Přejít na výpis diskuzí

Phoebe Tonkin

OSOBNOST 11.11.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá

    Jj. Phoebe je skvělá!!! *15* *14* *1*
  • narozeniny

    happy birthday *4* i very like you Phoebe!!! *14* *14* you are my best actress *14* *14*
    • Hap-py

      If you're hap-py and you know it, clap your hands,if you're hap-py and you know it, clap your hands.If you're hap-py and you know it and you real-ly want to show it, if you're hap-py and you know it, clap your hands. *1* *1*
  • Phobe

    Phoebe(Cleo) je úžasná!!!!! Zbožnuju ji už od samýho začátku H2O,ale bez ofiny v druhý sérii je hezčí!Je úžasná herečka a vypadá krásně opáleně jako správná holka narozena v Austrálii !! Prostě je taková neobyčejná dívka (no ordinary girl)*14*
    • Re: Phobe

      Máš peavdu cleo-Phoebe Tonkin je úžasná. *13*
  • Pomozte mi

    Nevíte někdo jaké číslo na ICQ a jméno na skypu má Phoebe Tonkin ? pomozte mi přeci určitě to chcete vědět
    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • JE k SEŽRÁNÍ

    je nej!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuza-nyje

    Happy Birthday ♥

    Všechno nejlepšííííííííííí Phoebe !!!!!!!!!!!! ♥ *3*
  • Cleo

    Mam ji rad a toužím se s ní setkat a sem jako ona *14* *14* *14*
  • Je skvělá herečka, mám jí ráda a je moje nejoblíbenější z H2O stačí přidat vodu. Škoda, že doopravdy nechodila s Angusem ( s Lewisem). Byli by Cut *14* *14*
  • stoner.jonas

    Hej

    Vy jsete magoři proč si myslíte že Pheobe Tonkin je lesba? Ne není!! Je to normální obyčejná herečka!A že má divné fotky (pro vás mě se líbí) neznamená že je lesba!! Ichtylové! Je to pěkná elegantní a sexy HOLKA...Nejdřív se podívejte na sebe potom až něco říkej na Pheobe!!! *4*
  • avril-nely

    goodd

    je super herečka a i modelka má fak skvělou postavu :-) *14*
    • lenushqa

      Re: goodd

      *1* jn Phoebe je fak upa nej :* CLEO *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit