Přejít na výpis diskuzí

Sam Worthington

OSOBNOST 4.5.2009 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Avatar

    Film AVATAR is very good *14*
  • Love you

    Hello,I love you Sam *14*
  • brad

    jupí

    to ho teda ale je!!! *1* *14* *1* *14* *1* *14*
  • aluska33

    Avatar

    Máš velikou naději v březnu je Souboj Titánů a Last Night .A točí další!!!Máme se na co těšit!!!!!!!! *3* *3* *3*
  • Re: Avatar 2

    ano mas uplnu pravdu avatar 2 uz si take neumime predstavit . na stesti o tom nekde nehovorili *13* *3* *15* *16* *9*
  • avatar

    v avataru to fakt válel vypadal že je opravdu ochrnuty miluju ho a doufám ze ho jeste nekde uvidim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • aluska33

    Re: Re: Drácula

    JO JO to jsem taky četla ,má se to odehrávat v Mexiku.A ještě novinka Sam jako další James Bond!!!To jsem zvědavá jestli to klapne!!V obleku mu to moc,moc sluší!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • kacka1385

    Re: Re: Drácula

    jo ještě jsem zapoměla: hlavní roli vyšetřovatele vražd
  • kacka1385

    Re: Drácula

    A další novinka!!!Samík bude hrát ve filmu The Fields!! *14* tak se mi zdá ,že budem mít co dělat aby sme každej film s nim skoukly!!! *14* *14* *14* *1*
  • xx-paula-xx

    Re: Drácula

    Jooo.. *3* Už se těším jak to dopadne, ale se Samem určitě skvěle *4*
  • aluska33

    Drácula

    Tak jste už slyšeli tu NOVINKU že Samík bude hrát v novém Draculovi?????To je bomba doufám že to natočí perfektně!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • xx-paula-xx

    Avatar 2

    Mno nevím co si o tom mám myslet, ale na jednu stranu doufám, že to neprojde neumím si představit Avatara 2 to prostě by bylo trošku divný. Ale souhlasím, že vidina Sama v dalším filmu je úžasná. *3*
  • kacka1385

    Re: akce

    nn nemůžu!!!!!! *14* *14*
  • avril-nely

    Re: Re: prosím

    oki takéé :)
  • avril-nely

    bEst

    *14* je mocíQ krásnbej a v tom Avataru upe nádhernej! avatar byl nejj film co sem kdy viděla! *14*
  • brad

    Teda

    teda lidi 201 členu!!!!!!!!!!
    jen tak dal!!!!!!!!!!
  • Dalsi fanousek

    Jo ja jsem taky fanousek Sama. Uznavam ho, Jake Sully v Avatar-u byl suprovy. *1* *1* *1* *1* *1*
  • aluska33

    Re: prosím

    Skusím!!!!!!!!! *8* *8*
  • brad

    prosím

    Hej lidi skuste vaším kamošum na osobnostech poslat spravu jestli by nechtěli stoupit do fanklubu Sama?!
    Čekam na vaše odpovědi!!! *3*
  • brad

    ANO

    naprostý souhlas!!!!! *15* *1* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit