Přejít na výpis diskuzí

Patrik Vrbovský

OSOBNOST 6.12.2008 
611 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p!nke!

    no třeba zlatokopky a záhadná sou asi nejlepší piesničky *1* *1*
  • Rytmus

    Všichni na něho nadáváte, protože se proslavil a vy ne. On má na rozdíl od vás charizma. Má svou skupinu fanoušků. A ti co ho nenávidí tak jim to nevymlouvám tak nepomlouvejte ty co ho mají rádi! *16*
  • R

    Všichni o něm říkají jak je trapnej a namachrovanej..!!dá ho uznávám , je to pán zpěvák , který něco dokázal..!!!možná, že i mě někdy příjde že je trochu namachrovanej, ale jenom říka svůj názor..!!!je to král jak říká K-e-s-i..!!!prostě mu závidíte..!!
  • puisnicka

    me se libi pisnicky zlatokopky a pisnic tina vsp. rytmus-pribeh... :):D *4* *4*
  • Rytmus je borec

    lidi nahodou Rytmus je ten nejvetsi borec a ti jeho pisne jsou fakt boti např. Zlatokopky to vam doporucuju to si poslachnete vazne narez pisen *14* *14* *14*
    • Re: Rytmus je borec

      *yess* *14*
    • Re: Rytmus je borec

      to se zrovna moc nepovedlo,ty zlatokopky
  • Baštim ho

    hej co děláte proč se na to video díváte když se vám nelíbi prej gramatika tak ten kdo to psal asi poslochá Evu a Vaška já jsem spíš na 50centa eminema a ta Rytmusse jooo *3*
  • :)

    Rap nemám rada ale Rytmusa si občas vypočujem *15* myslím si, že je v pohode a hrozný srandista *15* *15*
  • silvicek

    rytmus

    MOCINKY TE MILUJU.... MAM RADA PISNE:ZLATOKOPKY,TINA FT RYTMUS,KRAL......Y LOVE YOU.... *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* * *8*
    • Re: rytmus

      rytmus-nejkrasnejs chlap na svete je proste dobrej *14* *14* *14* *14* *14* ja ho osbne mocinky *14* *14* *14* lubim je krasny jednou budu thin a budu s nim vystupovat *14*
  • rytmus je frajer

    Rytmus cením tě jsi best of, v české a slovencké hiphopové scéně se nenajde žádný tak dobrý raper jako jsi ty a EGO.
    Jsem čech a nejsem rasista jako ostatní tady tito ubožáci co tady píší rasistické věci. Připadá mi to jen jako by záviděli že cikán se dostal výš než oni. RYTMUS je COOL si zabil.
    • Re: rytmus je frajer

      no sak to mas praudu kamos rytmus je krall hip hopu
  • yeah

    Rytmus je PÁN!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit