Přejít na výpis diskuzí

Richard Dean Anderson

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ricky

    Ricky je vážně fajn. Zrovinka před Vánoci mi přišla jeho podepsaná fotka (krásnej vánoční dárek *4* )
    • Re: Ricky

      Prosím moc prosím pošli mi na můj email= zambina@seznam.cz kde si můžu napsat o podpis prosím *4*
  • Peeet

    Doufám,že bude dostatečně hrát ve filmech SG. Je strašná škoda, že seriál už nepokračuje.... *9*
  • vše

    vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví... *5*
  • Můj nejoblíbenější herec, obzvlášť >Hvězdná Brána, nebo MacGyver< *4* Skvělej, a fešák! *3*
    • Text Vašeho příspěvkuTo samé si myslím i já.Nejlepší herec a můj neoblíbwnější
  • ORDINARY HEROES

    Zdravim všechny fandy a doufám, že pomohou najít tento skvělý film, ve kterém hraje Richar Dean Anderson. Bohužel není nikde k nalezení, tak doufám, že tady někdo poradí.

    Zde je info o filmu: http://rdanderson.com/film/heroes.h tm



    Doufám, že se vám bude líbit a že bude vůbec nalezen Very Happy *5*
    • Re: ORDINARY HEROES

      Oprava odkazu:
      http://rdanderson.com/film /heroes.htm
      a jeho officialní stránky www.rdanderson.com
  • luckav.cz

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 6. dekádě tvého života Jacku. *15*
  • jack ONeill

    zháním adresu pls poraďte *3*
  • Jednička

    Richi je prostě jednička.Bez jeho vtipných hlašek by byl svět chudej. A má nádherný oči *14* .
  • OTÁZKA???

    *7* Ví někdo jak to dopadne mezi Jack O´Neillem a Samantou Carterovou?? Budou teda nakonedc spolu???? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* NAPISTE SEM! PLSSSS
    • 149.149

      Re: OTÁZKA???

      nj je to tajemnej seriál...a ktomu pořád to byli důstojníci takže spolu nic nemohli mít,je to nezákoné,ale když odešel do jakéhosi důchodu tak to si spolu mohli něco začít... jinak když Carterová odcházela na Atlantis dělat velitelku tak na Atlantisu když rozbalovala věci tak měla fotečku Jacka..fakt **nice Picture** *15* Myslím si že se nikdy nedozvíme jak to všechno bylo...Líbaček tam bylo až hanba ale vždycky to bylo buď v jiné realitě nebo ve snu xD *14*
    • destiny

      Re: OTÁZKA???

      Tak to se neví jistě, ale v SGA v díle Trio původně měl být rozhovor ve kterém se takřka přiznala, že sním něco má, ale tuhle část vystřihly. A pak se něco projevilo v Conntinuu. Ale to by nebyl stargate aby nám dal jasnou odpověď.
  • jaruska199

    chyba

    ve filmografii chybí podle mě celkem důležitá role v MacGyverovi, nemyslíte *7*
    • evecka

      Re: chyba

      Sohlasím. Našla jsem, že ten seriál byl natáčen v letech 1985 - 1992, ale nevím jak se to dá doplnit. To musím kontaktovat administrátora??? *7*
      • jaruska199

        Re: Re: chyba

        taky jsem to zkoušela a nejde mi to... asi to musí udělat on, no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit