Přejít na výpis diskuzí

Patrik Vrbovský

OSOBNOST 6.12.2008 
611 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rytmus

    Je to člověk který dosahl maxima cs repu a přitom jsi splnil svuj sen.Nehraje si na nic a je svuj,pochybuji že ho nekdo v repu doběhne.On a KF udavjí směr.Jo a jestly někomu vadí že je cigo tak jen proto,že dosahl maxima a je pořád na vrcholu.
  • lala.nikola

    ;)

    Má charakter, ví co chce má smysl pro humor .. a to je na něm sexy ;) v porotě mu to sluší *4*
  • ...

    je to kanec *14*
  • sigi.sigy

    rytmus

    Na to že rap jinak moc neposlouchám Rytmuse si poslechnu ale nejvíc je ten jeho smysl pro humor je skvělej *4* *3*
    • belacrazy

      Re: rytmus

      No jo vždycky se zasměju jeho vtipům *1*
  • Rytmus

    Ahoj Rytmusi mám tě strášně moc ráda!!!
    *14* *14* *4* *4* *15* *15* *3* *3*
    • Re: Rytmus

      Rytmus je tak sexi !! olalalá kdybych mohla hned mu vlepím jednu na tvář !!
      *14* *15* *4* *3* *1* *1*
      • belacrazy

        Re: Re: Rytmus

        Já taky úplně ho žeru *14*
  • fh

    rytmus je BOOS a KRÁL
  • Len on je kral

    Já si myslím,že Rytmus je jeden z mála zpěváku kteří ví co fakt dělají <3 *3*
    • Re: Len on je kral

      Až na to, že není zpěvák.:D Umí ho*no.:D
  • Rytmus

    Rap počuvam stale a viem rozoznat kto rapovať vie a kto nie ale Rytmus je v tom velmi dobrý *5*
  • c.nancy

    fanklub

    Proc nema nejake sve stranky kam mu muzem neco napsat ? :-D *8*
  • lala.nikola

    Ví co chce..

    Náhodou je to chlap kterej má charakter a má výborný názory který maj hlavu a patu. Pac a pusu ;))
    • Re: Ví co chce..

      ok ja nerikam ze nema chrakter a ze ma spatny nazory (vsechny). Ja jen rikam ze to ze je takhle znamej a slavnej je kvuli tomu ze rappoval a dobre...a pak mu zacalo jit jen o penize...nerikam ze je to spatnej chlap ale ze z nej penize udelaly nekoho uplne jinyho...jenze vetsina lidi sem pise jak je to dobrej chlap...a takovy picoviny ale to vedi jen ze superstar a to ze pred tim byl 100x lespi to je jim uprdele..ale je to muj vlastni nazor... *4*
      • lala.nikola

        Re: Re: Ví co chce..

        Dobrý, já to taky nenavazovala na tvůj komentář .. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit