Přejít na výpis diskuzí

Richard Dean Anderson

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý herec,navždy si ho budu pamatovat jako úžasného,ostrovtipem nadaného a obětavého Jacka O'Neilla.Všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví Richarde :)
  • Úžasný herec ! Jack O´Neill ! *14* Nezapomenutelná role a jeho herecký výkon.Pro mě nikdy nezestárne *4*
  • Happy B-day Rick
  • lukasd
    všechno nejlepší *4*
  • *1* !!!Happy Birthday!!! *1*
  • Text Vašeho příspěvkuTo samé si myslím i já.Nejlepší herec a můj neoblíbwnější
  • Můj nejoblíbenější herec, obzvlášť >Hvězdná Brána, nebo MacGyver< *4* Skvělej, a fešák! *3*
  • Ahoj prosím Tě máš ještě e-mail na R.D.A.? Mooc díky:-)
  • Happy Birthday
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozenínám Richard *1* *4*.
  • Vše nejlepší k narozeninám
  • Ahoj já mám vlastně stejnou otázku jako Radka. chtěla bych poprosit ty kteří s tím mají zkušenosti o pomoc. Předem moc děkuju, můj email zuzik2301@seznam.cz *4*
  • Nechci to zase vytahovat protože je to fakt ubohá lež. Chtěla jsem jen, například pro nově příchozí, říct, nebudu opakovat to co už tady zaznělo mnohokrát, že Rick žije, ale jeho táta zemřel na leukemii a od toho asi vznikla tahle blbost.
  • čauky,jen sem se chtěla zeptat, kdo posílal dopis či email Rickovy o autogram tam jsem se chtěla zeptat na jakou adresu jste to posílali..(jestli na tu co je tady uvedena)...a jestli jste používali i mezinárodní odpovědku..a jestli vám přišel.a tak (vždyt to znáte)
    děkuju za odpověď kdyžtak na můj meil karin.3@seznam.cz
  • birthday

    happy birthday :)
  • nokyka

    Narozeniny

    Tak já se taky přidám *4* všechno nejlepší a hlavně to zdraví
  • vše

    vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví... *5*
  • snape005

    Happy Birthday

    Taky přeju vše nejnejnej!!! Jojo, hlavně zdraví, ale i stálou přízeň fanoušků a faninek *1* *14* *4*
  • takezo

    HAPPY BIRTHDAY

    A hlavně hodně zdravý,at žiješ co nejdéle,když už vidím,že ti je 61 let. *1* *4*
  • Re: vše

    Všechno nejlepší! Souhlasim je to boží herec :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit