Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shia LaBeouf

    Ahojky lidi,
    takže co napsat k Shiovi?? Poprví jsem ho viděla v Indiana Jones 4 kdysi mě ani tak moc nezajímal ale pak jsem shlídla vsechny jeho filmi až na New York, I love you kterej ještě nešel do kin. Myslím že je fakt talentovaný a hodně pěkný. Má okouzlující oči a nádhernej úsměv. Škoda je že nemám ani tu nejmenší šanci ho potkat nebo s ním něco mít že?? Ale věci sou různé bylo by to krásné je moc prima a takovýho kluka sem neviděla nedělá frajera je prostě sám sebou je vtipnej roztomilej a podle toho co jsem viděla umí i nádherně líbat!!!! Je to kluk kterej se jen tak nevidí,.... Mám doma všechny jeho filmi a úplně z nich nemůžu. On je prostě něco víc než všichni a bude strašně třeba žárlím na Megan Fox že s ním hrála a na všechny herečky ale co se dá dělat?? Strašně sem se zabouchla a to se nezmění zůstane navždy v mím srdci tak to prostě je ON je pro mě vše i když ho neznám tak podle toho co jsem viděla ho prostě miluju!!!! Teť mu pudu psát doufám že odepíše jinak se tu mějte ahoj !! x)

    SHIO LABEOUFE miluju tě NAVŽDY * MY AND YOU´´TOGETHER FOREVER * LOVE * x-*
    • Re: Shia LaBeouf

      mama mia taka tlama se ti libi fuuuj *15*
      • Re: Re: Shia LaBeouf

        Prosimtě nemel tady nesmysli, nikdo na tebe neni zvědavej... máš úžasnej vkuz když se ti tak krásnej kluk nelíbí... OMG! *8*
        • Re: Re: Re: Shia LaBeouf

          Ses slepa ty kravo vole je to zdes *9*
    • Re: Shia LaBeouf

      Tx z něho asi fakt nemůžeš co ??? Ty ho musíš uplně totálně milovat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Shia LaBeouf

        ja ho taky hrozěn miluju mám doma podpis který mi přivezla segra z londýna a jsem na něj pišná když vím že ho měl shia v rukách moje segra ho viděla a to ji hrozně zavidím je uplně božííííííí miluju ho :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gdfughfdughdfug

    ve filmografii chybí Eagle eye neboli Oko dravce *13* *13*
  • bublinasl

    Shia

    Všechno nejlepší k narozeninám :-) *3* *14*
  • WOW

    Ten to teda vychytal... ehm, sorry za mylnou informaci...
  • Proč řešíte fotky?:)

    Nazdárek holky...nevim proč řešíte fotečky:)..třeba neni moc fotogenickej a nebo je tady má blbý...ale já neprosto "nemůžu" z těch jeho kouzelnejch pohledů v jakýmkoliv filmečku..má tak nádherný oči..z toho pohledu se mi podlamujou kolena;)...Shia neokouzluje vzhledem,ale neuvěřitelným charisma!:)..je něco mezi klukem "od vedle" a už dospělým chlapem..no zkráta neuvěřitelně sexy *14*
    • Re: Proč řešíte fotky?:)

      Pravda *4* .. a treba na nekterejch fotkach vypada jako debil *14* ale proste aspon jsou vtipny.. je proste wrrrr kolousek *14*
    • Re: Proč řešíte fotky?:)

      Máš napsostou pravdu!!! Má fakticky nádherný oči...a stejně jako tobě se mi z toho podlamujou kolena!:D A taky souhlasím s tím, že má neuvěřitelný charisma! Vlastně souhlasím se vším, co jsi tady napsala!=)
  • ghsudfghn

    Shia žije v Los Angeles. Ale když byl malý, tak bydlel v Echo Parku to je taky v Los Angeles.
  • jajajaj

    Zapomneli film Oko Dravce *14* bomba film
  • jste normalni??

    Jste normalni?? si tady nadavat? nektery prispevky jsou ubohy, kazdy ma svuj vlastni vkus tak jim do toho nekecejte. Nekomu se libi nekomu ne....
  • výslovnost

    holky ptala sem se učitelky,která učí francouštinu a podle ní by se to mělo číst "Labéf"
    *14*
    • Re: výslovnost

      Jasný, la bef, to "e" uprostřed musí být něco mezi "e" a "o"... Se učím francouzsky a slovo "hovězí" máme v učebnici docela často *1*
  • Wrau

    Wrau libi se mi a uz nvm co psat...jenom, ze jeho fota jsou fakt siiila *1* *1* *1* *1* *1* *1* nektery... jinak je to big soumen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit