Přejít na výpis diskuzí

Ralph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ,,ralfík"=)

    Ralph Fiennes je nej. herec vážně...Je nádhernej,má krásnou postavu,hlas a oči....Ohromný charisma a hodně velkej hereckej talent.Mějte se, čau=)
    • Re: ,,ralfík

      Pravdu díš...
      • Re: Re: ,,ralfík

        Zbožnuji ho už skoro 20 let a nejdokonalejší je v Bouřlivých výšinách,když hraje Heatclifa!!!!!!!!!
  • Amon

    Jj,Ralph je fakt k sežrání...není to ten typický ulízaný hezoun kteří teďka frčí. Nemůžu si pomoct, ale pro mě byl nejpřitažlivější jako Amon Goeth.
    Čím to je, že i když je za největšího úchyláka, má něco do sebe... *1*
    • Re: Amon

      souhlasím, i když hrál fakt hovado, zahrál to excelentně *4*
      jako herec je prostě fantastickej... jinak je to teda pěknej proutník *13*
    • Re: Amon

      Nápodobně...=)
    • Re: Amon

      JAKO AMON BYL NEPŘEKONATELNEJ. NA TO JAKOU TAM HRÁL LIDSKOU ZRŮDU JSEM HO MUSELA CHVÍLEMA I LITOVAT. A VYPADAL TAM FAKT SKVĚLE.
      • Re: Re: Amon

        to je pravda, a je opravdu vidět, že zahraje všechno.. *3*
  • Uau

    Ralph je úžasný herec,opravdu zahraje všechno.Mě se nejvíc líbil ve filmu Anglický pacient a předvedl jedinečně psychopata ve snímku Červený drak,musel kvůli té roli hodně cvičit a to mu moc moc sluší.Těším se na nějaký pořádný trhák kde předvede tu nejlepší hlavní roli.Je naprosto k sežrání. *14*
  • kuku

    ja muze takovy krasny herec hrat takoviho hnusnyho Voldemorda *8* *1* *15*
  • jjannissekk

    Oooooooooo

    Moc pěknej chlap,super herec a jako Lord Voldemort je úplně the best. *14* no je prostě boží,jen škoda,že v sedmičce ho zabije jeho vlastní odražená kletba.ŠKODA!! *3* *5*
  • Borec s velkým B

    Cahrakterní herec kterej to fakticky umí a ještě je pěknej to mu nahrává k dokonalosti *14* *3* *5*
    • Re: Borec s velkým B

      ale on je dokonalej !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit