Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannahgirl

    Sany je nejlepší !!!!!!!

    Sany je nejlepší !!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    Sany je nejlepší !!!!!!!
    (a vy co o ní mluvíte hnusně si neserte!!) * *14* *14* *14*
    • Re: Sany je nejlepší !!!!!!!

      Nic proti ale Sany je jak jméno pro psa!! *1* *1*
      • hannahgirl

        Re: Re: Sany je nejlepší !!!!!!!

        zato tvoje antibárbí.. Trapnější nick jsem ještě neviděla.......
        • Re: Re: Re: Sany je nejlepší !!!!!!!

          mě zas přijde ten tvůj trapnej... si myslíš, že si orka když se díváš na hannah montanu *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Sany je nejlepší !!!!!!!

          Díky *1* *1*
  • hannahgirl

    Sandra je fakt suppppppppppppppppppppppperrrrrrrrr rrrrrrrrrrr

    Sakra co ste to za kretény????
    Sandra je ten nejůžasnější člověk na světě!!
    To co dokázala a její talent..
    zpěv, modeling, návrhářka.....
    JE fakt boží!!!!!!!
    A vy ste kreténi kteří jí závidíí jinak si nedokážu vysvětlit proč jí tak nadáváte?
  • Sandra je fakt strašná

    Hele to ste všichni hluchý?Ten kdo má hudební sluch(a to já ho mám,vždyť spívám už 9 let ve sboru a byla sem vylášená jako nej zpěvačka-to neni vytahování,jen zdůvodňuji,že mám hudební sluch)přece musí vidět teda slyšet,že ta holka umí akorát mluvit do melodie.Navíc je to strašně falešný a text jak vod prvňáka.Bych jí chtěla vidět,jak by zaspívala lainsou panis angelikus.To bychom se zděsili a hlavně je jasný,že aby se to dalo poslouchat,tak to ve studiu totálně zremixovali.Její rodiče sou tak bohatý,že jí všude protlačili.Je to taková ta ,,protekční´´ holčička.No prostě pinda!!! *1*
    • Re: Sandra je fakt strašná

      Sory, ale na tohle ani hudební sluch mít nepotřebuješ a je ti hned jasný, že tahle holka fakt spívat neumí... Koukala jsem na to video Lži a je to fakt trapný, jak se tam snaží o sexy pózy a do toho ten ujetý skřiplavý hlas... *7*
    • Re: Sandra je fakt strašná

      jo žejo ona vubec neumi zpivat hlavne teda tu jednu pisen to je jen kdakani to bych umela taky(mam taky hudebni sluch *15* )ale tohle by slysel i clovek bez toho hudebniho sluchu ,ale co kazdy ma jiny vkus no chapu ze se nekomu libi
    • Re: Sandra je fakt strašná

      hele vážně nechápu proč sem lezeš, protože já jsem taky zpívala ve sboru (od 8) a taky jsem se umístila v soutěži, a myslím, že Sandra zpívá skvěle
    • Re: Sandra je fakt dobrá

      mě se její zpěv líbí divný že ji někteří musí vyhledat, aby pomluvily je prostě zajímavá.
    • Re: Sandra je fakt strašná

      máš pravdu
  • Sanny is the best!

    ahojda Sanny je the best a pokud se to někomu nelíbí tak má smůlu! *14*
  • :O)

    Chodila jsem sní do školy..letos vycházela z 9 .. (Základní škola Bří. Jandusů 22) byla docela v poho a chovala se jako každej jinej xDD *3* *4*
  • nikiiisek

    Sandra

    To tak Sandra umí zpívat a mám jí rada jako zpěvačku :) *3*
    • terinka2000

      Re: Sandra

      Sandra je dobra zpěvačka. Moje nej písnička je zamilovaná. Nevíte, jestli se ty písničky stahují zdarma? *4* *4*
      • hannahgirl

        Re: Re: Sandra

        Já si myslím že Sandra nechtěla aby se její písničky z netu jen tak stahovaly. Takže si myslím že ne netu k sehnání nebudou.
        • Re: Re: Re: Sandra

          da se to stahnout i kdyz si nemyslim ze by to nekdo chtel ten strasnej hlas protoze vubec neumi zpivat a dal jestli by nekomu neco vadilo na tom ze ji nemam rada a stejne sem tady tak sem tady kvuli referatu z EHV pro blbce estetická hudební výchova a Sany je fakt trapný *3*
  • slušný

    Tohle je fakt slušný!!!!!!!!!!!!!! Prej angličanka, haha http://www.vanda-veskrnova.cz/susan -boyle-a-sandra-bell-amaterky-na-je dnicku/
  • advelka

    Sandra

    Sany je skvělá....mě se její písničky moc líbí a videa má taky pěkný...drž se Sany! *14*
  • nic

    zatim sem o ní slyšela jenom tady v týhle divný diskuzi...jinak nikde...nejvíc mě ale dostal ten příspěvek ve kterym někdo asi hodně naivní píše, že má ve svym pokoji vylepený sandry příběh...jakoby udělala kdoví co...přitom neudělala nic jenom se chtěla stát zpěvačkou a její asi nejspíš hodně bohatý rodiče jí k tomu pomohli...kdybyste se radši zajímaly o lidi, který tomuhle světu něco dali...a ne o takovýhle nafoukaný nány..pomoc...sem už fakt nejdu
    • hannahgirl

      Re: nic

      Pane bože!!!!!!!!
      Co pořád máte? Už jednou Sandra říkala že si dráhu zpěvačky musela vybojovat sama!!!!
      PRoč si myslíte že je to bohatá nána??
      Když tak čtu vaše komentáře tak si to myslím o vás...
      • Re: Re: nic

        a ty si asi hodně naivní pipina že jo!!!!co ty víš co se skrývá pod tím slovem, že si dráhu vybojovala sama????Vždyť žádnou dráhu nemá...jenom vydala nějaký slaďárny, který poslouchaj dvanáctiletý holky...joo tak takovou dráhu bych chtěla taky *9* je to fakt k smíchu
  • mattie

    :D

    noo tak sandra ma moc spevom nezaujala,,je len taká umeéla hviezdička..možno ten modeling-tak to hej ale spev určite nie! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit