Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ho žeruuu =D =*

    Ježiv v lets dance je absolutně skvělej!!!!Už po první ukázce mě zaujal a co teprv ve filmu =)..Ty jeho oči a úsměv =)..:A úpa sqvěle tančí =)....Nevěděla sem předtím,že hrál i v tom filmu jak proti sobě bojujou tancem ty 2 skupiny .....M?no je 100krát leočí než ten v 1 =)-.. *14* *14*
  • Skvely

    Velmi ho obdivujem co sa tyka tanca..je absolutne namakany..ovlada takmer kazdy druh tanca..to by som chcela aj ja..a dorazilo ma video kde na jeden sup spravi na jednej nohe 15 otociek..ja sa uz rok ucim 2:(..proste co sa tyka tanca je 1* a aj herec je dobry.:))) keby bolo viac filmov kde by tancoval on..a k Step up 2..no..dej este slabsi ako 1 ale tanecne je to ovela viac namakane...tane ňc je the best na tom filme a aj hudba.;) *14*
  • Mňamy

    jejda hezuuuu :-* *14* *14* *14* *14*
  • UzasNe SladKey

    *14* V lest dance 2 je strasne sexi... fakt slintám kdyz ho vydím *14*
  • Robííí

    Rozhodně je hezčí a simpatičtější než ten z jedničky...a jak tancuje *14*.
  • brouček

    Ja ho zeru. Filmek uzasnej - kdo nevidel o hodne prichazi!!! *14*
  • *in love*

    Už sem tu dvojku Lets dance viděla asi sedmkrát a pořád se ho nemůžu nabažit *14* *14* *14* *14* *14*
  • LOVE

    uplne k sezrani..miluju ho a v lates dance street dance je uplne s sezraniii love UU *14* *14* *14* *14* *8*
  • rob

    oh my gosh...he is so cute...
  • chci ho

    Já ho prostě milunkám a chci ho domů... *9* je upe nejlepčejší ze všech kluků.....je k nakousnutí *14* *14* *4*
  • Re: mooc

    Hej lidi ten film je tááák strááášně moooooc boží,zdá se mě že je mnohem lepší než jednička..PRostě úplně best a hlavně robert !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ten to hraje úplně senzačně aji ta andie *3*
  • :* :* :*

    *14* *14* Slintám.. je krásnej !!! :* MOOOOOOOOOC ! *3*
  • nej

    nejkrásnějšíííí.... *14*
  • Robiiii

    V patek du na nej do kina!V tech ukazkach na Step up 2 vypada tak...to se neda rict *14* *1* ..
  • Re: Robiii

    hej ty ten filmik mas? *8*
  • Robiii

    Ten je!!!A v tom filmu Step up 2 z něho nemůžu! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit