Přejít na výpis diskuzí

Robin Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robin Williams byl vynikající herec.Nejlepší výkon podal ve filmu Insomnia(2002) od Christophera Nolana.Byl to dobrý herec.

  • Jo je to pravda velkaaaaaaaaaaaaaaa skoda ze vsemi souhlasím *8* *9* *13* *9* *13* *9* *13* *9* *13* *9* *13*
  • nika1979
    Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14*
  • Upřímnost

    Má jedinečný smysl pro komiku,má opravdový talent,je upřímný,milý a duchaplný.Jde za svým cílem a nebojí se do něj vložit kus svého já.
    • Re: Upřímnost

      *4*
  • je to dobry herec
  • prosba

    Prosím pomozte mi zjistit název filmu kde robin vstoupí do obrazu a hledá dívku,která spáchala sebevraždu.On za ní cestuje v obraze do pekla.Film běžel na ČT2 před několika lety
    • Re: prosba

      ten film se jmenuje jak se tvořej sny je uchvatnej
    • Re: prosba

      nehledá dívku,ale ženu po prožité rodinné tragédii
    • Re: prosba

      zřejmě jde o film Jak přicházejí sny..
  • Příbuzní?

    Jsou Robin Williams a Robbie Williams příbuzní? *7*
    • Re: Příbuzní?

      Nikoliv.Nejsou vůbec příbuzní.
  • robin

    jsem jeho fanynka už dlouho.. je mi teprve dvacet, ale mam robina williamse rada uz nekde od 14.. at se mi ostatni smali, ze neobdivuji treba breda pitta.. ale ja mam proste rada robina.. a je to bezkonkurencne nejlepsi herec!!
    • nika1979

      Re: robin

      včera davali film film s robinem williemsem .kněz je poděs..... velice jsem se nasmala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • question

    ahoj lidi:)nevíte náhodou,jestli Robin nehrál v klipu Bobbyho McFerrina Don´t worry be happy? *3*
    • Re: question

      jo hral
    • Re: question

      jj
  • Krásné narozeniny

    Dnes je panu Williamsovi 56 let.Rád bych mu popřál.Happy Bithday,Robin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit