tebou!" To jistě nechcete . A proboha zaplaťte si konečně nějakou školu a dostudujte. Máte na to rozum i peníze. Nikdo na vás nebude mít páku. Podívejte se jak si dodělávají školy Kubelková, Danková, Borhyová, snad v záři Gottová. Ony to nepotřebují k své práci ony potřebují papír aby na ně taková Verešová a Hanychová neukazovaly prstem :-)
  • Nemyslím, že je stará na modelku, je pořád stejně hezká, figuru ji může závidět kdejaká dvacítka a zájem o ni je velký, tak proč ne. Já nevím,jaké má Simona vzdělání,ale to, že na to Hanychová a spol. pořád poukazují, jen dokazuje jejich závist,nic jiného. Hanychová taky není žádný génius, podle toho, jak se vyjadřuje a prezentuje, tipuju,že maturitu si zaplatila.
  • Souhlasím :) *3*
  • Jo a Hanychová taky není žádná vzorná matka.
  • ty se nejprv podívej do pravidel českého pravopisu. To,že Simona nechala svého syna v autě,je opravdu špatné a může být ráda,že to dopadlo dobře,ale vadí mi,jak se do ní husa Hanychová sprostě naváží kvůli jejímu věku.To akorát dokazuje,jak je Hanychová vyloženě hloupá a závistivá,vždyť ona taky věčně mladá nebude a taky by se jí nelíbilo,kdyby jí někdo nadával kvůli věku.Jenže Hanychová má IQ tykve a tuhle skutečnost ve svém věku asi ještě nedokáže pořádně pochopit,možná,kdyby jí to někdo vysvětlil na dětském leporelu,tak by jí to třeba docvaklo. *15* Já jsem taky stejně stará jako Agáta,ale tohle bych si nikdy k nikomu nedovolila,je to asi tím,že mám nějaké slušné chování. Paní Žilková toho v Agátině výchově asi hodně zanedbala nebo je Agáta jenom nevycválaný fracek,který na to jednou dojede.
  • Všichni se naváží do toho že do Simony tepe Agáta.Ale co udělala mockrát Simona na adresu Andrey Verešové,to už nikdo neřeší!!Mockrát se dost ošklivě obula do toho,že Andrea má na filmový festival desatery šety a že dělá po každém porodu tiskovku v porodnici,aby ukázala jak má jedinečné dítě a manžel pod zavinovačkou cíleně vytrkuje drahé hodinky....Simčo suď ponejprv sebe!!!A to že máš jenom základku ví každý a stará na modelku prostě už jsi!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit