Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Banga

OSOBNOST 14.4.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je super!!!

    Je výbornej!!! *3* *1* *14*
    • dobrej

      Má dobrý písničky obdivuju,že do toho šel když je cigán *3* jeho písničky který mám ráda např. TAJSA,WELCOME TO PRAGUE,JEDNOU,ABACUS,MIRA DAJE,MULOLAND atd. je toho mnoooho *15*
      • Re: dobrej

        mas icq *5*
        • Re: Re: dobrej

          dobrej raper *3*
  • Jen dál

    Kdyby se živili všichni cikáni takhle poctivě,tak je mám i rád. *3*
  • JE BOŽÍ

    je uplne bozi krasnej nadhernej nuninek a je hrozne moc chytrej a tak krásnej az je mi z toho tak moc smutno ze ho poradne neznam.... a este je na nem moc krasny jak je malickej a jak je krasny kdyz vas objima *14* *14* *9* boze ja z neho nemuzu.. je tak moc UUUŽASNEJ *3*
  • Na krucifiksu je též lebka: Ježíš byl podle evangelií ukřižován na pahorku zvaném Golgota, což v překladu znamená lebka, proto se na křížích můžeme často setkat se stylizovanou lebkou. Zobrazení ukřižovaného Ježíše. Kříže s korpusem se často označují jako krucifixy.
    Banga je pouhý nevzdělanec a hlupák.Lebku s hnáty používali i daleko před druhou světovou válkou i jiné armády světa, včetně jednotky československých legionářů v Rusku. Ale lebku s hnáty používalo ve 30. letech dokonce i jedna z letek britského letectva RAF, které jen pár let poté svádělo krvavé hrdinské boje s nacistickým režimem. Dnes je lebka na symbolice i některých útvarů současné Armády ČR i Policie ČR. A hlavně, na medaili Evropské unie pro lidská práva není vůbec v souvislosti s jakoukoliv armádou nebo režimem, ale jako symbol smrti a utrpení, čímž lebka symbolizuje naprosto výstižně právě onen terorismus. A aby bylo toto zlo na medaili správně pochopeno, je celá lebka s hnáty obtočena - uvězněna do ostnatého drátu, aby již nemohlo škodit. Takže poselství přední strany medaile je jasné už v symbolice - zabránit zlu. Pro nechápavé symboliky je to ještě kolem lebky napsáno slovy: Za boj proti terorismu.
  • vzdělání

    bohužel jsem se nikde nedočetl, jaké má R. Banga nejvyšší dosažené vzdělání, velice by mě tato informace zajímala. (MFF či 1.LF) ?
    Samozřejmě blahopřeji k výbornému umístění a reprezentaci naši země v Eurosongu.
  • korel2

    vypadá trochu

    jako Dan Balan..
  • Banga je super
  • pokud zjistím kontakt na p.Aleše Rozsívala, tak mu pošlu 1000 kč na tu pokutu.(víc nemohu). věřím, že policie si přiznání vynutila.
  • Vážený pane Radku,
    vaše vystoupení na předávání cen "Zlatý slavík" ohledně skupiny ORTEL považuji za vzor občanské statečnosti,a skutečného lidství.Jste vzorem pro mladé i starší občany ČR.
    Děkuji VÁM-jste pro mě zdroj inspirace i vzor.
    S úctou Josef Kočí-Ústí nad Labem
    • JOSEFE souhlasím
    • A to jste ještě neslyšel Bangův hit Černá kronika, který je volně k zhlédnutí, tudíž také pro všechny generace. To budete teprve obohacen tímto vzorem a příkladem pro všechny.
    • Poslechněte si to a změníte názor:
      https://www.youtube.com/watch?v=b5rdBQpt__4
  • ahoj radku moc se mi rosvitilo v hlave když si dneska byl u nas ve skole v dolnim bousove a chtela bych ti moc podekovat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit