Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ROMAN

    ROMAN = naše 1 ... napořád!!
  • body

    hele romane kolik máš vlastně dohromady bodů?¨
    *7*
  • evelina

    narozeniny

    Všechno dobré, hlavně hodně zdraví ale také ještě hodně sportovních úspěchů - máme tě rádi Romane *14* *3*
  • chci byt tam kde si byl ty

    jo romane byl si fakt dobrej ale ten peking me mrzí.doufam že se to jeste zlepsi protože tě mam jako vzor chci byt dobra jako ty a chci se dostat tam kde ty snad i dal ale to je jeste ve hvezdach *14* a jinak seš celkem peknej chlap se svaly co byli poctivě udelyny.tak čau *1*
  • sexy

    Roman je krásnej a hrozně sexy chlap *14*
  • evelina

    NEVADÍ

    Romane, ne vždy se daří. Nenáším lidi, kteří obdivují svého idola, jen když má úspěch a když to není tak úplně na jedničku, tak ho zatratí. Jste stále ve formě a hlavně krásný chlap. Přeji hodně úspěchů a stále tak dobré zázemí, jako máte ve své rodině.
  • minka

    olympiáda

    Romane, stejně jsi nejlepší. I když jsi byl šestý. Někdy se musí přestat dařit. Ale to byla prostě smůla. Pro mě vyhraješ, i když budeš třeba na sto padesátém osmém místě! Jsi prostě borec, proto, co jsi všechno dokázal.
  • hanicka.2008

    WoooW!!!!

    Romčo si fag krásnej chlap...mohla bych se na tebe koukat od rána do večera...si fagt nádhernej... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • veverka017

    Re:

    3 místo při velkym štěstí,dělám taky atletiku-a tenhle rok byl hodněkrát zraněnej *9* Ale třeba to bude nad očekavání a místo bude lepší!Prý se cítí dobře a Roman je bojovník nevzda se,i tak to soupeři budou mít s Romčou těžky...Klobouk dolů Šébo *4*
  • vÝÝtěz

    olipmijský výtěz asi mu stál *15*
  • Re: Hodnost

    myslim že major
  • Romanek zlatíčko

    -Ahoj Romčo,chtela jsem Ti říct 6e nejsi jen uspešnej ve sve karieře,ale že jsi nádhernej chlap..který se jen tak nevidí...přála bych si Te mít na chvílku doma.. *4* ..Jinak dekujem moc za navštevu a podpisi ve vinnem dome,,U Zavoje",slíbil jsi že se určite ješte zastavíš..škoda že už tam nepracuji..s krasnými vzpomínkami na Tebe..Jitka *14*
  • Hodnost

    CHtěl bych se zeptat jakou vojenskou hodnost má roman?Děkuji
  • dÍKY

    Romane díky za podepsanou fotku moc si toho vážim.Tvoje fotka mi přišla zrovna na den mích 15 narozenin,vlastně v den po tvích narozeninách 26.11. . *1*
  • nej

    Romane hodně štěstí na Mistrovství světa Držim palce aby se ti podařilo to poslední na co čekáš "Titul mistra světa" *4*
  • Re: Re:

    jsi dobrej,mam te rada! *14* *3* *1* *1* *4* *15* *3* *14*
  • Re:

    jsi dobrj....... *4* *13* *4* *1* *1* *3*
  • komm hier

    lidi založila jsem na lidech fórum o Romanovi tak kdo ho máte rádi přijďte jste vítáni
  • co si budem povídat

    Roman je prototip ideálního chlapa... *14*
  • Re:

    jsi tady *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit