Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra v TOP 10

    Dobrý den,Petro,
    gratuluji k pevné vůli a skvělému životnímu stylu,vedoucímu k tak skvělé postavě a neustálému pozitivnímu životnímu postoji.V reportáži v uvedeném pořadu 30.1.2008 mne velmi zaujalo cvičení,které jste předváděla a hovořila o něm s redaktorkou.Unikl mi však jeho název.Nepomohla byste mi,prosím, s informací,kam bych se mohla obrátit ohledně koupě tohoto DVD s tímto cvičením?
    Děkuji mnohokrát za laskavost a přeji mnoho štěstí,zdraví a uměleckých úspěchů v roce 2008.
    Andy
    • Re: Petra v TOP 10

      Dobrý den, Andy,

      dobrala jste se toho DVD? Taky by mě zajímalo...

      S přáním hezkého jara,

      Helena
  • prosba

    Vážení,Petra Janů se mi líbí dlouhá léta,můj přítel je však do ní zamilovaný od mládí a protože bych mu chtěla udělat radost ráda bych zjistila,kde je možné nechat podepsat Petru na obal jejího CD.Nebo zda je možné zaslat obal k podpisu.Děkuji Vám za pomoc Aja9 *14*
  • Petra Janů

    Jana je prostě skvělá zpěvačka
    Rock,Beat,Rockenrol.Jak slyším Janu,tak v tom má podíl instr.skladatel Ota Petřina a jiní,kteří pro ní
    skládají hudbu a jsou i hezké texty.
    S Láskou má svět naději,Motorest,
    Zpíváme si rock s Věrou Špinarovou
    a atd. S Úctou!
  • Petra Janů

    Petra mě poslední dobou
    čím více fascinuje,že je
    v dobré kondici a že jí to
    jde.Uměla si vybrat muže a
    a manažéra v jedné osobě.
    Je to skutečně dobrý tah.
    Jsou i někdy krize v manželství
    to je normální.Petře držím
    palce.Je dobrá rockerka a muzikály.
    Prostě jí to sluší.Je připravená.
    A to je dobře.Srdečný pozdrav.
  • ahoj

    ahoj petro kdy budes mit vyspopeni v olomouci dik za odpoved jindra
  • Tak pojď

    Našel by se někdo, kdo by byl ochoten mi přehrát na jakékoliv médium písničku "Tak pojď" (Bratislavská lyra 198X, autoři Petřina - Rytíř) Předem moc děkuji.
    • Re: Tak pojď

      Máš v tom nějakej guláš... Petra byla na BL třikrát, poprvé s písničkou Stromy (1976) pak podruhé s písničkou Motorest a potřetí s písničkami S láskou má svět naději a Říkej mi (1986). Písnička Tak pojď na BL nebyla a navíc ji složili h: Petr Janda t: Eda Krečmar... Ale nicméně ji mám v české i anglické verzi (Let's Go - LP Lovin). Takže se ozvi a dohodneme se, co vlastně potřebuješ.
      Více na
      http://tommokros.webgarden.cz/
  • skvělé

    24.11.2010 jsem byla na jejím skvělém koncertě v Divadle Hybernia. Její koncert byl samozřejmě famozní jako vždy...nádhera...má prostě úžasnou barvu hlasu a navíc je děsně sympatická...
  • Nutně sháním

    Ahoj! Nutně sháním písničku od Petry
    s názvem Můj stálý šampion.
    Prosím může mi někdo pomoci .
    Děkuji mockrát předem.
    Petr
    • Re: Nutně sháním

      Mám. Rád pošlu, stačí mne kontaktovat. více na webu - tommokros.webgarden.cz
  • PETRA JANŮ V OPAVĚ

    Petra Janů opět koncertuje! V neděli 25. 10.2009 v 19:00 hodin v Opavě v kině Mír, předprodej vstupenek - Sluna Opava !
    Bližší informace:Agentura RaGre, tel.
    737500994

    Přjďte na krásný koncert plný hitů !!!
    (Už nejsem volná, Říkej mi a další...) *3*
  • paní petro všechno nejlepší k narozeninám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit