Přejít na výpis diskuzí

René Steinke

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomík

    Je božskej,je hezkej ale mohlo by tam být víc fotek i ze seriálu,teď čekám v televizi na díl jak Toma unesou a bude přivázanej v tom bazénu,u toho se vždy rozbrečím jak už mu dochází dech to je fakt doják je to suprovej herec i chlap. *4* *14* *8*
  • lieblinka

    Prominte!!!

    Jé sorry,nějak se mi to vymklo,původně jsem to chtěla poslat jen jednou,takže se omlouvam,já fakt nerada. *9*
  • Bylo by fajn kdyby se vratil do kobry 11 bez nej to neni uz ono
  • Vendula z Topolné

    sem tvůje velká fanynka *1*
    • Re: Vendula z Topolné

      jÁ JSEM TAKY FANYNKA *4*
  • Luky1987
    Všechno nejlepší René *4* *5*
  • Je to můj miláček....

    Toho to herce mám strašně mocinky ráda....je to můj takový miláček ze všech herců z Kobry11......je prostě nejlepší!!!!! *14* *14*
    • Re: Je to můj miláček....

      AHOJKY TINO . To já už moc dlouho , že tom je tvůj největší miláček a , že ho máš moc ráda . *14* *14* . A ty zase víš koho mocinky moc obdivuju já *3* . Jsi super kámoška :) *3*
  • tina11

    Gratulace

    Tak ti přeji všechno nejlepší k tvým 45. narozeninám....hodně zravíčka, štěstíčka, lásky a mnoho pěkných folmíků v televizi, ale i ty divadelní....René je fakt nejhezčí chlap z celého Německa....Tohoto herce tak strašně moc zbožňuji a je to můj největší miláček.... *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • Re: Gratulace

      videl jste ho nekdy nekdoo na zivo?A vite nekdo kde presne bydli?
      • Re: Re: Gratulace

        jÁ VÍM KDE BYDLÍ. *3* *4* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Gratulace

          NAVAL! *10*
    • kacka26

      Re: Gratulace

      Taky se připojuji ke gratulaci. Taky Ti přeji všechno nejlepší k narozeninám *4* *4* *4*
  • monday

    tom

    Tom Kranich byl nejlepším partakem Semira Gerkhana škoda že z kobry 11 odešel bez něho to už neni ono. *5* *15* *1*
    • Re: tom

      jE TO ŠKODA, TO JE PRAVDA. *3*
    • Re: tom

      Uz ho v cobre zase mas.Ale v ty odpoledni.-)
  • kikiss11
    Tyjo, to už je tak starej :D? No, tak všechno nejlepší :)
  • belentina
    Happy birthday René *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit