Přejít na výpis diskuzí

René Steinke

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rene

    Na reného nikdo nemá, je sladounkej, takhle by měli vypadat všichi chlapy *1*
    • Re: rene

      to by sice měli ale byla by to nuda kdyby byly všichni stejní,ne? *14*
  • Najlepšie časti a série Kobry 11 fakt boli s Reném,bez neho už to není ono pravda
    • Jo jo s nim byli nej díly. Pak už to stálo za nic. Ještě se mi líbili ty díli s tim Benem.
  • Narodeniny

    René Steinke má dnes 46 rokov všetko najlepšie je vážne dobrý a najlepší v Kobre 11 ako Tom Kranich,sympatický herec mám ho rád. *4*
  • René je môj oblúbený herec v Kobre 11 najlepší samozrejme.
  • Ahojky Rene je fakt vyborny herec.Je takovy SEXY Fakt mazec *14* *14* *14*
    • Re:

      Je to nejhezčí mužský z Německa *4*
      • René

        Tak to máš pravdu, že René je nejjjjjjhežčí muž z Německa!!! *14* *5* *3*
  • SOUHLAS.JE TO FAKT KRASAVEC.SPOLEČNĚ S ANDÉM JSOU FAKT NEODOLATELNÍ!!! *14* *14* *14*
  • seš neeej

    je vááážně neeejhezčí ze všech co hráli v kobře 11 a je hrozně sexy *14*
    • Re: seš neeej

      TO JE PRAVDA *14*
    • mikisek1997

      Re: seš neeej

      máš hodně velkou pravdu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • krasny 1 mesice vanoce vesele kveta 29 mladi kveta jsem kveta rene krasny kveta rad kobra11 pekny *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* pusinka tebe doufam nejlepsi kveta a rene
  • Luky1987
    Nechápu, proč má René Steinke víc nelíbí než líbí vždyt byl dobrej v Kobre 11
  • ach jo chci aby se vrátil stýská se mi byl nejlepší a milovala jsem ho byl prostě boží nechápu proč umřel nejlepší by bylo kdyby tam zůstal když jsi vzpomenu na první moment kdy jsem ho viděla tak jsem si ho oblíbila *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit