Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkazík pro sanny!

    Sanny drž se!!! *4* my fanoušci tě milujeeem!!! *14* (ber to prosím jako podporu a ne že je to myšlený doslova *3*)
    • hannahgirl

      Re: vzkazík pro sanny!

      Souhlas
  • S.B.

    Sadra je strašně hezká holka, co pro svou karieru udělala, tak to ej fakt dobrá*5* Ale myslím si, že modeling ji de líp než zpěv. A envím proč by se Sandra nemohla srovnávat s Farnou, dyť sou to přece dvě konkurentky. Ale vážně...Sandra modeling...Ewka zpěv. Toť můj názor. Jinak přeju fajn den...čawec *5*
    • Re: S.B.

      ach jo kdyby ste ji aspon znali ja sem s ni chodila do skoly a to by ste docela cumeli kolik se s ni bavilo holek ... par patacek a jedna holka z jeji tridy ... mno a kdyby ste videli jak se ucila docela vytlemi mam z toho ... prosim vas probudte se to uz se vam libi i upisteny barbinky *1* *9* *7*
      • hannahgirl

        Re: Re: S.B.

        Jéžiš co bych já za to dala kdybych chodila se Sany do školy!
      • Re: Re: S.B.

        "upisteny barbinky" - to jako myslíš Farnou?
  • lucinkael

    Jsi NEJ

    Ahoj :o)
    Sandra Bell je fajn.Mám v pokoji vystavený její příběh co musela udělat,aby se stala trochu známější :o)
    Obdivuju jí.
    *14* *14*
  • sandra

    sandru a ewu nemozete porovnavat...sandra si sice urobila karieru sama ale ewa narozdiel od sandry vie spievat...a ano, urobila si karieru sama...ved urcite by jej nikto umluvu na album neponukol len tak :D
  • Sandra

    Sandra je super zpěvačka! *1* *1*
  • kacirekkk

    Sandra

    Sandra je supeeer myslím si že sme si ve vlastnostech hodně podobný..miluje hilary duff jako já,miluje módu a má hezkej vkus-což já občas taky *3* a ta ochrana zvířat tak to je na tom stejně jako já...nesnáším testování a nekupuju si od firem co testují šminky...sandra je best...je in a je to nová módní mladá ikona...MILUJU JÍ *14*
  • castelymy

    sandra

    radsej by mala robit modelku pretoze je fakt pekna ale spev nie...chudaci zvierata...tie pocuju 7x hlasnejsie...mam jej album a pesnicka LZI je naspievana otrasne jej hlas nie je dobry ale ta pesnicka ma berie ale taka spevacka mozem byt aj ja...tak spievam aj ja :D
  • castelymy

    sandra ewa

    STE NORMALNY? sandru s ewou NEMOZETE porovnavat! ano, je pravda ze sandra si karieru urobila sama ale ewa narozdiel od sandry VIE SPIEVAT!sandra spieva dost falosne a ma hrozne ukricany hlas! ewa je ozajstna spevacka nie ako sandra ktora si povedala ze bude spevacka a ani nevie spievat...EWA JE 99999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999 KRAT LEPSIAAAAAAAAAAAAA!!!!
    • Re: sandra ewa

      suhlasim sice ja sa volam tiez sandra a ale suhlasiim ewa je faakt vyborna spevacka ktora vyborna a zdokonaluje sa stale ,viac,viac,viac, myslym si ze je v cehach a aj na slovensku velmi obluubena *4* *4* *4*
  • zmatek

    mají tu chaos a hrají místo té naší ostravické tu novozélandskou Sandru Bell
  • ...

    Mě by zajímalo, proč sem chodí lidi nadávat na Sandru. Že někomu není sympatická nebo že se vám nelíbí její muzika, tomu bych rozuměl, ale proč musíte hned nadávat? Vždyť vám Sandra nic neudělala... Mně se taky nelíbí plno věcí a nepotřebuju kvůli tomu nadávat na internetových diskusích. Jinak já těm mladým zpěvačkám fandím, ať už je to Sandra Bell nebo Ewa Farna. Oceňuju to, že se holky snaží a dělají muziku. Je to rozhodně duchaplnější činnost, než házet špínu přes internet. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit