Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otázka

    proč se netočí soda? RUM. *5*
  • kontakt

    Ahoj Petře.Už je tomu 20 let, co jsme spolu "válčili" na jednom štábu. Bylo by možné se s tebou spojit? Pokud ano, je možné mě kontaktovat na 774047955. Roman Brzák
  • Reklama

    Pane Čtvrtníček, můžete mě prosím kontaktovat na e-mail kokstein@maxcomp.cz ? Měli bychom zájem o reklamní spolupráci.
  • z akého filmu je táto ukážka

    kolega mi poslal do mailu ukážku z filmu,ale neviem ako sa volá. riešite v ňom problém ako spustiť www stránky, nepomôže vam ani Jiřik ktorý je ešte namazanej ako cep a nakoniec to jedným j...m smáznete. z akého filmu je táto ukážka ? *9*
  • mahr

    je to kvalita to je moje představa humoru ,ještě cimrman a nemá to chybu !!! *5*
  • Řež

    Petře, prosím kontaktuj mě na můj E-mail vitnovotny@seznam.cz nebo mobil 775125073. Dík Vít Novotný, Řež.
  • uznání a podpora

    Petře,to co jste předvedl s Ivánkem je opravdu fantastické.Tyto odborníky pravděpodobně od válu nedostanete,ale myslím,že je to správná cesta.Lidé,kteří se nepohybují v zákulisí alespoň nebudou obdivovat tyto zbohatlá hovada která si o sobě myslí že jsou bozi.Doufám,že na sebe nenechá pokračování dlouho čekat.To je odraz naší společnosti a myslím,že podobné to je i v politice.Robert Bubák
  • rock and roll GARAGE

    potřeboval bych na Vás kontakt ohledně Vašeho vystoupení v našem komplexu GARAGE v Ostravě Martinově . prosím o odepsání nebo zavolání na 775720012 . děkuju moc. tomáš volovecký-produkce *5*
  • Dotaz

    Pane Čtvrtníčku, kde je možné Vaše představení objednat ? S pozdravem J. Křižanová, Umělecká agentura Harold Brno , tel 603 810132
  • ...korupce a fotbal...

    Dozvedel jsem se,a byl jsem velice timto potěšen,že vyražíte na turné s vaší (na chvili "mrtvou") inscenací ..Ivánku,kamarade......Proč píšu.Myslím si že je dobře že jste se rozhodli ji znovu oživit.I když je mi "jen" 25 delam do fotbalu už 10 let (jako činovnik)a dle meho nazoru je dobre toto tema neustale připomínat,protože naš fotbal je prohnílí skrz na skrz již od nejnižších tříd.V tv sice řekli že bude turne,ale bohužel neznam mista a mesta kde se tak stane!!Byl bych proto rad,kdyby jste mi na mail poslali "rozpis utkaní vaší inscenace".Předem díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit