Přejít na výpis diskuzí

Rachel Weisz

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rachel, je jednoznačně nejhezčí žena pod sluncem. V Mumii se vrací jí to sluší nejvíc. *3*
    • Rachel Weisz

      Tak na úvod bych řekl že Rachel Weisz se mi moc líbi ve filmech Mumie a Mumie se vraci chtěl jsem jí i v 3jce ale ti skurvení zmrdi tam radší naserou nějákou umrdlou blonďatou píču co si omrdne bednu na hnědo a machruje!!!!To fakt skurvili do piče!!!!!Jojo je to opravdu poděs,ta kvalita Mumií je v piči jen kvůli skurveným debilům co točí pičoviny!!!!!Ty skurvený prachy skurvý všechny všichni za prachy jste schopní i hovno sežrat!!!!!Já ne!!!!!!!A fakt bych chtěl a chcu,vysvětlení proč tam Rachel Weisz nehrála,teď nymslím na to,že si řekla mám dost prachů za dva díly,ale citově proč nevzala roli Eve po 3!!!!???!!!!Bylo by to magicky přitažlivé a taky originální!!!!Kurva já být hercem a hrál bych v nějáke serií tak bych zůstal do konce všeho!!!!!Potom proč tam hraje ten skurvený ťamanský skrček Jet-li ten debílek tam i stěma ostatníma debilama nemá co dělat kurva!!!!!!!!!!Akorát Mumie 3 všichni skurvili těma cizíma tlamama a skurvili potenciál celé serie!!!!!Ne Mumi 3 si strčte do piče zmrdi,tak tohle je už fakt konec všech a všeho!!!!!Běžte dohajzlu vy prachochtiví zmrdi!!!!!!!!!!!!!!
  • jako jedna z mála hereček má opravdu charisma!
  • mitricka

    škoda..

    proč sakra nehraje i v mumii 3??? dyť to sehrála úpa nejlíp *14* *14* *14*
  • majda005

    Constantin

    nejlepší byla v Constantinovi
  • chybí FILM :

    SEXUÁLNÍ REKONSTRUKCE - 2003
    její 1 produkční film
    Vynikající !
    hraje tam jednu z hlavních rolí.
  • PLetýnka

    Máte pravdu..taky jsem úplně otrávená,že už nehraje v Mumii 3...film dobrej,ale ona tam chybí..
  • baluska1

    Vše nej

    Přeji ti vše nejlepší k narozeninám
    • marksicek

      Re: Vše nej

      ja taky... *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechn nejlepší k 38. narozeninám Rachel! *4*
  • KEANU

    V Constantinovi je nejlepsí mohl by byt Constantine 2. To by bylo moje nejvetsi prani. Ale kdyby tam s ni nehral Keanu Reeves stal by ten film za hovno. Keanu je neej herec. A krasnej.... *14* *14* *14*
  • :)

    Všechno nejlepší k narozeninám Rachel *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit