Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Banga

OSOBNOST 14.4.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ortel je máčo já bych taky odešel ze sálu
  • Ahoj Rado,citala som niektore Tvoje postrehy o spankovej obrne,napis mi,mozno si obidvaja rozsirime obzory.Moj mail:zeby1@post.sk
  • Ahoj,
    jmenuji se Nela Sikorová, je mi 12 let a Radoslav Banga měl u nás v Jablunkově přednášku a velmi bych mu chtěla poděkovat, protože díky němu se mi v hlavě rozsvítilo. Mí spolužáci se mi posmívali a říkali mi meloune, protože jsem tlustá a teď jsem ještě k tomu přišla na to, že ta osoba, která se vydává za mou nejlepší kamarádku je nejhorší člověk na světě, celou dobu mi jen lhala, nadávala atd... Mám sen stát se zpěvačkou a kvůli Radkovi jsem si dodala odvahu. A uvědomila jsem si, ře kolem mě jsou i dobří kamarádi, kteří mě chtějí podpořit. *3* *3* *3* *3*
  • MILASHEEEK!

    Je uplně nej klasnějši,chytřejši,zlatějši. ..prostě jě upe šupaaa!A ja s nim mam fotkuuu!!! *14* hej on je upe zlatinkoo! *14*
  • :)

    hej nevite nekdo kolik mu je ?
    • Re: :)

      Ahojky,vím to přesně a od něj a je mu 26,nevím proč tu někdo píše 33 let,když to zjevně nemá od něho a ani na tolik nevypadá,neva.Ten kdo chce jeho icq,tak Vám všem povím,on je tam stejně jen chvíli a v dobu kdy má minimum času,já o tom vím ze zkušeností...A na mobilu to Vám většinou namluvená hlasovka řekne tím jeho krásným hlasem...
      • Re: Re: :)

        Ahoj, všechno je pravda..o tom icq..taky jsi s ním píšu, když tam někdy je..a už docela dlouho..;) kokněte na stránky www.radoslavbanga.blog.cz
    • Re: :)

      je mu 26.narodil se 1982. maj to tu špatně
      • Re: Re: :)

        No je mu dvacet šest,zjistíš to když se podíváš na úvodní stranu *3* .
    • Re: :)

      čest radek je fakt borec ma našlapané písničky!!pozdravuje tě radku verča pozdrav ty tvoje kamoše Surmajovy!!taky se tak jmenuji ty čoude čoudackej!! *5* tě buh katka verča z fulneku *5*
    • Re: :)

      ahoj bartonko,
      je mu úřesně 33. *9* *9* *8*
  • =)

    Jsem JEHO bílou paní s modrýma očima *5*
    • Re: =)

      a já jsem jeho bílou paní s černýma očima ... že by nás měl víc??
  • baduska10

    vsechno nejjj!!!!!

    radku mam te moc,moc,moc,moc rada!!!!!!!!!!!!!jsi desne dobreejjj zpevakkk *14* *14* *14* *14* mas desne husty pisnicky!!!a jsem jedine rada ze pujdete zrovna vy reprezentovat ceskou do ciziny je to super a ze o gipsy.cz nekdo pise hnusny veci tak toho si vubec nevsimej sou to proste de****ve tak si s toho hlavu nedelej *3* a ten tvuj rozhovor na cenach andel jak tam prislo tech 5 demonstrantu a jak si rikal ze vas vlastne podporili tak to me celkem rozesmalo........ *4* takze vsechno nejlepsi a at ti tva kariera vyjde!!!!!!! *14* *14* *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *5* *5*
  • icq

    lidicky ja tam na tech strankach nikde nemuzu najit to icq dali byste mi ho plsky moc moc moc rosim zaslete mi ho prosim nekdo na muj email:gipsici.cz@seznam.cz
  • ICQ

    Ahojky lidičky moooc vám prosim pošlete mu plis na mejla ICQ na gipsyho moooc plis můj e-mail je lenicka13k@seznam.cz Díííííky moooc čekám na vás papapa *14* *9* *9* *9* *9*
    • Ty jo on icq nemá ale leda mám jeho face :D
    • Re: ICQ

      a cislo nechces ? *1*
  • Banga

    Ahojky...Všichni si myslíte že cigáni jsou nicale sami vydíte že nějaký to dotýhly dál než vy....Jako sama nejsem cigánka ale ...Viděla jsem ho a můžu říct že zase tak černej neni i Kája(moje kámoška)je černější xD a to neni cigánka...Tak papa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit