Přejít na výpis diskuzí

Sean Connery

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?

    Nevíte jak je vysoký ?
    • Re: ?

      190 cm *3*
  • the rock

    Nechápu proč není v jeho filmografii zařazený film skála když v něm má hlavní roli
    • Re: the rock

      Hledam nazev filmu,kde hral trosecnika z havarovaneho letadla jeste se dvema muzi a unikali lidozravemu medvedovi nekde na severu Ameriky nebo Canady v databazi na netu jsem to nenasla.muze mi nekdo pomoct?Diky.eL
      • Je to film Červený stan ale nehraje tam trosečníka, ale R. Amundsena, který se je snaží zachránit ale sám zahyne.
      • Re: Re: the rock

        Nejsem si vědomej toho, že by v něčem takovým Connery kdy hrál a jestli jo tak jsem to rozhodně nikdy neviděl. Jediný co znám a odpovídá to popisu je film 'Na ostří nože', v originálu 'The Edge', ale tam hrál Anthony Hopkins a ne Connery. Víc na ČSFD:

        http://www.csfd.cz/film/1 3337-na-ostri-noze-edge-the/
  • mrzimor

    :-)

    Pěknej chlap a skvělej herec *1* *14*
  • mayda2005

    80

    tak dnes má 80, doufám, že ho ještě uvidíme v dalších skvělých rolích *4*
  • Luky1987
    Jsem velkým fanouškem bondovek s Brosnanom a panem Connerym, oba jsou fakt perfektní
  • irena58

    PAN BOŽSKEJ

    SEAN ZRAJE JAKO VÍNO,JE POŘÁD KRÁSNEJ CHLAP *8*
  • Luky1987
    Lidi, společne s Brosnanom ten pravej bond a ne ten d*ment Craig. PS Pana Conneryho za jeho filmeček, Bondovku Goldfinger uznávam
    • Souhlas
      • Luky1987
        Brosnana a Conneryho budu za jejich perfektní 007 Bondovky uznávat ješte sakramentsky dlouho hádam i naveky !
  • King

    Sean je skvělý herec, sympatický chlap a navíc z něho něco vyzařuje, prostě je neopakovatelný, je jen jeden Sean Connery. A je to Skot!! *4*
  • Je bezvadnej

    Hned jak jsem vyděla jeho filmy hned jsem si ho oblíbíla.Je to bezvadnej chlap a herec.Je škoda že už končí.Podle mě je nejpřitažlivnější chlap pod sluncem.Je fakt dobrej. *4*
  • informace

    Tento herec je kleptoman a nasilnik, dela mu poteseni obzvlaste kdyz bije zeny, je to zbabelec. Svoji byvalou manzelku malem umlatil, je chorobne zarlivy. *5*
    • Re: informace

      taky jsem to cetla v biografii,vubec bych to do nej nerekla *8* od te doby ho nemuzu ani cejtit *16*
      • Re: Re: informace

        Nesmíš věřit všemu co se píše! Hlavně ne těm neautorizovaným rádoby biografiím. Těch nejrůznějších lží a polopravd a drbů je o celebritách napsáno tolik, že je mi z toho smutno. *9*
    • Re: informace

      je kleptoman,násilník, chorobně žárlivý atd atd.... tyto bláboly máš odkud??? *13*
    • Re: informace

      je kleptoman, chorobně žárlivý atd atd.... tyto bláboly máš odkud??? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit