Přejít na výpis diskuzí

Robin Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo vi?

    Kdo ptosím zná název filkmu , kde Robin Williams hraje robota Endrua, který se nakonec zamiluje a na konci filmu umírá jako člověk. Díky :o)
    • Re: kdo vi?

      Je to komedie Andrew,člen naší rodiny.
      • Re: Re: kdo vi?

        prosím!!!Hledám název filmu kde hrálRobin Williams kde hrál hlavní roli jeho žena si vzala život a on pomocí obrazu se dostal za její duší do pekla kde mučili duše a tríznili je v bahně a v zoufalství on jí pak vysvobodil.Děkuji mnohokrát za odpověd moc to potřebuju.Pište mi prosím na email Nikola.1000@seznam.cz prosím děkuju Nikola
        • Re: Re: Re: kdo vi?

          je to nadhernej film a jmenuje se jak prichazeji sny *3*
  • SUPER CHLAP *1*
  • Autogram

    Hallo Mr. Williams!Can you to me sand your photo with auttogramme,please?I am your good fan.I see your film Mrs.Doubtfire and is great ask a)nd next your films.My adress is Petr Kocfelda,Pražská 120/1,Klatovy,33901,Czechia.Thank you very much.
    • Re: Autogram

      velmi kostrbatá angličtina *1*
      Hello Mr. Williams!Can you send me your photo with auttogramme,please? I am your good fan.I saw your film Mrs.Doubtfire and is great. Question a) Your next films.My adress is Petr Kocfelda,Pražská 120/1,Klatovy,33901,Czech Republic.Thank you very much.
      • Re: Re: Autogram

        Tak to máš asi pravdu.Ta angličtina není nic moc.Příště ji už asi nepoužiju.
  • Velká škoda, že zemřel. Byl to velice dobrej herec.
  • Tak tohoto herce je skutečně veliká škoda. Vše co dělal , dělal opravdově a upřímně. Je vidět , že dnešní doba je pro každého člověka fakt mizerná.
  • film

    Film se jmenoval " Jak přicházejí sny" a rozhodně stojí za vidění.Díky za připomenutí.
  • byl to výborný komik ..a pan HEREC
    • Máš naprostou pravdu byl jako Michael Jakson prostě STAR *9*
  • Sympatˇák *14* *4*
  • Otázka

    Narodil se roku 1951 nebo 1952.Někde píšou 1951 a jinde zase 1952.Co je pravda?
  • Dobré ráno,Vietname!

    Dnes jsem se díval na film Dobré ráno,Vietname.Je to výborný film.Naneštěstí se mi vypnul.Je na všetu.eu.Tam je celkem dost dobrých filmů ke shlédnutí.Robin tam zabodoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit