Přejít na výpis diskuzí

Rachel Weisz

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rachel, je jednoznačně nejhezčí žena pod sluncem. V Mumii se vrací jí to sluší nejvíc. *3*
    • Rachel Weisz

      Tak na úvod bych řekl že Rachel Weisz se mi moc líbi ve filmech Mumie a Mumie se vraci chtěl jsem jí i v 3jce ale ti skurvení zmrdi tam radší naserou nějákou umrdlou blonďatou píču co si omrdne bednu na hnědo a machruje!!!!To fakt skurvili do piče!!!!!Jojo je to opravdu poděs,ta kvalita Mumií je v piči jen kvůli skurveným debilům co točí pičoviny!!!!!Ty skurvený prachy skurvý všechny všichni za prachy jste schopní i hovno sežrat!!!!!Já ne!!!!!!!A fakt bych chtěl a chcu,vysvětlení proč tam Rachel Weisz nehrála,teď nymslím na to,že si řekla mám dost prachů za dva díly,ale citově proč nevzala roli Eve po 3!!!!???!!!!Bylo by to magicky přitažlivé a taky originální!!!!Kurva já být hercem a hrál bych v nějáke serií tak bych zůstal do konce všeho!!!!!Potom proč tam hraje ten skurvený ťamanský skrček Jet-li ten debílek tam i stěma ostatníma debilama nemá co dělat kurva!!!!!!!!!!Akorát Mumie 3 všichni skurvili těma cizíma tlamama a skurvili potenciál celé serie!!!!!Ne Mumi 3 si strčte do piče zmrdi,tak tohle je už fakt konec všech a všeho!!!!!Běžte dohajzlu vy prachochtiví zmrdi!!!!!!!!!!!!!!
  • rachel weis je ta nejhezčí a nejlepší zpěvačka pod sluncem,nejvíc se mi líbila mumie *4*
    • elle77

      Re:

      To je pravda,pokud ovšem nepočítáme to že když byla v roce 2002 v Česku tak si pro sebe zabrala 13 hotelových pokojů a z toho 9 apartmánů. *9*
  • jooo

    Mně se nejvíce líbila v Nepříteli před branami, byla a je skvělá!!! *3*
  • Super herečka a dobrá kost. mě se nejvíc líbila v Nepřítel před branami a Mumii. *14*
  • Rachel je proste nej a nikdo jinej nema na to aby ji mohl vyhodit z obrazovek! Jsi nejlepsi Rachel! *3*
  • Tahle herečka je prostě nej ze všech nikdo na ni nemá je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnáááááááááá áááá!!!!!!!
  • Rachel Weisz a Angelina Jolie jsou moje neeeeejoblíbenější herečky!!!!!!!
    • Re: rachel.7

      Fakt moje taky. *15* *3* *1*
      • Re: Re: rachel.7

        Ja nechápu proč rachel nehraje v mumii 3?????????????????????????????????? ?????? *7* *9* *16*
  • Rachel se mi libi v kazdym filmu je kraaasnaaaa ........teda ale dostala me jedna hovadina.......pry je to zena kyprejsich tvaru *9*
    • Re:

      fakt jo?????????? *1* *1* *1*
  • v constantine bez komentare proste super *4*
  • v constantinu je super *3* *4* *5* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit