Přejít na výpis diskuzí

Rachel Weisz

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej nej herečka

    rachel je nejhezčí a nejlepší herečka kterou znám,vubec není namyšlena a je sama sebou.nej nej film mumie1,2 *1* *4* *3* *4*
    • josef.cajka

      Tak pozor. Nezapomeňme na krásu Slovanských žen, Tato "kočka" má 2x větší frňák než Češky,Slovenky atd. Dar krásy je prostý: dívka která po koupeli vyjde bez mejkapu, a přitom je krásná, to je, domnívám se ta krása daná od Boha. Přesto  ji nemohu upřít herecký přesvědčivý výkon,  profesionalitu a přirozenost. Postava O.K.

      Všechno nej k narozeninám

  • Super herečka a dobrá kost. mě se nejvíc líbila v Nepřítel před branami a Mumii. *14*
  • nej nej herečka

    rachel je nejlepši a nejhezči herečka kterou znam,vubec není nafoukaná a je sama sebou.Nejvíc se mi líbila v mumii 1 a 2,constantinovi a řetězove reakci. *4* *5* *1*
  • Rachel je nejlepší v Mumii , ale hraje dobře ve všech filmech. *1*
  • Mumie

    Je to suprová herečka!!!!!!!!Nejvíc se mi líbila v mumii....Nechecete si semnou o ní založit blog??????????Prosím pište mi na mail
  • Rachel Weisz a Angelina Jolie jsou moje neeeeejoblíbenější herečky!!!!!!!
    • Re: rachel.7

      Fakt moje taky. *15* *3* *1*
      • Re: Re: rachel.7

        Ja nechápu proč rachel nehraje v mumii 3?????????????????????????????????? ?????? *7* *9* *16*
  • marksicek

    Skoda...

    Mumie 3 je bez ni na prd... a dost mi tam chybí... je to skoda... *9*
    • nicoletka159753

      Re: Skoda...

      ale tak kdyz byla tehotna tak ji to prejte *3*
    • allisonc

      Re: Skoda...

      Naprosto souhlasím.
    • Re: Skoda...

      presne
    • jjannissekk

      Re: Skoda...

      Máš úplnou pravdu,s Rachel ta mumie byla aspoň o něčem,teď to není ono,plně souhlasím.. *16* *9*
      • johnlennon96

        Re: Re: Skoda...

        přesně trojka je bez Rachel na h*vno
  • v constantinu je super *3* *4* *5* *16*
  • Tahle herečka je prostě nej ze všech nikdo na ni nemá je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnáááááááááá áááá!!!!!!!
  • :-(((

    Čo hovoríte na to, že nebude v Múmii 3? :´´(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit