Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =)

    robert hoffman je najkrajsi:D kks..umieram z neho...plss..kto ma nejake este informacie o nom dajte wedet..okis..cmQ....Milujem hoo:) i lowe robert hoffman... *14* *14* *14* *14*
  • williamek

    ???

    Ahoj nevíte kolik měří? Ptám se jen tak *3* . Jestli to někdo ví tak prosím jestli bymi to někdo nenapsal na e-mail na kackahasoova@seznam.cz . Děkuju moc
  • andreja1

    dotaz

    zdravím všechny,chtěla jsem se zeptat jestli nevíte ,jestli je tento krásnučky herec zadaný,nebo ženatý,,??Né že bych se za ním rozhodla jet,ale jen tak pro zajímavost... *14*
  • .

    je skutečně nádherný!!musim souhlasit a ten jeho šibalský úsměv!! *14*
    co se týče samotného filmu lets dance ,kde opravdu ukázal svoje tanecní kousky,je to mistr ve svym oboru!!
    tady aspon dostal sanci se pořádne predvést!!
    držim palecky,snad se jeho kariéra jeste víc rozvine ,ale o tom bych tak nepochybovala *1*
  • Re: OCH

    jo a ty jeho dolíčky ve tvářích :D nikdy jsem teda nebyla úchylná na náký herce ale on mě dostal do kolen *14*
  • sisineszka17

    Re: Robert Hoffman

    jak se menuje twůj blog???
  • Robert Hoffman

    Lets dance 2 → Mega mu to tam sluší *14*
    Na mém blogu jsem udělala WallPaper
  • sisineszka17

    je plostě božíííííííí!!!!

    Robert hoffman!!! To je ten nej člověk na světě a taky ten nejkrásnější!!!milujem ho!!!!!!!!!! *14* *14* *4*
  • kikines

    OCH

    Je krásnej viděla jsem ho v tom Let's Dance 2 Street Dance ten jeho úsměv ch to bylo k nezaplacení *14*
  • andris72

    MUCK

    Uplne nadhernej borec..mocka klasne se smeje..ten jeho usmev me na nem zaujal jako prvni :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hougerka.edward

    Re: SEXY ROBERT

    Uple nejvíc sexy borec....s ním bych si dala říct *14* sqěle tancuje a úsměv k nezaplacení má mimořádnej kukuč *14* .....uple mu fandí a klidně bych ho obsadila do nějakej sprer filmovejch trháků...on na to totiž má!!!! *3* je fagt božííí neodolatelnej....OUUU A TEN ZADEK!!!!!!MNO RADOST SE PODÍVAT!!!♥♥♥♥♥SO SEXY !!!I♥HIS...xo*=o*x)mám pocit že je lepší jak Pattinson kerýho hluboce müluju a obdivuju ale tohle je lepší třída tohle je prostě LUXUS!!!! *14* *14*
  • SEXY ROBERT

    ZDRAVÍM VŠECHNY OBDIVOVATELKY TOHOTO JEDINEČNÉHO MUŽE A MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JSEM SE DO NĚJ TAKY PĚKNĚ ZBLÁZNILA. VE STEP UP 2 JE KOUZELNÝ (TY POHLEDY A ÚSMĚVY CO ROZDÁVÁ, O TANCOVÁNÍ NEMLUVĚ). TADY SE MU KONEČNĚ DOSTALO I POŘÁDNÉ ŠANCE SI ZAHRÁT. PŘEDCHOZÍ FILMY BYLY SPÍŠ JEN TAKOVÉ "ŠTĚKY". TŘEBA TY HOUBIČKY JSOU DRSNÉ. *1* JINAK DOUFÁM, ŽE VĚTŠINA Z VÁS VÍ O JEHO AKTIVITÁCH, KTERÉ MÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH. MÁM NA MYSLI JEHO SKVĚLÁ CHOREOGRAFICKÁ VYSTOUPENÍ NA "CARNIVALU" A JEHO SKVĚLÉ KRÁTKÉ KLIPEČKY, KDE TAKY TANCUJE A DĚLÁ SI SRANDU SÁM ZE SEBE. JSEM HOOODNĚ ZVĚDAVÁ, JAK BUDE ROBERT POKRAČOVAT VE SVÉ KARIÉŘE. FANDÍM A DRŽÍM PĚSTI.
  • rad0vka19

    SEXY ROBERT

    on je tak boží...úplně ho žeru..je tak sexy..prostě dokonalej!!ani nwm jak to jinak vyjádřit!! :D:D prostě dokonalej..šukézní...a má sexy zadek *1* ..prostě ho žeru!!! *14* *3*
  • rad0vka19

    Re: muj robert

    čauky..tak to teda ne!! *1* *1*
  • delfin

    delfin

    robert huffman je proste nej nej nej krasnejsi kluk na celym svete je uplne dokonalej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • delfin

    delfin

    boze zrovna jsem poprvy videla lets dance 2 A VIDELA JSEM TAM TOHO NEJKRASNEJSIHO KLUKA NA CELYM SVETE *14* *14* *14* *14* *14* skoda ze takovy kluci nechodi po ulici *9*
  • rad0vka19

    wOOooOOw

    on je pstě dokonalej chlap..má krásný tělo,krásně tancuje a je náádhernej..prostě dokonalost sama!!MILUJU HO!!!Robert hoffman 4ewer *3*
  • milasek

    mocinky moc ho lavuju ale vy na nej bohuzel nemate vy zasteraly ččččččččůůůůůůůůů
  • lucilautner

    muj robert

    rob fakt upa super tancuje,nevite jestli ma pritelkyni napiste pls koho ale ja doufam ze ne je totiz muj-je bozi *14*
  • Re: on..

    ahojky robert je ten nejlepsi!!!je to muj milacek!!!:-* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit