Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Je fakt super, a taky hezkej! Mimochodem všechno nejlepšíííí! *14*
  • bleee

    Mě se teda vůbec nelíbí. Čumí jak sůva z nudlí a furt se jenom mračí, zato Jonas - *14*
  • Vicar of Dibley

    Díky za odkaz, už jsem dříve viděla pár ukázek, teď jsem se na to koukla uceleněji a musím říct, že jsem se skvěle pobavila! Richard je tam tedy nádherný!! Jak krásně vyplnil ty dveře do jejího domku! Prý to točil po Robin Hood series 1 a krásně se odreagoval po těch několika měsících v roli Guye, kdy se většinou musel mračit a zlobit ;o) Nejvíc se mi líbil ten okamžik, kdy ho jde Geraldine s Alice poprvé navštívit: zazvoní, čekají, než přijde, a nadávají na přistěhovalce z města, co se jim somrujou do vesnice i do společenství...a pak se otevřou dveře a v nich stojí usměvavý Richard. No, a ony reagují tak, jak by v té chvíli reagovala asi většina žen - úúúúplně roztajou...prostě tak celkově skvělá ukázka anglického humoru.
    • Re: Vicar of Dibley

      No ano, je očividné, že nikdo nedokáže vyplnit dveře lépe než RA *3* Mně se hrozně líbí i ta scénka, kde je s Geraldine u ní v bytě a on jí říká, že je účetní a tak dělal nějaké propočty ohledně počtu jejich schůzek a že je to vlastně jejich třetí rande, takže je čas na nějaké kissing...with tongues *15* A pak taky když si nasadil ty brýle...ach, ach!*14* Nebo jak šel tou kostelní uličkou a blýskl se mu ten zub...ta scéna byla celkově hrozně vtipná. No je to ale fakt čupr seriál - buď jsem se řezala smíchy nebo toužebně vzdychala *4* Škoda, že něco takového nepořídí Česká televize *9*
      A na youtubu jsem narazila i na hrozně dobrou reklamu s RA, je to myslím na Coca Colu a je to sestříhané z North and South. Moderní ženy v dnešní době se nadšeně hrnou na pracovní pohovor a jedna se na to tváří udiveně. Ale pak zazní taková sexy hudba a z dveří na vyvýšeném stupínku vystupuje ještě více sexy šéf - RA a nasazuje si cylindr a ten svůj "mňamy" pohled. A všechny ženy na něj začnou toužebně zírat a ta, co se předtím tak divila, říká: Teď je mi jasné, proč je na ty pohovory tady tak narváno *3* Jestli to na youtubu někde najdu, tak tu pošlu odkaz.
      A už se těším za tebe, sarahuerlimann, jak se podíváš na NS. Jeho ztvárnění Johna Thorntona bývá přirovnáváno k panu Darcymu z Pýchy a předsudku, jak ho ztvárnil Colin Firth. Až na to, že si myslím, že je ještě lepší, a to byl Firth vynikající!!!
      • Re: Re: Vicar of Dibley

        Jo, jo, mě taky dojal ten manželský slib, co si v kostele vyměňovali - slyšet tahle krásná slova zrovna od něj, k tomu ten HLAS...A taky jsem si říkala, že měl místy co dělat,aby nevyprsknul smíchy, a že na pár místech se smál úplně přirozeně, protože to ta situace přinesla, ani to nemusel hrát...Někde říkal, že měl z Dawn French trochu obavy, ale že si tím humorem hodně rychle padli do noty a jeho až pak napadlo proč: on na humoru dvojice French a Saunders vyrostl...
        Ještě k té autorce předlohy North and South: nějaké překlady staršího data se u nás sehnat dají, ale ne Sever a jih.Viktoriánské autorky mám tedy načteny jenom okrajově, ale zrovna Gaskell mi taky nic neřeklo. A srovnání s Colinem Firthem - Richard řekl, že je poctěn, ale souhlasím s tebou: je MNOHEM lepší!!!V nějakém komentáři na you tube padl i návrh na roli Heathcliffa ve Wuthering Heights - co myslíš? Když hraje roli zoufalce se zlomeným srdcem, což je i Guy z Gisbornu, zní to vždycky hrozně dojemně, člověk by ho nejradši objal a utěšoval...-)) A v rozhovorech, které jsem slyšela nebo četla, mi přijde jako skromný chlap, co si na nic nehraje..Nebo to na nás tak úspěšně hraje?Hezký večer!Sára
  • Richard

    Mate pravdu, je uzasny. Nejlepší jsou ty pohádky na youtube, hlavně se mi líbí ta I´m Not Going Out There. Na Robina Hooda se dívám hlavně kvůli Richardovi. Njelepší ale byl v North & South... *4*
    • Re: Richard

      Na Robina se dívám JENOM kvůli Richardovi - a to jsem prakticky celou první řadu propásla, protože v těch útržcích jsem zavčas nenarazila na Guye! Jsem fakt zvědavá, o čem bude třetí řada, když tam nebude Marian, postava Guye už se tak může vyvíjet jen k horšímu..
      • Re: Re: Richard

        Taky jsem zvědavá - v jednom rozhovoru RA řekl, že Guy vidí v Marion svou cestu k vykoupení ze svých zločinů, že ona je tou, kvůli které by se mohl změnit. No a když zemře, tak teda nevím - ztratí to tu nejlepší rovinu: Guy - Marion - a ten fracek Robin *4* ... Jestli se to změní jen na souboj mezi Robinem a Guyem podnícený Marioninou smrtí... *9* Nejsem si jistá, ale zdá se mi, že jsem někde četla, že by se v Guyově životě měla objvit snad nějaká jiná dívka (nejsem si ale jistá, jestli to nezaměňuju s něčím jiným). To by se mi ale nelíbilo. Jinak by mě docela zajímalo, proč Marion škrtají - že by už neměla ona zájem o to natáčení nebo že by to byl prostě záměr scénáristů - Marion už bylo dost?? *7*
        • Re: Re: Re: Richard

          ahoj, já si teda s chutí čtu i ty komentáře k videím na you tube, člověk se leccos dozví, mj.se tam někdo zmínil, že Lucy Griffiths už ve třetí řadě RH hrát nechtěla, že by třeba ráda uspěla v Hollywoodu...Teď nebo někdy v nejbližších dnech natáčí něco nového, takže je prakticky jasné, že v té 3.řadě se neobjeví (info z www.robinhood2006.com). A k té další dívce v Guyově životě jsem tedy nic nečetla, až na to, že si to v těch komentářích zřejmě přeje půlka Anglie.. *1* *1* Že by si to zasloužil.A myslím, že zrovna včera jsem četla nějaký nedávný rozhovor s Richardem s nějakým americkým novinářem (jestli ono to nebylo právě to RedEye Chicago...),kde Richard říká, že podle něj by si Guy spíš zasloužil trest, že by se on sám a asi i diváci cítili podvedeni, kdyby všecky jeho zlé skutky ušly trestu.
          • Re: Re: Re: Re: Richard

            Čauky, jo, je to redeyechicago. Já mám taky mnohem radši šťastné konce a Guy by si určitě svou lásku najít zasloužil. Nepřipadá mi ani, že by byl takový padouch - nemůže, když dokáže tak silně někoho milovat a dokonce se pro něj i obětovat. A rozhodně bych nechtěla, aby na konci zemřel. RA říká, že by si to zasloužil jako odplatu za své zločiny, ale když už RA tak touží po odplatě, tak nejhorší by pro Guye stejně bylo, kdyby žil dlouhý život, ve kterém by nenašel štěstí. Ale to bych mu tedy nepřála. Přijde mi ale, že kdyby se do někoho doopravdy zamiloval v té třetí sérii, tak bych si říkala, že co je to za lásku, když na ni tak brzo zapomněl. Leda by to scénáristé napsali nějak opravdu šikovně. Ale stejně je jasné, že si to Guy bude muset protrpět a docela se na to už těším...ne že bych byla nějaká sadistka, ale v NS předvedl, jak mu role zamilovaného do někoho, o kom si myslí, že mu jeho lásku nebude opětovat, padne jako ulitá.*1* Dobrou noc a pozdravuj ségru. Long live Guy of Gisbourne!!*14*
    • Re: Richard

      Ahoj, vítej do klubu! Robin Hood je proti Guyovi odstředěné mlíčko, co?
      A jak jsi přišla na NS? To by mě docela zajímalo, protože dopátrat se tady u nás, že existuje taková báječná minisérie je opravdu skoro zázrak.. Televize to nevysílá, půjčovny to nemají, obchody to nevedou, knížky jsou jenom v originále(což rozšířenosti moc nepřispívá)a jenom někde a autorka taky není moc známá - o Gaskellové jsem do té doby neslyšela. Opravdu škoda, že televize nenakoupily práva k nějakým britským historickým filmům a minisériím - Middlemarch, Wives and Daughters, Daniel Deronda, poslední Jane Eyre s Toby Stephensem, Bleak House, Our Mutual Friend a samozřejmě Pride and prejudice 1995 a North and South - spoň k těm dvěma posledním, to už jsou skoro kultuvní minisérie. Výborný je i poslední Northanger Abbey od ITV podle Austenové. Nechápu, určitě by to mělo vysokou sledovanost, a to průřezově všemi generacemi (i když přiznávám, že asi by převažovaly ženy) - narozdíl od takové Pošty pro tebe - nic proti ní, ale ... *9* Myslím, že to jsou opravdu kvalitně zpracované předlohy.
      • Re: Re: Richard

        Viděla jsem to v angličitě s českýma titulkama...
  • RA v jiných rolích

    No, to je velmi, velmi dobrá věc k zamyšlení. Taky jsem už o tom uvažovala. Na imdb je o tom zajímavá diskuze.
    Ten Heathcliff by opravdu byl hodně zajímavý. Vím, že se mi moc líbila verze s Ralphem Fiennesem - ten to tam hraje moc procítěně a někdy mi z toho šel až mráz po zádech. RA bych v té úloze fakt přivítala - už dokázal, že vášnivě zamilované zloduchy umí, taková role by pro něho byla výzva. Taky mě napadá ještě James Bond a Mr. Rochester v Jane Eyre. A jistě by dokázal excelovat i v úloze pana Darcyho... Snad všichni romantičtí hrdinové 19. století by mu sedli jako ulití... Chtěla jsem napsat, že by to měly být silné a tak trochu temné osobnosti, ale pak jsem si vzpomněla, jak sladký byl ve Vicar of Dibley a těch večerníčcích, takže mně z toho zbývá jediná podmínka - hlavní aktér v nějaké hodně dobré milostné zápletce *14*
    Jo, jinak se zmiňoval, že by měl snad hrát Richarda III., že je to v přípravě a že Richard by tu byl pojatý v příznivějším světle (kvůli Shakespearovi je ta historická postava vnímána hodně negativně, ale četla jsem, že to byl vlastně velmi dobrý panovník a vůbec ne takový padouch, jak ho vylíčil Shakespeare). A byla by tam i nějaká milostná záležitost, samozřejmě *3* Ale nevím, jestli to není odložené na neurčito, když teď natáčí tu roli v Spooks - to bych rozhodně taky ráda viděla. Tam bude hrát tajného agenta Lucase Northa (zase je tu ten "Sever"*4*), co se vrátil ze zajetí. Spooks je v Anglii hodně oblíbený, ale já moc nevím, o čem to je, jen že je to nějaký špionážní seriál.
    A už jsme tu probraly Richardův hlas, jeho pohledy... Ale co říkáš na jeho postavu a jak vypadá z profilu? (Když mu řekli, že má orlí nos, tak se zasmál a odpověděl, že ano. Ale že by se taky dal označit prostě jako velký. Nesmysl!!Já bych řekla, že z profilu působí ještě trochu víc výbojněji a víc sexy, jestli je to ještě vůbec možné *3* )
    • Re: RA v jiných rolích

      Wuthering Heights s R.Fiennesem byly úúúžasné! On je taky Pan Herec, ještě když je to v kombinaci s Juliette Binoche..Zkrátka, stále tvrdím, že za Anglického pacienta měl Fiennes dostat Oscara.
      K Richardovu nosu jsem jednou četla komentář, kde stálo něco o "concordu"... *1* A jinde jsem zase narazila na tohle: "když budete ve slovníku hledat význam slova handsome, měl by tam být obrázek Richarda"..no, moje řeč. Kdybych směla použít jen jediné přídavné jméno k jeho popisu, asi bych zvolila "sympatický".Ale že mám tu možnost a můžu se vykecat: sice ho (bohužel) neznám in natura, ale v mých očích je to chlap, kterému nic nechybí, to nejdůležitější v jeho obličeji jsou oči, ty prostě "něco" vyzařují. Když se usměje, podlomí se mi kolena.Rovněž tak, když je topless *3* ,čímž se dostáváme k postavě: krásně tvarovaný kus chlapa!!Nevím, co všechno se dá skrýt pod pojem "sexy", ale pro mě je Richard pravým ztělesněním tohodle slova.A to se ještě mnohokrát znásobí, když promluví - je spousta sympatických, vysokých a urostlých herců, kteří by mu klidně mohli konkurovat (Firth, Butler,..),ale hlasově nemá konkurenci. Všecky je hravě strčí do kapsy.A i když nejsem rodilá mluvčí, neodpustím si poznamenat, že se na jeho mluvené angličtině projevilo "čtenářské" dětství - mluví prostě nádherně.Pasuje mi k němu "gorgeous", ve všech směrech.Co myslíš Ty? Sára.
      • Re: Re: RA v jiných rolích

        Ahoj Sáro,
        tak to máš naprostou pravdu - úplně ve všem! Krom toho, co jsi popsala, bych ještě podotkla, že má nádhernou tvář - hrozně se mi líbí, když mají chlapi takové výrazné rysy kolem úst, což RA dokonale splňuje. Na koni mu to sluší velice, převelice... K tomu topless no comment - scénu, ve které si zkoušel novou zbroj a vstoupila tam Marian, jsem si s kamarádkou pouštěla snad stokrát - no, to ne, ale mockrát to bylo. A myslím, že to natáčení muselo být hodně zajímavé. *4* Na začátku, když Marian vstupuje a uvidí Guye do půl těla nahého, tak se tak pousměje, jako že se jí to, co vidí, moc líbí (myslím, že jinak se to vyložit nedá:-) a troufám si říct, že svůj výraz Lucy nemusela moc hrát *3* Tady je navíc vidět, že Marian ke Guyovi musí cítit nějaké sympatie, protože to je okamžik, kdy ji nikdo nevidí, takže se nemusí přetvařovat. V NS ho topless sice neuvidíš, ale ten cylindr a kotlety a to oblečení je velmi "poutavé" a zase si můžeš představovat, co je pod ním. *3*
        Moje zatím snad nejoblíbenější videa na youtube jsou:
        http://youtube.com/watch?v=3be2anoIn_o
        a hlavně pak http://www.youtube.com/watch?v=2dWc-wQ_tkc
        (ta hudba je k tomu dokonalá).
        Ralph Fiennes patří taky k mým velkým oblíbencům, i když na RA nemá - ale Anglický pacient je výborný, doma mám DVD a dlouho jsem nemohla se chtěla podívat na Wuthering Heights, ale pak se podařilo a děsně se mi to líbilo. Hrozně dobře se k tomu hodí stejnojmenná písnička od Kate Bush: *3*
        http://youtube.com/watch?v=UI5qEQAvOcY&feature=related
        (možná na první poslech to bude někomu připadat zazpívané moc vysoko, ale rozhodně to má své kouzlo)
        Jinak jak jsi psala o Sparkhouse (adaptace WH), tak na tom je vidět, že dokáže zahrát opravdu různé role, škoda jen, že nedostal více prostoru *9*
        • Re: Re: Re: RA v jiných rolích

          Ahoj,
          ta scéna se zkoušením zbroje je skvělá.Jak vždycky podotkne moje sestra, proč se tam motá ten trouba Robin?!Kdo ví, co by se z toho vyvinulo..Mně osobně se asi nejvíc líbí 10.díl druhé řady,ten, co běžel zrovna minulou středu, jak se ztratil šerif a do poslední chvíle to vypadalo, že Nottingham lehne popelem.Tam je totiž vidět, čeho je Guy schopen ve své zoufalé lásce k Marian - klidně se vrátil do hradu v okamžiku, kdy to vypadalo, že je to jistá smrt: to mohl udělat jedině z lásky.Ráda si taky znova pouštím tohle: http://www.youtube.com/watch?v=IChU _qdmLRw&feature=email
          nebo tohle: http://www.youtube.com/watch?v=WEcM gpxtSP0&feature=related
          Že Guy Marian přitahuje, o tom podle mě není sporu, myslím, že herecké obsazení byl záměr, jak k tomu diváky přitáhnout. Richard je tam bezkonkurenčně nejhezčí chlap a vedle Alana Keithe alias šerifa i nejlepší herec. Někde jsem četla, že Richard na castingu četl i z role šerifa, ale že byl na to prostě mladý. A když se ho ptali, jestli by raději nehrál Robina, odpověděl, že to je jistě sen každého, ale že on byl "on the wrong side of 30" *1* A ještě přidám jeden odkaz, s notoricky známým hitem od Queen. Text mimořádně dobře vystihuje nerovný vztah Guye a Marian, příp. si přečti i můj komentář pod tím videem, je to pod mým jménem. Hezký den! Sára
          http://www.youtube.com/watch ?v=leqPVqCn0dI&NR=1
          • Re: Re: Re: Re: RA v jiných rolích

            Ahojky,
            ten díl, o kterém jsi mluvila, se mi taky líbí - dobrý je ten okamžik, kdy se Guy vrací a Marian ho vidí a dojde jí, že ji neopustí - je na ní vidět, že z toho má velkou radost. *4* Taky jsem četla, že RA si původně myslel, že Guy bude spíše předmětem nenávisti ze strany diváků (a divaček:-), a nikoli zbožňování. Skromný a naivní hoch*3* A že prý vlastně tak trochu herecky selhal, když je tak oblíbený. A že to trochu nechápe, když je Guy takový bad boy. A na to ho moderátorka ujistila, že všechny dívky milují bad boys. Já bych ještě podotkla, že rozhodně více než takové usmrkánky jako je Robin. Pořád mi nejde na mozek, jak to, že tvůrci seriálu nechali Marian upřednostňovat Robina před Guyem. Přece o mnoho zajímavější a i reálnější by bylo, kdyby Guye nejdřív odmítala a dejme tomu dávala přednost Robinovi, ale postupně začala zjišťovat, že je to Guy, komu patří její srdce. A Guy by si nejdřív trápil, že Marian ho nemiluje, ale poté by se začal trochu napravovat a Marianina láska by vyléčila jeho předchozí špatné zkušenosti v dětství, kdy rodiče přišli o půdu atd... Téma úspěšného dobývání Marianina srdce a Guyovy nápravy pod vlivem Marianiny lásky by bylo tak kouzelné!!! Byl by to určitě dobrý koncept. Bylo by dobré, kdyby do toho seriálu zakomponovali i něco z Guyovy minulosti, abysme věděli, proč je zrovna takový, jaký je, co utvářelo jeho povahu. RA říkal, že jako herec nedostal příběh o minulosti postavy, kterou hraje, takže si to pro své hraní sám vymyslel, aby měl z čeho vycházet. No, myslím, že by to mohl být dobrý podklad pro zajímavou a jiným způsoben intimní scénku mezi Marian a Guyem – Marian by se něco dověděla o jeho minulosti, lépe by ho chápala a tak by to mohlo taky pomoct její lásce k němu…
            PS: Ty odkazy, cos mi poslala, mi bohužel nešly otevřít. Na stránce se mi zobrazovalo: The URL contained a malformed video ID. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: RA v jiných rolích

              Je škoda, že náznak romance mezi Guyem a Marian skončí s druhou řadou...Připadá mi úplně dojemné, jak ho její láska mění, jak se pod jejím vlivem chová jinak. Jsou to maličkosti, např.když v tom zmiňovaném 10.díle přijde na hrad Robin s tím, že je teda ochotný pomoct hledat šerifa. Ale chce, aby ho Guy poprosil. To Guye naštve ("ztrácíme čas!") a jak vstává z křesla, Marian neudělá nic velkého, jen ho chytne za předloktí,aby ho zadržela. A on si IHNED sedne a Robina poprosí...On jí prostě jde úžasně na ruku. Ale Robin lítá po lese s lukem a politické zájmy nadřazuje osobnímu životu. To Guy by za Marianinu lásku dal všecko na světě. Robin je takový středověký Mirek Dušín po anglicku, kdežto Guy je normální chlap a k tomu vášnivě a bohužel nešťastně zamilovaný. Určitě to teď píšu pod vlivem okouzlujícího Richarda, ale jeho GofG by si lásku zasloužil..
              A ještě k těm odkazům: zkus na vyhledávači na you tube zadat "Guy and Marian - Too much love will kill you", to je to třetí v pořadí, o kterém jsem ti psala. A ty první dvě jsou od stejné autorky elvirasweeney, jedno se jmenuje "incomplete" a druhé jen "Guy of Gisborne (Robin Hood) video - Richard Armitage". A obě stojí za vidění! Zatím ahoj!S.
              P.S.: Nenarazila jsi někde na info o té jeho girlfriend?
  • RH III

    Jenom nějaký odkaz na rozhovor s RA o třetí sérii RH:
    http://weblogs.redeyechicago.c om/showpatrol/2008/05/armitage-happ y.html
  • Richard A.

    Ahoj, po přečtení předcházejících příspěvků jsem se konečně rozhoupala a musím se k Vám-pisatelkám přidat. Že jde v televizi RH jsem vůbec netušila až nedávno jsem ve středu večer pustila bednu na ČT1 - zrovna ve chvíli, kdy Marian vstoupila do místnosti, kde si Guy zkoušel zbroj. Vůbec jsem netušila o jaký film jde, ale při pohledu na takového chlapa jsem zůstala čučet a když přistoupil k Marian dokonce se mi podlomily kolena - a to doma už chlapa mám. Vy jako znalkyně RA jistě uznáte, že jsem ho poprvé viděla v opravdu super scéně. Jako do té chvíle zcela nezaujatá osoba musím říct, že vypadali jako dva do sebe zamilování lidé, akorát mě štvalo, že je za oknem šmíruje nějaký pacholek. *5* Až pak jsem zjistila, že ten pacholek je RH *4* a ti dva jsou Marian a Guy. Teď již se na RH dívám, ale jen kvůli RA. Stále nemůžu přijít na to proč se Marian tak chová - nikdo mi nenamluví(ani scenaristé), že ke Guyovi nic necítí vždyť v tolika scénách se na něj tak hezky podívala a usmála - to nemůže hrát. Je mi líto, že jsem z první serie nic neviděla a ta druhá tak špatně zkončí. Dovedla bych si představit docela jiný konec a to asi nebudu sama. Hezký den Zuza
    • Re: Richard A.

      To máš stoprocentní pravdu! Kdybych byla ve vedení BBC a měla na starost tento seriál, tak bych se nechovala tak zabedněně a nechala si udělat anketu, který z těch dvou - chlap Guy nebo ňuňátko Robin - je divácky oblíbenější (a není pochyb, JAK by taková anketa dopadla) a podle toho bych se po scenáristické stránce zařídila, když si to zjevně v BBC nejsou schopni složitým myšlenkovým pochodem *4* vydedukovat sami. Evidentně je sir Guy mnohem složitější postava než Robin a nabízí se tolik, tolik možných a dobrých vyústění tohoto příběhu. Náprava "zlého chlapce" prostřednictvím Marian - nebylo by to mnohem lepší než Marianina zaslepená a nereálná láska k RH? *7*
      • Re: Re: Richard A.

        Je to přesně tak jak píšeš, když už se scénář nedrží původního děje, tak mají tvůrci tolik možností jak příběh upravit. Proč jednou neudělat seriál, který by se vyvíjel podle přání diváků. Guy je skutečný kus chlapa, proto přilákal tolik diváků a hlavně divaček. On totiž není takový vybájený kladný hrdina jako Robin. Dnes už takový hrdinové skoro nikoho neberou. Teď jen budeme očekávat o čem bude 3 série RH, když už nebude o Guyovi a Marian. Hezký den Zuza
  • Richard

    Když se kouknete na www.newforum.cz dozvíte se skoro všechno o Richardovi a seriálu Robin Hood.
    • Re: Richard

      Ahoj,
      musím se k něčemu přiznat: na tom odkazu newforum jsem se začetla do fanfiction na téma "3.řada RH podle českých divaček a fanynek" a stalo se mi něco, co jsem naposled zažila tak při psaní diplomky - vůbec jsem nešla spát...akorát, že tehdy to bylo z nutnosti a teď jsem nemusela, ale nedokázala jsem se odtrhnout. A jinak všem doporučuju to, na čem už nějakou chvíli ujíždím - North and South. Jestli máte možnost, určitě se podívejte. Jako Guy je přes všecky negativní vlastnosti k sežrání, ale jako John Thornton je prostě neodolatelný!!
      • Re: Re: Richard

        Scénář 3.řady RH se líbil? to jsem ráda. To Ti muselo trvat dost dlouho než jsi přečetla,má to více než 150 stran.
        Jo, jo North and South je skvělý, je tam naprosto neodolatelný. Musela jsem to skouknout celé najednou, i když jsem viděla jak to končí. Srdce mi krvácelo u toho, jak celou dobu trpěl a byl nešťastný.
        V Robinu hoodovi z něho udělali dementa, který neumí říct než 2 věty, naprosto mě to iritovalo. Nechápu, jak tuhe roli mohl vzít.
    • Re: Richard

      Díky za odkaz, o kterém jsem neměla tušení. Vidím, že v ČR má Richard o zájem postaráno *3*
      • Re: Re: Richard

        Ano, fanynek má více než dost po celém světě. I když jsou ženské, které dávají přednost Jonasovi Armstrongovi.
  • Na jakým programu?

    Na jakým TV programu dávali ten serial...Víte ja se na telku moc nekoukam taže nwm když mi to řeknete zahrnu vás zlatem..ON JE TAK SEXY....CHCi HO VE SVE POSTELI :D:D:D *4* *14* *14*
    • Re: Na jakým programu?

      http://britskeserialy.cz/
      kukni se tady ale musis se registrovat je to tam
    • Re: Na jakým programu?

      Ahoj,
      bylo to na CT1, ale už to skončilo, i ta druhá série. Doporučuju mrknout se na youtube, tam je toho víc než dost *4*
  • vilhelmina

    Filmy s RA

    Ahoj, když mě kamaráda "mrkvikovak" řekla, zda bych nemohla přidat k fotkám RA nějaký překlad životopisu, vůbec mě nenapadlo, že se rozpoutá tak živá diskuse. Nechápaly jsme, že je RA u nás naprostým cizincem, protože je to jeden z nejlepších herců (věřím že i lidí), co znám.Jsem ráda, že se to mění. Podle mě je (a tvrdí to i on) John Thornton z NS jeho životní role. Pokud byste to některá z vás chtěla vidět a nevíte kde sehnat, napište mi. Sama jsem k tomu dělala i české titulky - pro ty, co se trošku s tou angličtinou rvou. Jinak se mi líbil i v minisérii The Golden Hour, kde hrál doktora - chystám k tomu taky české titulky, stejně jako k The Vicar of Dibley, ale jelikož jsem se po mateřské vrátila do práce, hrozně bojuju s časem. Byl skvělý i ve Sparkhousu (tyhle titulky jsem stihla ještě na MD), měl tam sice maličkou roličku, ale krásnou. Jako Guy je k sežrání, i když ten seriál je jinak naprostý blábol, bohužel. Ale dá se na něj v originále, protože dabing bych asi nevydýchala. Díkybohu a technice se dají scénky s Robinem a jeho "bandou" prostě přeskakovat. Moc zdravím, Vilhelmina
    • dalia

      Re: Filmy s RA

      Ahoj, mám s Richardem zatím Robina Hooda, North and South, George Gently a The Vicar of Dibley- to bohužel jen v originále, na ty titulky se moc těším, sice trochu anglicky rozumím, ale tam je opravdu hodně dialogů a slovního humoru a leccos mi uniká! Nevíš prosím, kde by se dala stáhnout kompletně minisérie The Golden Hour a Sparkhouse? Našla jsem jen různé ukázky...A dají se někde stáhnout Tvoje titulky ke Sparkhouse?? Díky moc!! *4*
      • Re: Re: Filmy s RA

        Ahoj,
        zrovna včera večer jsem se na youtube podívala na celý první díl Golden Hour. Ovšem je to tam rozkouskované na 10 částí. Do vyhledávače na youtube zadej "The Golden Hour Episode 1 pt 1" a měl by vyběhnout odkaz na 1.část toho prvního dílu, pak se tam dohledají další, zjevně jsou tam i další tři epizody toho seriálu. Rozumět se dá, ale jak herci spustí v odborné lékařské angličtině...No, ale pohled na Richarda coby sebejistého doktora je k nezaplacení! Tak to zkus. Sára.
        • dalia

          Re: Re: Re: Filmy s RA

          Super, už to stahuju, díky moc! Taky jsem na Titulky.com našla titulky ke Sparkhouse, ale nenašla jsem zatím nikde, kde by se ten film dal stáhnout zdarma, ještě zapátrám. Pokud máte někdo nějaký tip, beru! Ahoj. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit