Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Průměrnost až podprůměrnost zvítězila v osobě tzv. pěvkyně Vaňkové. Hlasový fond žádný , intonace podprůměrná.
  • Šárka je super

    Šárka je nejlepší a měla být SuperStar!!!!!!!!!!!
  • Šárko, jsi slepička a já Tvůj kohoutek. KyKyRikýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
  • Bylo to nutné?

    Šárka byla moje favoritka v Superstar. Hezky zpívá a narozdíl od Anety je cool.Jen nevím, co si myslet o tom jejím včerejším představení v Prásku. Pravda, nedodívala jsem se až do konce, takže třeba i promluvila. No, ale jestli ne, tak nevím, co tím chtěl básník říct. Přece nemusí nikoho přesvědčovat, že umí zpívat.
  • ...

    Nevim,co na ní všichni máte,je to úplně obyčejná holka,naivka a citlivka.Zpívat umí,ale na výhru rozhodně neměla,je to taková manipulovatelná slepička,která vleze do každýho stupidního pořadu na Nově.Jediná hvězda je Aneta!!
  • Šárka je kočka

    Šárka je ta nejhezčí holka na světě!!!
  • Sarka

    SARKA jsi nejlepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... :))))))))
  • šárka je beautiful

    sarko ses fakt dobra a ses z holek ze superstar jeste s petrou nejhezci....vubec nam neva ze si nevyhrala.....i tak si nase SUPERSTAR!!!!!!
  • Idol

    šári,nechci být jen otravná fanynka ale tvoje kamarádka!!!!!!!!!!!!!!jsi super!
  • Super hvězda

    Šárka je jednička !!!!!
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit