Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucajdra

    To je opravdu zvláštní ...mý znamý s ní chodili od 1.třídy do 9 a nic špatného o ní nikdy neřekli a že jich bylo vážně hodně ...a dyž jsi s ní chodil na základku tak kam chodila víš to vůbec???Protože říct a bejt pravda JE JAKO FAKT ROZDÍÍÍL!!umí každej *8* *7*
  • Sarka

    Já si myslim,že vy všichno tady co jste a píšete o Šárrce ty samý hnusný věci je tím,že ji vůbec neznáte ..já neříkám že ji znám ale myslím si,že není všechno tak jak se na první dojem zdá.Třeba může působit namyšleně,povrchně a bůh ví co ještě tady o ní píšete,ale je to všechno jenom proto,že ji závidíte nic víc na tom není!!!!Tak jí nechcte k sakru být každej sme přeci nějaký...někomu hold se daří a někdo může jen závidět!!! *13*
  • Škola

    Ahoj Šárko, vím že navštěvuješ pedagogickou školu v Mostě a chystám se na ní.. Mohla by jsi my napsat něco o ní.. Moc díky *4*
  • Šárko, napiš mi ! *3* *15* *3*
  • *4* *4* *4*
  • Nebudu urážet,ale šárku FAKT nemusím. *13**13**13* navíc se hodně změnila...
  • ŠÁRKA

    AHOJKY ŠÁRINKO.NIC SI NEDĚLEJ Z TĚCH URÁŽEK ,JSOU TO ZÁVISTIVÍ PITOMCI , KTEŘÍ DOKÁŽÍ JEN POMLOUVAT!!JSI HEZKÁ A URČITĚ I SKVĚLÁ HOLKA A OPRAVDU MĚ MRZÍ ,ŽE JSI NEVYHRÁLA! *9* DRŽEL JSEM TI PALCE, PROTOŽE JSI DOBRÁ ZPĚVAČKA A JSI LEPŠÍ NEŽ ANETA!!!!TY FOTKY MÁŠ SENZAČNÍ!!!!S LÁSKOU TVŮJ CTITEL HONZA PS:POSÍLÁM PUSINKU. *14* *4*
  • Šárka??????????

    Jsem si o tobě myslela hezké věci,ale teď mi každý říká,že kouříš,chlastáš jako dán a už nevím co,zklamala si mě Šárko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pozdravení

    Mně teda nevadí a bráchovi se líbí takže sečteno podtrženo ŠÁRKA NÁM NEVADÍ *3*
  • Re: Cislo sarky

    Jestli je to číslo, to které myslíme, tak jsi úžasná. Ale otázkou je: Používá ho ještě? Nebo už má jiný. *7*
  • sarko,mas pekne jmeno,i ma dcera se tak bude jmenovat,narodi se tento mesic.
  • Šárka je nejlepší SUPERSTAR *3*
  • je supeeer *4*
  • šárce

    čau jsi mi fakt moc sympaticka a libis se mi nekdy by jses mohla ukazat vplzni co ty na to
  • Pro Šárku

    Ahoj Šári jak se máš jsi super fakt kočka miluju tě mocc!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *15* *14*
  • pro Lavazzu

    diky,je uklidnujici,ze je vic tech normalnejsich...kdyz se podivam kolem sebe,tak jich moc neni...
  • Ty seš tady taky normální jedinej člověk,máš vkus!
  • šárka je pěkná holka.Tu bych bral hned!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pro Radka

    Kolik ti je ty,fanoušku šáryny.Deset,asi jo,že!!! *1*
  • NEDEJ SE

    Ahoj Šárko !! škoda že tě neznam osobně moc si my simpatycka a doufam že s polu zajdem někam na kafe . a nebo na vecu, byl bych rád . když jsem tě vyděl poprvé tak jsem se do tebe zakoukal , a jestly budeš mít někdy čas tak napiš. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit