Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan dokonalý

    Roberta jsem poprvé zaregistrovala ve filmu Čas smyslnosti. Když se spojí talent, sexxepeal a nádherné oči, není už co dodávat. Zkrátka je to můj nesplněný sen o chlapovi. Obdivuji ho, že přestal brát drogy, musí mít kromě talentu taky obrovskou vůli.
  • ...

    Robert Downey je úplne originálny, nefalšovaný a famózny herec, spevák a človek. Nikdy som ho neodsudzovala za to, že bral drogy. Pretože... bol by z neho nakoniec taký skvelý herec, ako je teraz? Podľa mňa sa mu začína jeho najlepšie obdobie- našiel skvelú, milujúcu ženu, ktorá ho ( dúfam ) definitívne vyhrabala z pliagy, natáča jeden skvelý film za druhým, režiséri sa oňho bijú ako o čerstvý rožok, získava more cien, bude( alebo už má) hviezdu na chodníku slávy... Rozhodne nepatrím k tým, čo ho milujú až teraz. Mám ho rada už pár rokov a spolu s niekoľkými ďalšími patrí medzi mojich naj hercov- medzi moje srdcovky... *14*
  • Re: Troska

    pičo. šlehni si taky vyklidní tě to......
  • Re: robert

    Mohla bych tě poprosit o nějaké fotečky? Pošli,prosím,prosímprosím! *4*
  • Love

    Robert Downey jr.-nádherná,byť komplikovaná povaha,nejkrásnější usměv,naprosto odzbrojující pohled,nejhlubší a nejupřímnější kukadla na světě,jinak řečeno...má platonická láska,můj sen o dokonalosti již déle než osm let:)))) *14*
  • Re: Troska

    chtěla bych vidět, jak bys ty dopadla, kdybys žila v rodině, kde ti od osmi strkaj drogy před nos jako něco normálního.. ten chlap je fantastickej herec, má úžasnej hlas.. a to nemluvim o tom že je fakt sladkej *14* já ho spíš obdivuju za to, že se z toho dokázal dostat, i když ne úplně sám. nebyla to totiž vůbec jeho vina..
  • robert

    Pokud by jste chtěli nějaké foto Roberta tak vám ho ráda pošlu ale je ve formátu bmp :-( *9*
  • Re: Troska

    na co si hraješ???????????????????????????
    každej na něčem ulítáváme a on hold na drogy no ale to ti nadává pravo ho buzerovat!!!!! *16*
  • Re: A co???

    Já ho naprosto zbožňujůůůůů!!! *14*
  • A co???

    je to nádhernej chlap!!! A že bere drogy? A kdo je dneska nebere?
  • Škoda, že tak krásnej chlap takhle dopadne....takovej to mohl bejt sympaťák
  • Věřím...

    Je to strašně nadanej kluk,kterej hold šlápl vedle.Držím palce a věřím,že přijde zase šance a ukázka jeho mistrovství ,jako byla ve filmu Chaplin.
  • Troska

    Je to jen zfetovanej hulvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit