Přejít na výpis diskuzí

Petr Konáš

OSOBNOST 20.12.2009 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxxkatuskaxxx

    <3

    škoda že už nehraje v Ordinaci :(<3
  • Petr

    Já nepatřím už do věku náctiletých a musím přiznat, že pro Šimona Kosíka alias Petra Konáše mám takovou slabost, že se kvůli tomu se mnou rozešel i můj přítel, ale nemůžu si pomoc. Petr není sice klasickej krasavec, ale má takový charisma, až hrůza. Potkala jsem ho v metru a kdybych se na svůj věk nestyděla, požádám ho o společnou fotku....Takový chlapi by se měli naklonovat a nebo vůbec neukazovat nám obyčejným ženám, pro které jsou nedosažitelné!!!!Ty jeho oči, frajerský úsměv.... no myslím, že nemusím pokračovat asi je málo dívek a žen , který by se nenachaly Petrem pozvat na rande.....Pánové Petr je těžká konkurence!!!! Ta jeho vyvolená má veliké štěstí.....
  • elousika

    Všechno nejlepší

    Přeji Ti všechno nejlepší *4*
  • hrajes uuuuzasne hlavne v cestach domu si krasny snad te budem vidat v serialu moc moc casto
  • Hraješ úplně úžasně :) *14*
  • vše nejlepší k svátku *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • blahopřání

    Ahoj Péťo,
    k dnešním narozkám Ti přeji jen to nejlepší, *4* *1* co Ty sám si od života přeješ! *4* Spoustu krásných dalších rolí!!! *4*

    Měj se, Gabča *15* *15* *14*
  • miluju

    ahoj Péťo dřív jsem tě v ordinaci nesnášela si tam totiž jako hajzl ale nějak ses mi začal líbit už se na ordinaci těšim hlavně kvůli tobě si zlatej I LOVE YOU *14*
    • Re: miluju

      ooo *8*
  • aaaa

    je to hezkej klum ja ho tak zboznuju *4* *14*
  • PK

    Nejlepší herec z ordinace, bude tam moc chybět...úžasně hraje, fakt skvělej, škoda, že nehraje v divadlech v Praze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit