Přejít na výpis diskuzí

Ralph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo prostě Ralph

    ahojky, Ralpha jsem nejdříve viděla v Krásný pokojský.. a říkala jsem si, jo, to je dobrý ale... a pak jsem se koukla na Schindlerův seznam a pak to šlo.. ale nejlepší role, kterou měl je určitě Anglický pacient. můžu na to koukat denně.. je to úžasnej film a Ralph to zahrál moc krásně.. a fakt je to božský.. a moc.. *3*
  • teddy-girl

    Happy B-Day!

    Vše nejkrásnější přeju! Hlavně další skvělé úspěchy :))
  • Ačkoliv jsem blbá puberťačka a mými idoly by meli být Justn Bieber a Robert Pattison tak sem teď na rovinu píšu, že jsou to všechno ulízaní šamponi s vymydleným mozkem a nejtalentovánějším a nejkrásnějším hercem je Ralph Fiennes. Ať už hraje hajzla nebo dobráka, vždy jsou to role toho kalibru, že jen kroutím hlavou proč nemá alespoň pět Oscarů. Pro mě navždy nejlepší herec na světě a doufám, že letos dostane oscara za vedlejší roli
  • to kapa

    No v tom Schindlerově seznamu byl fakt excelentní, člověk by mu odpustil i to hajlování.
  • lolo85

    Úžasnej! =]

    Tenhle herec je prostě dokonalej! V Krásné pokojské, kde je nejvíc sexy xD V Harrymu Potterovi, kde zahrál Voldemorta prostě dokonale! (Jsem zvědavá jak udělají sedmičku.) A nejvíc jako Heathcliff ve Větrné Hůrce! Tak bych ho vůbec nepoznala, ale je to asi nejlepší ze všech jeho rolí. Ralph Fiennes dokáže zahrát prostě cokoliv :)
  • i-v-a-n-a

    Lord Voldemort

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ,RALPHE! *4*
    • patrikvotava467

      Re: Lord Voldemort

      on je angličan
      *9*
  • p.petulkaa33

    .............xD

    prej má obří penisxDDDDDDDDDDDD
  • Já nevím co k tomu mám dodat, že je mi 15 a holky v mém věku ujíždí uplně na jiný typy to asi zminovat nemusím.V tuhle chvíli nemůžu posoudit jak dobrý je herec protože sem absolutně zaslepená, možná časem to budu moc posoudit líp. Každopádně kdybych měla psát v jakých rolích ho miluju *14* to by bylo asi na dlouho *3* .Když jsem viděla film Otázky a odpovědi (koukala sem v originále je to tak lepší) a uvědomila jsem si že tenhle film nevyhrál v žádné z hereckých kategorií řekla jsem si že oscary vůbec nic neznamenají. Zatím se mi sice nepodařila skouknout všechny jeho filmy ale rozhodně se na to chystám - zatím co film to perla - Nepohodlný , Červený drak , Schindlerův seznam, Anglický pacient, Otázky a odpovědi atd. Takže bych to shrnula MILUJU HO *14* *14* *14* *14*
    • Na mě nemáte je mi 13 miluju Alana rickmana severus snape *14* *1*
      A taky se mi líbí starší typy třeba miluju lee pace nebo tak od 30 se na chlapy neudržím *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Docela mě překvapilo že bude tento herec hrát Lorda Voldemorta ve 4. díle Harryho Pottera. Stejně by mi ale víc seděl John Malkovich.No to je jedno.....................
  • mickeat

    nejhezci chlap:)

    je to opravdu jeden z mnoha nejhezcich chlapu a vynikajici herec, co znam. nejhezci jsou ta jeho modra ocka:)
    i kdyz, jeho mladsi bratr je taky peknej koren:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit