Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h.f.2babetca

    aajjjjaaaaj

    ččeeeeeeče ľudiaa ja závidím mojeje sesterke tá chodí s takým na 99% podobného len s modrýmy očami .Ale aj Shia je *14*
  • h.f.2babetca

    Nuda

    Je tu nuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ved o Shiovy sa da kecať celý život a tu to len zapadá prachom *16*
  • Rap

    ... a taky skvěle rapuje *1*
  • fórum

    Ahojky. Založila jsem na lidé.cz fórum o Shiovi budu moc ráda, když se přidáte! http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=103297
  • Kaků

    Jááááá ho tak žeru. je tak sex a milej a vůbec. Ve filmu Díry má ale taký hezký vlasy hey. Seznámila jsem se s ním tedy v Transformerech. Hned se mi na pohled zalíbil. Vyhledala jsem si filmy, kde hrál. Mám je doma všechny a upa to miluju. nedávno, teda včera dávali na Nově Disturbia a pozvedlo to ve mě lásku..
    I LOVE YOU SHIA, VERY MUCH !!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Kéž bych ho někdy potkala !!!!!!!!!!! *9*
    • Re: Kaků

      Jsme na tom úplně stejně ! já ho taky úplně láskuju,když den se dívám alespoň na jeden film s ním! *14* *14* *14* je úžasný! chci ho domů!
  • No vy ste vypatlanci twl. Jeho jméno se čte [šáj labůf] koukali ste se vůbec někdy na uvádění trasformers ?? tam to takhle říkaj chytráci, si to někdy pusťte
    • opravuju se je to [šáj labaf] ale i tak to říkáte všichni špatně.
  • je to zdes

    je to ten nejvetsi zdesak na svete a kdyz ho vidim tak se uplbne smeju a malem z neho bliju jak se vam takovy blb muze libit
    • hey how you talk about him you are normal.You think that is stupid,but he is not stupid unlike you handsome.I saw him with my own eyes and believe it or not is fine.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Viděli jste tohle? To je best :D :D https://www.youtube.com/watch?v=4G6jvu9PHZA *1* *1* *1*
  • Já jsem ho viděla na vlastní oči je úžasnej kdybych mohla tak se tam přestěhuju. a jeho jméno se čte (ší lejbilaf) mimochodem.
  • Shia je moc pěknej mám ho moc ráda nejvíc se mi líbil ve filmu transformers

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit