Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Kotvald

    je velmi zkušený zpěvák, dá se poslouchat celá léta, přináší svým fanouškům radost z neotřelých písniček, jeho taneční projev je také zcela neopakovatelný a "vypilovaný" do všech detailů. Fandím mu a těším se na další vystoupení!!!
    • Re: Petr Kotvald

      jeho kroky se nedaji naucit bez nej zkousela jsem to
  • blahoprani

    petre vsechno nejlepsi k vasim narozeninam hodne zdravi pohody a uspechu preje Hanka vzdy si na vas vzpomenu protoze jsem se narodila 8.7.1959 v nymburku tak slavime stejne jeste jednou hodne uspechu a stesti HANKA
  • Petr

    Ahoj,já souhlasím se vším kladným co se tu píše o Péťovi,je to úžasný zpěvák a především člověk.Byla jsem na festivalu kde zpíval,a na tu show nikdy nezapomenu!Díky za takové lidi,jako jsi ty!Míša *4* *3*
  • SUPER!

    Zpívám ve sboru Petrklíč, který vystupuje s Petrem a můžu říct, že Petr je strašně hodnej a milej a má moc milou manželku a super dceru! prostě jsou báječní lidé! Mám je ráda a moc! *4* *3*
    • Re: SUPER!

      To máš štěstí,já bych taky moc chtěla Petra osobně poznat, protože si myslím,že je to skvělý člověk *1*
    • Re: SUPER!

      Ahoj, kdyby Ti to šlo, moc Tě prosím, pošli mi text písničky Karel..... "...kam se koukneš, všude jméno Karel...."

      Díky moc mojebara@seznam.cz
      • Re: Re: SUPER!

        ahojky Peto jak se mas co dela Rudy
  • Nové stránky

    www.pk-hudba.estranky.cz........... Na těchto stránkách najdete archivní alba,které Petr vydal.
    Můžete se však těšit i na nové nosiče, které byly odkoupeny skladem a nabízeny budou pouze zde. *3*
  • Peta je nejlepší

    Ahoj Peto.nic si z toho nedělej,co píší ostatní.Ja osobně si myslím,že jsi nejlepší zpěvák a pro mě lepší,než je Kája.Měj se krásně,Planeta svádění je super!!!Ahoj Kačka
  • škoda žety 80 léta tak utekly byl ste prostě Nááááádhernej Pane Kotvalde
  • Florida

    Ahoj Péťo. Seznámili jsme se na Key West ve Woltrs gril... kde jsi měl vystoupení...byl jsi bezva i tvoje tanečnice. Hezké narozeniny. Zdraví tě Šárka, Zdeněk, Hanz a spol.... !! *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!!
    • nickyy95
      Jestli máte facebook tak mu můžete napsat zde: https://www.facebook.com/PKotvald *3*
  • Ahoj Petře,včera jsem tě viděla v tel.programu-To byl náš hit
    a musím ti složit poklonu:
    JSI ÚŽASNÝ ZPĚVÁK,TANEČNÍK A NÁDHERNÝ CHLAP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit