Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SANDRA

    *5* Sandra Bell je stokrát lepší než Ewa Farna.Narozdíl od ní si sama vyšlapala velký kopec.SANDRA ale ještě nemá vůbec vyhráno.Jednoznačně fandím Sandře!!!! *15* *15* *15* *15*
  • Sandruška

    Sandra je mnohem lepší než Farna. Takže nevím, co to tady jujushA píše! Zpívá hezky, vypadá hezky a její plavky jsou prostě úžasné! Směju se Farný do tváře: *15* *1* *1* *15*
  • Hlasujte

    SANDRA JE PODLE MĚ NEJ.A PRO KOHO TAKY TAK POSLOUCHEJTE: *8* ABY SANDRA BELL PŘEMOHLA V HLASÁCH EWU FARNOU,TAK SE PŘIHLAŠTE DO JEJÍCH FANOUŠKŮ DO OSOBNOSTI.CZ. NEBO HLASUJTE DO OSOBNOSTI.NET A HLASUJTE JENOM 2 HLASY A JE LEPŠÍ NEŽ FARNA!TEĎ HNED*1*.NEBO SE BUDU ZLOBIT *13*
    • castelymy

      Re: Hlasujte

      no ja hlasujem radsej za ewu ako za sandru...ewa spieva ovela lepsie a nie ako toto zakricane dievca...si vyčistite usi...sandra NEMOZE byt SPEVACKA! ona NEVIE spievat! ewa vie spievat ewa je super!!
    • Re: Hlasujte

      Na OSOBNOSTI.net má Sandra už 41 hlasů což je úúúúpa SUPER Ewa Farná má 7 hlasů *3*
  • Sandra je fakt strašná

    Hele to ste všichni hluchý?Ten kdo má hudební sluch(a to já ho mám,vždyť spívám už 9 let ve sboru a byla sem vylášená jako nej zpěvačka-to neni vytahování,jen zdůvodňuji,že mám hudební sluch)přece musí vidět teda slyšet,že ta holka umí akorát mluvit do melodie.Navíc je to strašně falešný a text jak vod prvňáka.Bych jí chtěla vidět,jak by zaspívala lainsou panis angelikus.To bychom se zděsili a hlavně je jasný,že aby se to dalo poslouchat,tak to ve studiu totálně zremixovali.Její rodiče sou tak bohatý,že jí všude protlačili.Je to taková ta ,,protekční´´ holčička.No prostě pinda!!! *1*
    • Re: Sandra je fakt strašná

      Sory, ale na tohle ani hudební sluch mít nepotřebuješ a je ti hned jasný, že tahle holka fakt spívat neumí... Koukala jsem na to video Lži a je to fakt trapný, jak se tam snaží o sexy pózy a do toho ten ujetý skřiplavý hlas... *7*
    • Re: Sandra je fakt strašná

      jo žejo ona vubec neumi zpivat hlavne teda tu jednu pisen to je jen kdakani to bych umela taky(mam taky hudebni sluch *15* )ale tohle by slysel i clovek bez toho hudebniho sluchu ,ale co kazdy ma jiny vkus no chapu ze se nekomu libi
    • Re: Sandra je fakt strašná

      hele vážně nechápu proč sem lezeš, protože já jsem taky zpívala ve sboru (od 8) a taky jsem se umístila v soutěži, a myslím, že Sandra zpívá skvěle
    • Re: Sandra je fakt dobrá

      mě se její zpěv líbí divný že ji někteří musí vyhledat, aby pomluvily je prostě zajímavá.
    • Re: Sandra je fakt strašná

      máš pravdu
  • ...

    Mě by zajímalo, proč sem chodí lidi nadávat na Sandru. Že někomu není sympatická nebo že se vám nelíbí její muzika, tomu bych rozuměl, ale proč musíte hned nadávat? Vždyť vám Sandra nic neudělala... Mně se taky nelíbí plno věcí a nepotřebuju kvůli tomu nadávat na internetových diskusích. Jinak já těm mladým zpěvačkám fandím, ať už je to Sandra Bell nebo Ewa Farna. Oceňuju to, že se holky snaží a dělají muziku. Je to rozhodně duchaplnější činnost, než házet špínu přes internet. *1*
  • Hi hi...

    Je dobrá modelka,modní návrhářka,ale (pro mě)není dobrá čarodějnice o pardon chtěla jsem říct spěvačka!!!
  • CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

    Vždyt její hlas je falešný a prostě hrozný! To není ani zpěv, a ty stupidní písničky, to už je vrchol!! Tahle holka vůbec neměla být zpěvačka!!!
    • Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

      Ty jo moje řeč....at si klidně dělá modelku, ale proboha at nikde nezpívá!! Za prvé na blayback dokážu zpívat i já a za druhé ty její písničky sou děsný(by mě zajmalo kde ty písničky vůbec vzala...tohle normální člověk nemůže napsat!! *16* *1* )
      PS: Fakt jí nezávidím!! *1* *1* *5*
      • hannahgirl

        Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

        a já nenávidím tebe!!! Proč jí proboha nedáte šanci vždyt je skvělááá!!!!!!!!!
        A vy jste trapný!!!!
        A běžte někám !!!!!!! *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

          Dát šanci téhle ''zpěvačce'' tak uleju!!! *1* *1* *9* a nevím kdo je trapnej...jestli ten kdo má sluch a vidí nebo ten kdo poslouchá sandru bell?? Hm *1* *1*
          • hannahgirl

            Re: Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

            Když nemáš ráda Sanny tak proč jsem lezeš??
            • Re: Re: Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

              Abych vyjádřila svůj názor *1* *1*
  • castelymy

    sandra ewa

    STE NORMALNY? sandru s ewou NEMOZETE porovnavat! ano, je pravda ze sandra si karieru urobila sama ale ewa narozdiel od sandry VIE SPIEVAT!sandra spieva dost falosne a ma hrozne ukricany hlas! ewa je ozajstna spevacka nie ako sandra ktora si povedala ze bude spevacka a ani nevie spievat...EWA JE 99999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999 KRAT LEPSIAAAAAAAAAAAAA!!!!
    • Re: sandra ewa

      suhlasim sice ja sa volam tiez sandra a ale suhlasiim ewa je faakt vyborna spevacka ktora vyborna a zdokonaluje sa stale ,viac,viac,viac, myslym si ze je v cehach a aj na slovensku velmi obluubena *4* *4* *4*
  • Je good

    Mno jako spěvačka je docela good,ale panenanebi,ten song LŽI je opravdu hroznej,mno kdyby ho alespoň nespívala takovým divným přízvukem,mnooo možná by se to ještě dalo považovat za píseň... *5*
  • je super

    sandra je super, je krásná akorád mě ´štve, že že je mi 18 a jí je 14.
    Fakt super kočka
    • Re: je super

      tak to mas ozaj pravdu ´=o))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit