Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ;) nene .. je lepší jako Tony Stark ... *3*
  • anoo *14*
  • Avengers 2 už napsaný jsou *6*
  • ON je dokonalej !!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • on je táááááááááák hezkej ♥♥♥♥♥ nejlepší ve filmu sherlock holmes! *14* *1* *1* *14*
  • Za 1. jestlY ?!
    Za 2. Avengers 2 se ještě ani nenapsali, když už tak s Iron Manem 3
    Za 3. Pochybuji že syn a žena jsou pro něj práce
    Za 4. kteráho ?!
    Za 5. chlep ?!
    Za 6. Ty ho snad znáš osobně že píšeš že sem nepřijede? Když už se musíš vyjadřovat tak si zjisti určité informace a přečti si to po sobě ;)
    Měj se!
  • jestly si myslíte že někdy přijede do čech tak to se asi nedočkáte!!
    má moc práce s avengers 2 se ženou a synem!!!

    miluji ho je to nejlepší herec a sexy chlep kteráho znám!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • mmarketa
    Robert je úplně nejlepší herec co znám, dokáže zahrát jakoukoliv roli, je vtipnej, pohodovej, talentovanej, pohlednej a sexy :D už se nemůžu dočkat pokračování Iron Mana, Avengers a Sherlocka Holmese *14*
  • Přesně.. A často tam natáčí
  • Nebydlí v New Yorku tam ma jenom kancelář a narodil se tam ale bydlí v Los Angeles .. Ted zpis bydlí v Malibu (California) :)) (velký RDJ fan) *15*
  • a ještě v New Yorku ne?
  • Bydlí v Benátkách, Malibu A Kalifornii.
  • mám ho strašně ráda je hezkej a umí dobře hrát nejlepší film s ním byl Avengers nebo IronMan1,2 a těším se na IronMana 3 jo a nevíte jestli bydlí v New Yorku a nebo v Los Angeles?
  • miluju Roberta je to nejlepší herec.Aničko já tě za blázna nemám já ho taky miluju..A doufám že někdy přijede do ČR *14* *14*
  • 2013- IronMan 3
    2014- Sherlock Holmes 3
    Avengers 2

    Už se teším *7*
  • Iron Man 3 se zhruba před týdnem začal natáčet :).. V kinech by měl být 3.5.2013 :)
  • ahoj lidi, nevíte někdo jestli se bude natáčet i iron man 3? a jestli jo tak kdy bude v kinech? *1*
  • em - Jmenuje se IronMan ( překvapivě ) ;)
  • ahoj lidi jak se jmenuje tony stark ve avengers jako jeho postava?
  • Nejlepší filmy s ním.. třeba Sherlock Holmes nebo Ironman :) je to vtipnej herec, a navíc mooc pěknej *3*
    A ty očii.. uuuhh *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit