Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane pa jak dluho spíš a zdali sníš
  • jak se máte co děláte jak dluho spíte a zdali snite
  • Ahojky Péťo, dnešní koncert byl nádherný, ale s těma brýlema a sestřihem zadní části hlavys to fakt docela přehnal *9* jinak nic ve zlém jo? Jinak to bylo super, abych jen nekritizovala, akorát mi nezpíváš některé krásné písničky (zář vánoc,...)
    tvá věrná fanynka Verča *14*
  • nickyy95
    Ahoj tady máte Facebook stránky Petra ;)http://www.facebook.com/groups/53512065931/ *3*
  • Ahojky Pétísku, jsi pořád nejlepší z českých zpěváků *14* *14* *14*
  • Naštěstí album dívej se 1993 se mi podařilo sehnat je hodně melodické,škoda,že se ty starší desky už neprodávají,v podstatě nejsou nikde k sehnání.
  • Nominujte Petrovo pisnicky do souteze To byl nas hit. Hlasuje se na adrese www.tobylnashit.cz, tak at ho vidime v rijnu v telce.
  • petr

    petr má skvělý písničky,poslouchám ho řadu let.velmi dobře tancuje.hodně dalších písniček.
  • Sháním album

    Ahoj,zdravím všechny příznivce Petra Kotvalda,rád bych se zeptal jestli někdo z vás nemá album Dívej se z roku 1993,rád bych ho odkoupil,sehnat se to dá horko těžko,kdyžtak mi dejte vedět na mail a domluvíme se,předem dík.
  • nickyy95

    Re: novy song

    Dobrý den, nevím jestli jse jí už nesehnala ale můžu vám jí poslat :)
  • Re: Petr Kotvald

    petr je takovy ma nadherny hlasek cisty petr mnel byt legenda
  • Re: ?

    Ano to mas pravdu petr zpiva ale i tancuje
  • Re: Petr Kotvald

    jeho kroky se nedaji naucit bez nej zkousela jsem to
  • Re: Re: přání

    to mas pravdu mozna jeste mladsi petr je uzastny♥♥
  • Re:

    visco jdi si tam sam podivejse co vybudoval petr a co jsi vybudoval ty!!!!!!!
  • Re: Oh susi

    text písne najdes na stranka karaoketexty.cz
  • Re: zamysli se

    no petrovy ta solova draha jde myslím si ze je lepsi nez se Stanislavem hlozkem no petr to umí prodat ne na to ze standa kdyz sem ho videla ani nevedel coby petrovy to sekne takhle a myslím si ze by toho byla skoda protoze neni co resit petr si vybudoval krasnou karieru neni co resit petr je nej zpevak i ben stanislava a myslím si ze standa si vybudoval karieru svoji tak jakou si predstavoval
  • Re: Petr Kotvald

    nove album vyjde ke konci prazdnin a boudou i nove pisne napriklad prave tady a pre ted
  • ?

    Péťa ještě "zpívá"? A pak že Česko není zemí neomezených možností *3*
  • nickyy95

    Re: přání

    takyse přidávám ale na 51 opravdu nevypadá tak na 30 a míň *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit