Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At zije Richard

    Naprosto souhlasím s Ricky a naprosto nechápu Marion, co na Roinovi vidí. Na tenhle seriál se moc nekoukám, myslím, že BBC vyprodukovala i lepší kousky a navíc je hrozná škoda, že jsme připraveni o náádherný Richardův hlas - ještě nikdy jsem u chlapa hezčí neslyšela - objektivně vzato:-)
    Ale byla bych všemi deseti pro to, aby nějaká televize nakoupila práva na minisérii North and South, kde hraje Richard hlavní roli - naprostá lahůdka, ještě nikdy mě žádný romantický film a romantický hrdina tak nedostal:-) A soudím, že nejen mě, podle nadšených ohlasů na Richardův výkon. Např. na imdb.com má tenhle film téměř nejvyšší možné ohodnocení. Ještě jsem nenašla negativní recenzi.:-)) Jestli jste to neviděli, tak vřele doporučuju!!!
    • Re: At zije Richard

      PŘESNĚ!!!!Ten jeho hlas, ten prostě miluju!Měl by na něj mít zbrojní pas!Martin Stránský se v dabingu poslouchá docela hezky, ale originál je originál, protože jsou scény, kdy v Robinu Hoodovi vyzní originál úplně jinak než dabing,např.když se Guy pokouší zachránit Marian před lordem Winchesterem: vletí k ní do pokoje, aby se rychle sbalila, že musí utéct.Richard je v originále o tolik naléhavější a emotivnější, mnohem víc to vystihuje jeho vztah k ní.Z minisérie North and South jsem viděla jen ukázky na you tube, samozřejmě mě to nadchlo,poslechla jsem si i rozhovor s Richardem na téma role,kterou tam hrál.Je to nádherný chlap, co vyzařuje i zevnitř.Dá se North and south sehnat i u nás?Nebo odněkud stáhnout?Znalci, poraďte, prosím!
      • Re: Re: At zije Richard

        Bohužel, tady jsem se s touhle minisérií nesetkala, neobjevila jsem ji v žádném obchodě ani videopůjčovně, a protože jsem byla navnaděná i knihou North and South od Elizabeth Gaskellové (taky jenom v angličtině, zhltla jsem ji ale asi během čtyř dnů a není zrovna nejtenčí, fakt bezvadná, doporučuju), objednala jsem si ten seriál na bbcshop.com - ale prodávají to i na amazon.co.uk, myslím, že levněji.

        A rozhodně tedy nelituju! Všichni, kdo to viděli, to chtěli vidět minimálně ještě jednou a bez výjimky prohlásili, že je to ten nejlepší romantický film, co viděli. Nadšené byly samozřejmě hlavně ženy*3* Jo, sice tam nejsou české titulky, jenom anglické, ale pro ty, co umí aspoň trochu anglicky, rozhodně pomůžou. A kdyby měl někdo zájem, tak mu můžu posůat český překlad titulků na mail.
        Tak hodně štěstí při shánění a ještě více zábavy při koukání *4*
        • Re: Re: Re: At zije Richard

          Moc díky za tip! Angličtina pro mě naštěstí není problém, naopak se těším na Richarda v originále.A knihu mimochodem chválil i on sám v tom rozhovoru (a pobavily mě komentáře diváků typu "ejhle, herec, co i čte knihy!"). Tak teď chvilku počkám, jestli v nejbližší době nepojede někdo známý do Anglie, a pak se bude viděti...;o) Ještě jednou díky!!
  • Vsetko najlepsie k B-day moja uzasna dokonalost!!! *14* *14* *14*
  • slečna Marplová

    Dávam to pozornosti, že dnes večer 22.15 na STV1 Slečna Marplová: Skúška neviny, Richard sa tam predvedie v úlohe: Philipa Durranta

    príjemné pozeranie !!! *3*
  • Strašně super herec má charisma a krásný hlas a je moc pěkný.Ve filmu Hobit zahrál Thorina naprosto přesvědčivě hodně se k němu ta role hodila.
  • Hele nevíte někdo jestli má Richard Armitage manželku nebo přítelkyni? Ptám se čiště informativně *1* *1*
    • Nemá *3* :D
    • Ano to by mě také velmi zajímalo *15*
    • pokiaľ viem, tak nie *1* a absolútne tomu nerozumiem *1* veď on je tak neskutočne príťažlivý *14*
      • Fakt jo? Tak tomu taky nerozumím to by mě zajímalo v čem to je, protože pochybuju, že by měl o zájem žen nouzi *1* *1*
  • Divine RA ;-)

    No wow, ta videa jsou úžasná! Nejdřív jsem se mrkla na to s Queeny - a úplně mě dostal ten výraz Guye, když ji zabil - snad trpěl ještě více než ona. Když jsem se na to dívala "normálně", tak to nebylo tak vypíchnuté jako v tomhle klipu - ten text písně je k tomu naprosto přiléhavý. Ach, ach... A ty dvě zbývající jsou taky super, zvláště to "Incomplete" - líbí se mi to, jak je to proložené úryvky z rozhovorů mei G a M.
    A o té girlfriend se toho moc neví - prý je tak stydlivá jako on, takže se nechce moc ukazovat na veřejnosti. Myslím, že je to taky herečka, ale jinak nic moc víc nevím. RA si hlídá své soukromí, což docela chápu. Ale je na něm sympatické, že svým fanouškům posílá čas od času dopisy a je k nim velmi vstřícný. Nemá takové to přezíravé chování některých celebrit, což ho dělá dvakrát tak sympatickým.
    Jinak mě opravdu pobavil tvůj popis Robina - anglický mirek Dušín, co lítá po lese s lukem. To je fakt výstižné *1* Měj se!!!
    K NS je úžasný zase tenhle klip, mj. i proto, že se jím prolíná Richardův hlas:
    http://www.youtube.com/watch ?v=IuZaauRUBow&feature=PlayList&p=6 07A466229F7D282&index=12
    • Re: Divine RA ;-)

      To video s Too much love will kill you mě strašně dojímá, kdykoliv si to pustím...A nepomůže mi ani ta skutečnost, že zabil děvče, které miloval, abych neměla chuť ho v té chvíli obejmout. Přijde mi, že tam truchlí víc, než Robin. Tam je mezi nimi vidět i ten věkový rozdíl (mezi ním a Marian), on tam má takový ten unavený, zoufalý výraz, ona, jak se mu vysmívá, krásná, mladá holka...Tuhle jsem se sestrou rozebírala, co jiného mohla udělat Marian v té situaci, aby mu zabránila dorazit krále, ale aby zároveň neprobodl ji. Shodly jsme se, že možnosti by tu byly, sice byla neozbrojená, ale mohla použít zbraně ženské...viz scéna z 8.dílu druhé řady, když po smrti otce Marian uteče, pak se vrátí do Nottinghamu a má s Guyem ten dojemný rozhovor o jejich případné společné budoucnosti. A vejde tam Allen, Guyův sluha, že Guy se má ihned dostavit k šerifovi...no, asi jsi to už viděla. Guy rychle odchází, ale Marian ho ve dveřích musí zdržet a udělá to velice efektivně...a on už pak nikam nespěchá, ještě tam rozebírají její návrat do údajného konventu, Guy najednou zapomene, že ho volal šerif...No, Marian zkrátka těsně před smrtí nějak neměla fantazii...škoda!
      Bohužel to video z tvého odkazu prý není dostupné. Můžeš to zkusit upřesnit nějak jinak? Díky! S.
      Ještě jsem si vzpomněla, jak jsem asi poprvé narazila na North and South - hledala jsem na you tube něco s Richardem a našla jsem tam video z NS a k tomu píseň od Joshe Grobana "Awake", takový je to doják...Taky stojí za podívání.A ještě třeba "North&South (A Timeless Love story), hezké jako upoutávka (jestli je to ještě potřeba, když člověk ví, že tam hraje Richard *3*
      • Re: Re: Divine RA ;-)

        Ahoj Sáro,
        jmenuje se to North & South - The story (ty url odkazy nám nějak nefungují *7* )Jinak s RA a NS je tam toho opravdu strašně moc - což jen ukazuje, jak oblíbený ten film je.
        Zajímavé je, že s rolí Johna Thorntona se tak trochu dostal do své vlastní minulosti - jeho předkové pracovali v továrnách na výrobu bavlny, pocházeli ze severu Anglie a jeho matka se jmenuje Margaret, stejně jako hlavní hrdinka příběhu, do které se zamiluje. To zní opravdu velmi působivě. On sám říkal, že se tak cítil být s tou rolí velmi spjatý. Lidi ze štábu povídali, že při natáčení se RA do té role úplně převtělil - zejména když dorazili na místo, do továrny, Thorntonova království, tak jako by ještě vyrostl a nasál do sebe podstatu té postavy... No, když se podíváš na ten film, tak je to docela očividné. V interview s RA na BBC Radio 2 řekl moderátor, že podle hlavní fanouškovské základny dostal RA 11 bodů z 10 na "darcyovské stupnici". Na roli v NS je dobré právě na rozdíl od GofG, že postava Johna Thorntona je dobře propracovaná - jedna z nejlépe propracovaných mužských postav v litertuře 19. století - a taky snad nejzajímavějších. I když kromě té vnitřní a skrývané vášni k hlavní hrdince a toho, že obě postavy působí velmi mužně, tak toho zase tak moc společného nemají (teď myslím Thornton - Darcy).
        Ta scéna v RH 8. epizody je dechberoucí - fascinuje mě ten pohyb Guye, když se Marian na začátku jako by odtáhne, když odmítá Guyovu nabídku na společný život, ale on si ji tak hezky přitáhne k sobě no a celkově vůbec
        *3*
        PS:Poslala jsem ti mail. Pa, Janie.
        • Re: Re: Re: Divine RA ;-)

          Ahoj Janie,
          to video je úžasné, už jsem to určitě viděla. Máš pravdu, že Richard nemusí být ani topless, aby byl k zulíbání *3* Mně by se tedy líbil, ať by měl na sobě cokoliv, ale je pravda, že v tomhle kostýmu je.., no, zkrátka gorgeous. Na viktoriánských románech mě fascinuje to, že dokážou tak podnítit fantazii čtenáře, aniž by se detailně rozepisovaly o věcech, které byly v té době tabu...) Taky se mi líbil rozhovor s Richardem na téma téhle role, jsou to 2 díly na youtube, určitě jsi to viděla..A pak jsem někde četla, že po odvysílání N&S musela BBC zrušit internetovou diskusi k seriálu, protože se tam nahrnulo tolik nadšených divaček, že to zkolabovalo. No, to se nedivím.
          A k tomuhle videu je vybraná i krásná Oldfieldova hudba, Lake Constance, to je mimochodem moje oblíbené místo (více v odpovědi na mail). Ještě jsem se chtěla zeptat na tu knihu, jestli se dá koupit u nás v cizojazyčné literatuře - zkoušela jsem pár možností na internetu, ale smůla, totéž v několika kamenných knihkupectvích, ale tam zrovna neměli moc výběr.
          A ještě k mailu: moc děkuju za lukrativní nabídku, více je v odpovědi. S.
  • Všechno nejlepší zlato :* mám tě moc ráda.Jsi můj nej herec :) *14* *14* *14*
  • http://www.nakladatelstvicas.cz/ Připravujeme... *4*
  • north and south

    Nevíte, kde bych sehnala nebo stahla tuto miniserii North and south?
    • Re: north and south

      North and South se dal stáhnout na www.newforum.cz, ale nevím, zda odkazy stále fungují. *3*
    • Re: north and south

      Minisérie se dá sehnat na Amazonu:

      http://www.amazon.co.uk /North-South-Complete-BBC-DVD/dp/B0 007N1BBC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&q id=1242483310&sr=1-1

      Opravdu doporučuju, úžasný zážitek po všech stránkách - kamera, režie, kostýmy, hudba,herecké výkony a samozřejmě herci, mezi nimiž vyniká RA:-))
  • claire.d

    Peknejsiii

    Je peknejsiii nez Jonas Armstrong, na tech novych fotkach mu to sekne a vypada tak sympaticky, chtela bych ho nekdy potkat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit