Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SETKÁNÍ

    Ahoj lidičky,kdo by jste měl zájem o setkání fanoušků a fanklubáků P.K. ozvěte se na mail lenkatomasova@seznam.cz *3*
    • Re: SETKÁNÍ

      Ahojky o setkání fanklubáku fakt stojím takže za mě ju...Awojky kdyby neco tak se ozvy awojky
  • Oficiální fanklub

    V příštím roce bychom chtěli navázat na činnost Oficiálního Fanklubu Petra Kotvalda, který vedla Tereza Carvanová. Na začátku nového tisíciletí jeho funkci nahradily Petrovy oficiální stránky, přesto jsme se ale rozhodli Fanklub vzkřísit a sdružovat v něm pod jednou střechou Petrovy fanoušky.
    Fanklubácké stránky budou fungovat na současném webu www.petrkotvald.cz, na němž Vás budeme informovat o všem možném, co se bude okolo Petra dít.
    Prvním počinem obnoveného Fanklubu bude sraz všech Petrových fanoušků, který se uskuteční začátkem léta 2009. Dále bude naší snahou zajistit pro fanoušky starší materiály (plákáty, cédéčka, ....), jenž jsou těžko k sehnání. V plánu je i mnoho dalších věcí, o kterých Vás budeme včas informovat.
    V případě Vašeho zájmu o účast v Oficiálním Fanklubu Petra Kotvalda pište na mail Lenka-Viktorova@seznam.cz.
    • Re: Oficiální fanklub

      to jo
  • Petr Kotvald

    Petr je nejlepší!! Mám od něj asi pet autogramů ze 30.12.2008 kdy jsem s nim zpívala ve Znojmě na zahájení adventu...JE PROST2 NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ!!! *14* *14* *4* *3*
  • Ahojky péťo, na tom barrandově jsi byl úžasnýýýýýýý *14* *14* *14*
  • legoplast

    narozky

    Petříku, wše nej k narozkám, at se ti splní wše co si přeješ *14*
  • NAROZENINY

    všechno nejlepší k narozkám!!!!!:)
  • Ca plyne

    Včervnu jsem byla na Petrově vystoupení v Ceské Lípě.Bylo to super.Měla jsem stejný-krásný pocit,jako když jsem chodila na jeho koncerty,když mi bylo 16.Ted mi uz táhne na 40,ale když je Petr v televizi,nemužu si to nechat ujít.I když u toho mám komentáře mé 16-ti leté dcery a manžela,který si za těch 18let semnou už na to mé blbnutí zvykl. *14*
    • Re: Ca plyne

      Dobrý den, se zmíněným příspěvkem mohu jen souhlasit. Také jsem tam byla a jsem na tom podobně. Nedávno jsem si užila vánoční koncert v Jiříkově. Super, i když doma poslouchám, že se vracím do puberty. Monika
  • nickyy95

    Kotvald ukázal dospělou dceru!

    http://www.super.cz/clanek/38549-pe tr-kotvald-ukazal-dospelou-dceru.ht ml
  • petře všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Ahojky Pétísku, jsi pořád nejlepší z českých zpěváků *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit