Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucinkael

    Jsi NEJ

    Ahoj :o)
    Sandra Bell je fajn.Mám v pokoji vystavený její příběh co musela udělat,aby se stala trochu známější :o)
    Obdivuju jí.
    *14* *14*
  • vzkazík pro sanny!

    Sanny drž se!!! *4* my fanoušci tě milujeeem!!! *14* (ber to prosím jako podporu a ne že je to myšlený doslova *3*)
    • hannahgirl

      Re: vzkazík pro sanny!

      Souhlas
  • toto uteklo

    tak už má 17 roků *3*
  • narzis

    Sandra

    tak tak,zpiva nahodou pekne tedy jestli beru anglicky pisnicky fuj jak ja nesnasim cesky....vsichni mate pravdu jak to je s tou jak chce byt hvezdicka ,penezi bla bla bla ale jedina vec s kterou ji fandim(i kdyz to neni nejak uzasna holka ,me totiz moc sympaticka neni xD uz podle jejiho youtube channel,znate ho?:Dhttp://www.youtube.com/user/sa ndrarosova)je ,ze se chce nekam dostat a ona sama je ceska,reknete mi kolik takovych cesek/cechu to uz zvladlo?malokdo,podporuju ji at se nekam dostane ,ze cesko ma nekoho kdo ma nadeji,maly statecek ve kterym jsou super hvezdy!tezke se dostat uplne nahoru ale tady ona to chce dokazat tak a to je ta pointa proc ji pordporuju xD
    • Narzis, měla by jsi se nejdřív naučit česky *3*
    • Re: Sandra

      Že nesnášíš češtinu? No, to je vidět na tvém rukopisu.
  • fisqa

    Nový profil!!

    Ahojky.Nechte to tady bejt.Tady nic moc novýho stejně nebude ptz Sandra Bell už není Bell ale Rosová.Takže budte fanouškem sandry Rosové *1* !!
  • Sandra v Olomouci

    Dnes jsem zkoukl Sandru v Olmiku,byla suprová a super to tam rozjela.Singl Chocolate je super ,ale ta mix verze se mi líbí víc. Fandím!!!!! Dušan *3* *14* *14*
  • .

    Sandra je borka. *16*
    • Pravda

      Ani bych se nedivil,kdyby to sem napsal nekdo z její rodiny...krasná zrovna neni má frnák a nafoukanej xicht a velkou hlavu...Její vlivnej tatínek zařídil a šup Sandra je ,,slavná"ale nevim cim se proslaví,protože zpívat fakt neumí, s tim šlapli trochu vedle,tatínek zařídil 2-3 písnicky,ale vzhledem k jejímu talentu uz ani tatínek nepomuze co? *15* Modeling no,na to je zase moc malá...a to jak se jí snazí vecpat do showbyznysu je spís trapas,tam se maj dostat lidi,který fakt neco dokázali a Snadra dokazala mozna tak to sedet doma na prdeli a cekat az tatínek brnkne,kdy a kam má jít,aby se mohla předvést...mozna proto jí zná tak 10 lidí *1* Nj cpi se klidne vsude, ale dobrá nebudes,jenom zvýhodnená dobrym postavenim rodiců *5* Hm chtel bych, aby za me rozhodovali, to si uzij v zivote pak sama nic nedokazes *15*
      • Re: Pravda

        Hej ti povím , že seš dobrej!! *1* *1* A at se to všem nelíbí má pravdu...a ta je krutá co?? *16* *1* *15* *16* *5* *1*
      • Re: Pravda pro Honzu

        Honzo tys to popletl, dyť Wronka cpe tu Ewu všude,dokonce už ji narvali i do Tý tý s Gipsy.cz a to byl teda trapaaaas. Sandra maká na sobě viděl jsem ji osobně a je suprová. Ty si popleta zkrátka *8*
      • Re: Pravda

        Sandra je hodně pěkná, milá, přátelská setkal jsem se sní osobně strávil jsme sní 2 dny a byla super!!! nafoukaná není !!!
        dále taky její taťka ji nezařízuje všechno. Sandra a její moto zní : JÍTR MÉNĚ VYŠLAPANOU CESTOU ANEB ZKRATKY JINAM NEVEDOU takže si to pober sám jak chceš
  • 1

    Ewa je mnohem krásnější
    • Re: 1

      nevím proč tu řešíš ewu marnou. sandra s ní nemá nic společného *9*
    • Re: 1

      no ja si myslím že nejde jen o krasu ale jak říkaš ewa je pěknější ale za to sandra to je takovej omyl bych řek no ale snad za par let bude lepší taed bych ji radši ani s Ewou nesrovnaval je-likož Ewa je jasnej favorit *3*
  • mary16

    která nic neumí (anorektička) *1* *1* néé,:-Dja si myslím že by se měla jeste učit.zpívat.no ma hlas jak 10letá. *1* *1* *1* *1* *15*
    • Re: mary16

      já ji viděl LIVE a musím fak říct, že lžeš jako prase. Sandra super zpívá a má nádherný hlas, a není anorektička!!!!! to asi ty jsi baculka CO? *15*
      • hannahgirl

        Re: Re: mary16

        Souhlas!
      • isabel

        Re: Re: mary16

        Jak to asi vypadá, lhát jako prase ? *1*
      • Re: Re: mary16

        hele a máš hudební sluch? *1*
  • hmm

    *9* Ta a zpěvačka?!Na to že je jí 15 tak zpívá hůř ne můj malý bratránek...a má divný obličej...a je to jen kost a kůže..tu by moje teta do agentury navzala *13* ke všemu vipadá nesimpaticky...
    • hannahgirl

      Re: hmm

      Ty vypadáš nesympaticky! *8*
    • Re: hmm

      Chápu, že každý se potřebuje vypovídat a ulevit si od svých mindráků. Nechápe proč se trefuješ ale do Sandry? Tvůj příspěvek není objektivní a jde z něj vidět spíš zlost nebo závist. Internet je právě prostor pro zamindrákované holčičky. Ani se neumíš podepsat a schováváš se za neexistijící mail. *7*
      • Re: Re: hmm

        Pety, tvůj příspěvek ti připadá objektivní, když píšeš, že je zamindrákovaná? Ona tady vyjadřuje názor na tu Sandru, tebe se to netýká. Ale to s tim nesouvisí. Chtěla jsem jen napsat, že mi ta holka přijde dost rozmazlená, když si prostě jen tak dupne u rodičů, že chce zpívat, a oni jí hned platí focení po celým světě, aniž by si poslechli, jestli vůbec umí zpívat.. jen mi to prijde smutný... *9*
        • lilianna

          Re: Re: Re: hmm

          Souhlas... *9* Very sad *9*
      • Re: Re: hmm

        Jn plně s tebou souhlasim
        • Re: Re: Re: hmm

          Souhlasím s pety
          • Re: Re: Re: Re: hmm

            Jo máš pravdu..Sandra je mnoehem lepší než Ewa.Má skvělý písničky.A má hezky oblečení a plavky ktery vidala *5*
            • hannahgirl

              Re: Re: Re: Re: Re: hmm

              Jo moje řeč holky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit