Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ouuu yeah xD

    Zapomněli tu napsat,že hrál v Sherlocku Holmesovi v roce 2009..
    Teda,snad je to on,no ne? *1*
    Ale jinak ho mám ráda *5*
  • sshakira

    Re: robert downey as

    robert downey ma dneska narozky musím mu popřat tak všechno nej nej a hlavně zdravý ach jo proč tak pěkný herci bydlej tak daleko *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *9* *9* *14*
  • sshakira

    Re: Robert

    ahojik jsem sice dost velká faninka shakiry ale i jiných herců jako je john cusack a především robert downey jr.je užasnej poprvé jsem ho viděla ve filmu iron man a strašně jsem si ho oblíbila a ce filmu sherlock holmes je taky k sežraní hold tenhle chlapík je dost nadanej a sexy jednou ho chci vidět na vlůastní oči už se moc těším a nemužu to vydržet až bude v kinech koncem dubna iron man 2
    jak ja toho herce zbožnuju *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sweeney.sparrow

    robert downey as

    sherlock holmes sherlock holmes *3*
  • Re: Troska

    nevim co proti nemu máš...vždyť ho vůbec neznáš!!!!!!!!!!!!....spíš ty jseš trochu na hlavu!!!!debile!!
  • Robert

    Je spousta krásných a sexy herců, co se mi líbí . Ale nikdy mě nikdo tak nefascinoval jako Robert. Ten chlap je snad chameleon, v každém filmu vypadá úplně jinak a herec je to opravdu brilantní. Je v něm anděl i ďábel a talent má od boha. Je úsměvné, že právě on ještě nemá Oscara. Jeho charisma je nezměrné. Kromě toho je taky velice inteligentní a jeho humor prostě miluju. Robert se zkrátka povedl se vším všudy. Pro mě je vzorem dokonalosti. Jen to nesmím říkat před přítelem, ten to vidí poněkud jinak. Dalo by se říci, přiznávám bez mučení, mám Downeyho syndrom. *4*
  • Re: Robert je vážně okouzlující!!!!!!

    takoveho chlapa jako je on tady nepotkáš a myslím ani nikoho podobného
  • daba

    Sherlock Holmes

    V pátek začali v USA (i leckde jinde) promítat Sherlocka Holmese. Odhady tržeb za pátek jsou dokonce o něco vyšší než u Avatara (čili nejvyšší). Podle traileru to bude takový "trochu jiný" Holmes, ale už se těším na 14. 1., až to budou dávat i u nás!!! *3*
  • Re: On je prostě boží!!!

    Děvče přelétavé, a co Gerry? Ty,ty,ty!
  • Re: robert

    ahojki a mas jeho pisnicku jako treba man like me odpoves na nikusa66@seznam.cz *4*
  • Je boží je užasnej je sexy

    taky mě zaujal ve filmu iron man je prostě úžasnej *14*
  • daba

    On je prostě boží!!!

    A s tím souhlasí i můj přítel! Byl to vlastně on, kdo mi ho objevil, když mě s sebou vzal na Iron Mana. Zrovna jsem se vrátila z kina, a tam dávali trailer k Sherockovi Holmesovi. Sice jsem ho už víckrát viděla na webu, ale velké plátno je velké plátno... Už se moc těším!!! (Z minula byl úplně k sežrání v Čase smyslnosti a v Chaplinovi, s tím úplně souhlasím, vlastně ve všem, kde jsem ho viděla...).
  • Sladkej.

    To je prdelka, tenhle chápek. Fakt roztomilej.
  • Re: woww

    Berany berany DUC!
    No, s tímhle bych ducala jedna báseň...
    Robert je už od dob Chaplina (to mi bylo osm let) můj miláááášek. Glum.
  • woww

    Jaj vsechno nej...ty berane...* *14*
  • m4rg3

    booooze sexyyyy
  • eve73

    Robert je....*

    ....*Dokonalej a akorát pro mě!!!!....:P, takže se nechytáte, heh....* *8* *1*
  • eve73

    Re: Re: A co???

    Já též jujky on je fakt Boží *5* *1*
  • eve73

    Re: Re: Troska

    Hezky řečeno *:D *5*
  • Robert je vážně okouzlující!!!!!!

    Nejprve se mi strašně líbil, seriál Ally Mcbealová, ona obecně je taky super herečka, no a když jsem ho ve 4.sérii viděla hrát advokáta Larryho Paula, tak jsem se do něj úplně zabouchla. Ten kukuč a ty brýle, no prostě strašně mu to tam slušelo. Furt si musím pouštět ty díly, jen abych ho viděla. JE to strašně moc hezký chlap, ať už si prošel v životě čím koliv, je to výborný všestranný člověk. Sem se do něj zbláznila tak, že i v práci jsem si našla svého Roberta, který je mu podobný:) je to sranda, prostě je to můj typ a našťěstí podobný chlápci na světě jsou:) doporučuji si najít podobného typa, hodně to pomáhá. Jste do někoho zamilovaná platonicky ale můžete být i reálně, do někoho kdo je mu podobný:) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit