Přejít na výpis diskuzí

Sean Connery

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sean Connery

    Sean Connery,je to sympatycky,pan herec.Je uzasny,vynimocne dobry a nenahraditelny...
    • Re: Sean Connery

      Sean Connery je můj nejoblíbenější herec ze všech. Je to můj brouček. Má nejerotičtější hlas ze všech herců.
  • IDIOT

    Debil *16* *5* *10*
    • Re: IDIOT

      ale terasz som si uvedomila jednu vec ješdno je pravda že podla teho jak si tam zeregistrovaný si idiot
    • Re: IDIOT

      ja som so slovenska 1euro som mala pre učitelku a vieš čo som si za to kúpila jamesa bonda goldfinger
    • Re: IDIOT

      tak piš bojíš sa ma
    • Re: IDIOT

      drž hubu proč to tady vlastne píšu nevím co mám robit
  • Sean Connery je smraďoch

    Sean Connery se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá. Sean Connery ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.


    „Je to opravdu nechutné. Sean je schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Seanova ko­legyně.


    TAK PO TOMHLE JDU BLÍT!!!

    *9*
    • Re: Sean Connery je smraďoch

      ten kdo tady zapáchá si jedine ty
    • Re: Sean Connery je smraďoch

      To že se moc nemyje mě moc nezajímá,mnohem víc mě zajímá,jaký je herec a to je SUPER! *15*
    • dejnadee

      Re: Sean Connery je smraďoch

      Tak sem nelez když Ti tento herec nevoní, je spousta jiných fanklubů...
  • mort13

    Sean je 1

    Sean Connery je perfektní herec nejvíc se proslavil v bondovkách a je nejlepší bond ve své hystorii.
    • Re: Sean je 1

      dokud se nenaucis aspon trochu cesky, budes porad pako. zacni cist, at si nemusis zvysovat sebevedomi avatarem a priblblym nickem..
  • narozniny

    Vše nejlepší k narozeninám!!! *14*
  • nevim

    ahoj, prosim vas nevite nekdo, kde bych na internetu mohla shlednout film PAST??
    • Re: jj

      najeď si na torent,tam najdeš skoro všechno měj se pa *3*
    • Re: nevim

      kde na nej juknout nevim, ale stahnout trebas na movielibrary *3*
      http://movie-library.cz/film/143- past/
      • Re: Re: nevim

        Díky moc!!
  • Včera v osm běžel Goldfinger v telce.....skvělá Bondovka...Connery je nepřekonatelný a celé to podtrhuje skvělý hit od Shirley Bassey..Goldfinger..
  • Doplnit filmografii

    Chybí zde Shalako z roku 1968, western který hrál s Brigitte Bardot. *3*
  • dodatek k filmografii

    Chybí film Pahorek, rok 1965.
  • Společne s Brosnanem je Sean Connery nejlepší Bond.Craig na Brosnana ani Conneryho nemá a nikdy mít NEBUDE *4* *3* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit