Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Falešní sobi - bez chyby !

    Pane Čtvrtníčku, chci Vám poděkovat! Jsem Váš fanda (také mi chybí Česká soda), ale ve "Falešných sobech" jste překonal snad i sám sebe !!! Prosím, dál a dál...Máme Vás doma všichni moc rádi! Dominik
  • Petře díky moc za Vás!!Váš humor sme v týhle republice potřebovali!!!Jentak dál!!!P.S. vše nej do vašeho sňatku!!!
  • ahoj

    no já vam poviem inak som vás moc nemusela ale tá reklama s tima psosobra je halúzacka. a inak ste celkom roztomilí človek *14* *5*
  • Hrušínský

    Já bych vás chtěla obdivnout za "Hrušínského" v reklamě s falešnými soby! Akorát mi to doma nevěří ... *9* díky za skvělého Ivánka! Eště že ty kucí máme! Zdař bůh !
  • Falešní sobi

    Nevíte někdo, kde by se na netu dala najít reklama s falešnými soby? Kdyžtak prosím pište na mail, dik.m. *5*
  • Reklamy

    s účastí pana Čtvrtníčka považuji za vůbec nejlepší, které jsem viděl - potažmo jsme viděli. Pane Čtvrtníčku, celá rodina jsme s Vámi. Především duchem.
  • Reklama

    Byly doby,kdy jsem Vás vážně "nemusela",dnes patřím mezi fanoušky a to díky reklamě,kterou děláte s humorem sobě vlastním,jenom tak dál,držím palce a těším se na nové kousky,které předvědete,díky *15*
  • představení

    Přeji pěkný den, odkázal mě na Vás p. Lábus, jedná se mi o představení Ivánku... v našem kulturním centru. Prosím, ozvěte se mi, pokud je to možné na 603 485 193
  • Ahoj Petře (Jurášku ..... ?) Dnes jsem dostala k svátku knížku "Krev, pot a skluzy", tak jsem si říkala, zda bys mi ji nechtěl podepsat ;-). Tvůj věrný "fanda" :-)
  • dík

    děkuji. Již nic víc o české kopané nelze říci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit