Přejít na výpis diskuzí

Phoebe Tonkin

OSOBNOST 11.11.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sweet_terule

    La la Land

    Mě se třeba na začátku H2O vůbec nelíbila. Ta ofina jí neslušela totálně, pak se to zlepšilo a ted je doost kočka!
    • anyanculka

      Re: La la Land

      ta ofina byla děsná, teď je hezká :D
    • avril-nely

      Re: La la Land

      Jj souhlas!
  • Ona neměří 178, ale 168cm! Zajímalo by mě jaký chytrolín tohle psal.
  • happy birthday
    • jsi supr cupr
  • H2O je super

    H2O jetotálně super seriál koukám na něj skoro každej den naTVJetix a je to fakt bombastický...je to moc hezký a já ten seriál totálně zbožňuju... ♥♥♥ je SUPER !!!!!!!!!! a už se moc těším na tu 3. řadu, která se natáčí... ♥♥♥
  • cleo

    caukiii *7* jak se mááte *15* doufam že super *14* Cleo upe miluji je to tak nej herecka co znáám a hlavně je nej z h2o *9* vuknete se na muj blog www.hello-karinka.blog.cz a pisnite komik kuji
  • ACH JO...

    PIJE... FAJCI... TO NEMDOPADNE DOBRE! A JA SOM MYSLEL ZE JAKA SLUSACKA!!! SKODA... FUJ! *9* *9* *13* *5* *5* JE FAKT SKODA ZE TAKA PEKNA FAJCI A PIJE!!!
    • Re: ACH JO...

      prosím jestli někdobudete vědět něco kleo něco zajmavího tak se ozvěte na moje icq-453853312dík *14* *14* *14* *14* její číslo nebo mobil
    • Re: ACH JO...

      Muzu se te zeptat jak to vis??? protoze vypada fakt slusne
      • Re: Re: ACH JO...

        jo kuri pije..tolik fotke sem videla...no ale no a co jako??!!! vzdty to dela kazdy!!
  • nádherná *3*
  • vanillka-ashley

    cleooo

    čus lidi.Dřív cleo v h2o ta ofina moc neslušela.ted je nejoblíbenější *5*
    • Re: cleooo

      PRAvda pravda *15* *15* *15* *15*
  • Vše nej *2* *2* *15* *15* *15* *1*
  • Jako krapet nechápu.... když už jí chce někdo napsat vzkaz tak proč mu nedojde že by to mohl aspoň napsat anglicky, když je z australie *1* *2* .. ae jinak úplně v pohodě.... stejně tuhle stránku ani nikdy neuvidí žejo... *4* *5* takže LOL *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit