Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lehce se zde kritizuje..kdoví,zda tyto články budete Romane číst...ale myslím si, že je to těžký rozhodování... zda dát šanci mladšímu...když jste věděl, že zdravotně nejste ok. mladej mohl nabrat zkušenosti na příští olympiádu a vy jste mohl odejít " s noblesou " nyní Vás všichni budou kritizovat a co jste pro reprezentaci naší republiky udělal bude bohužel zapomenuto..je to krutý, ale je to tak...Přeji Vám hodně zdraví, klid a rodinnou pohodu.Zdravím Dana
  • Romane hlavne ze jsi se cpal na OH a odstoupis jsi!!!!! obycejny sobec nedal si sanci mladsimu. Kdyz nemuzu tak nikam nelezu vse jsi p.... *16* *10*
  • sexy...
  • všechno nejlepší Romíku... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vše nej *4*
  • Romane, nevzdávej to, ale chce to delší odpočinek.
  • No jo,

    Romík je nejlepší,eště nepatří do starého železa
  • wauworld

    Šebrle....

    ...už nech laskavě Dvořáka bejt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • :D

    vítěz se píše s mekkym i po v *4*
  • Běh online

    Pojďte si zaběhat online!
    Celkem dobrá srandička. Můžeš nahrát svoji fotku a běžet jak o život - bacha ať se moc nezaseknete, jao já

    http://www.bezjakoozivot.cz/
  • díky

    V sobotu mi neteř přivezla Vaši a p. Dvořáka fotografii Vámi oběma podespanou.
    Vyprávěla jsem jí, že jsem sledovávala v rakouské TV vaše výkony, držela Vám palce a při české hymně, kdy jste stál na stupni výtězů, mne ukápla i slzička. Vím, že toto asi nebudete číst, ale měla jsem v sobotu velkou radost, kterou jsem Vám chtěla sdělit. Vaše obdivovatelka z Rakouska.
  • Re: njn

    Určitě jo, Roman si na nic nehraje, a tak chodí normálně na veřejné závody. Už jsem s nim i běžel v rozběhu, je to borec. *4*
  • Re: NEVADÍ

    jojojo, tak správná řeč. on je Nr.1 a u nás jen tak na něj nikdo nemá, skromný, milý, ferový,jistě má málo co by ho řadilo mezi náfuky a karieristy. moc si hovážím a přeji mu jen to nej, miluji ho.....
  • MS

    Romčo, to nevadí, že to nevyšlo, pro nás si stejně ten nej desetibojař *4* Skromný, trpělivý a hlavně si dokázal co co většina lidí by nikdy nezvládla. Klobouk dolů před tvými výkony a reprezentece naší republiky *4* Ještě jednou veliký dík
  • zdenule119

    BOMBA!!!

    ...no tak tenhle chlap je úžasnej...krásnej a jaký má swaly...super a je to náš nejlepší sportowec...prostě ty úspěchy we swětě že???...a i když to letos newyhrál,tak to newa...i tak je pořád nejlepší...držím palce do dalších úspěchů w kariéře...a wíte co???...sem z toho ještě teď na wětwi...byly sme se školou w Praze na wýletě a když sme měli na Wáclawáku rozchod,desetibojaří tam měli nějaký záwody a mám Romanůw podpis a mám s ním i fotku...wím,že to už wás má asi wíc,ale pro mě to je prostě úžasný...bydlím totiž u Znojma a to byla moje uplně prwní slawná osobnost,kterou sem widěla nažiwo...takže sem uplně šťastná...Romane seš nejlepší... *14* *14* *14*
  • Článek před Götzisem

    Ahoj, lidi, našel jsem ještě jiné články, které v přehledu nemáte, rozhovor s Romanem ještě před Götzisem http://krkonossky.denik.cz/ostatni_ region/roman-sebrle-atletika-me-por ad-bavi20090529.html a tady i fotogalerie Romanova a Báry Špotákové z mítinku v Turnově http://krkonossky.denik.cz/ostatni_ region/turnovsky-memorial-prinesl-s trhujici-atleticke-vyk.html
  • jo roman

    jo tak tenhle mužskej má ale svaly!!!:) *5*
  • ROMAN

    Roman je Borec...nejlepší...a taky krásný chlap *14* ROMANE, SPORTU ZDAR!
  • Re:

    Piš na adresu: Seba1@seznam.cz *3*
  • makca.m

    njn

    vzhledem k tomu že chodím na atletickou školu vidim v těhle borcích velké vzory...doufám,že budu mít možnost se s něma někdy sestkat *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit