Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koupim cd a lp Petry Janu

    koupim nasledovne CDs a LPs od Petry Janu!!!!!!!!!!!!!!!! CDs: 1.To je ta chvile 2.Album 3.Petra Janu zpiva Gerschwina (ceska verze) 4.Jedeme dal 5.12 famous awarded movie songs LPs: 1.Lovin' 2.To je ta chvile pokud by byl nekdo ochoten mi tyto CDs a LPs alespon zkopirovat,mel bych uzasnou radost i z toho. kdyby nekdo z fanousku pripadne vlastnil film "Koncert" ve kterem Petra hrala hlavni roli, a coz je vlastne dokument jejiho turne a mohl mi poridit kopii, zblaznil bych se stestim!!!!! budu se tesit z kazde nabidky a dekuji predem vsem, kteri by byli ochotni mi pomoci!!!
  • SUPER!!!

    ahoj všem, byla jsem na koncertě Petry v divadle Hybernia...bylo to něco úžasnýho...dlouho jsem nco takovéhleho nezažila...je fakt. že rozsah hlasu který má Petra už v pop musice nikdo jiný nemá...3 oktávy, které ona vyzpívá jsou tak krásný a vždy čistý že je to fakt něco neuvěřitelného... *4*
  • Prosba

    Milá Péťo! Dnes mám narozeniny, je mi 55 let. Objednala jsem se na Face Lifting a prosím Vás,(pokud to neberete jako drzost, to bych opravdu nerada)jestli byste mě odpověděla na pár otázek, abych se tolik nebála.Ráda bych, kdyby to zůstalo jen mezi námi.Neznám nikoho, kdo by o tom něco věděl, jsem z malého města.Moc děkuji.
  • prosba

    Chci se zeptat nevite kde bych na netu sehnala pisnicku: uz nejsem volna ? *7* shanim ji na svatbu.predem dekuji
    • Re: prosba

      Mohu ti ji poslat, ozvi se. Více na
      http://tommokros.webgarden.cz/
  • Taky tak........ :-)
  • ...

    Zbožnuju Petru Janů... nedávno jsem poslouchala rádio a nejdou zaslechnu jednu její písničku, která mě v ten okamžik skoro jako by paralizovala a já ji poslouchala se zatajeným dechem. Jmenuje se "A pak, že je to hřích". Zkoušela jsem ji objevit ke stažení, ale nezadařilo. Takže když by byl někdo tak hodný a pomohl mi k ní, udělá fakt velkou radost. Sice je mi 20, ale nějak přicházím na chut i tomuhle stylu hudby a to díky Petře...
    • Re: ...

      mám. v klasické i rockové verzi. Rád pošlu, stačí mne kontaktovat. více na webu - tommokros.webgarden.cz
  • Název písničky.

    Milá Petro. Už delší dobu se mi vybavuje Vaše starší písnička, ve které zněla slova "První láska má, kluk starý jak já a plachý ještě víc" a neznám její přesný název. Chtěla bych si sehnat CD s touto písničkou. Můžete mi poradit? Moc Vám děkuji a mějte se krásně! Renča
    • Re: Název písničky.

      tommokros.webgarden.cz

      písničk a se jmenuje A PAK ŽE JE TO HŘÍCH

      mám ji v několika verzích, stačí se domluvit a rád pošlu.
  • ahoj fanklubáci

    Konečne sme našli niečo čo sa nás týka.Sme členmy fanklubu od roku 1990 ale po rozdelení sme stratili kontakt.Pozdravujeme všetkých členov fanklubu Petry ktorí boli s nami na stretnuti v Říčanech u Prahy v roku 1991.Snád si na nás spomeniete.Evka a Peter Németovy.
  • pozdrav

    Ahoj Janí,právě prohlížím Tvé stránky,proto Tě moc zdravím a držím palečky. Martin(Slaný)
  • vzpomínka na Jihlavu

    Ahojky Peťo! co ti říká rok 1972 Mladá píseň Jihlava a tvoje popálené lýtko. Jezdily jsme do špitálu na převazy. Sleduju tvoji cestu a držím už 34 let všechny čtyři palce. Vím že je to nemožné, ale někde na muzikálu si tě najdu aspoň tě pozdravit. Ahoj Jitka P.s. Hokejisti byli fajn .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit