Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav skvělému komikovi

    Dobrý den, Petře, díky za Váš humor, je naprosto perfektní.*4*
    Při vzpomínce na legendární Ivánku kamaráde, mě napadá, zda by nebylo dobré udělat nějakou satiru na dnešní politické dění; myslím, že politici a celý systém ve kterém žijeme by si to více než zasloužil*4*
    Děkuji a přeji mnoho úspěchů *4*
    • Dobrý den pane Petře,
      viděli jsme se u výběru na Cofidis v Talentu. Od ty doby mám v hlavě brouka, raději pomlčím o tom, jakýho
      • Kontakt
        Michalama77&@gmail.com
        601315487
  • Nabídka lodi

    Jarní pozdrav z Kolína,
    někde jsem četl, že obýváte loď na Vltavě a s Vámi další příznivci bydlení na lodi. Mám pro Vás a vaša vodomilné přátele nabídku lodi vhodné k podobným účelům. K vidění je na Labi v Kolíně.
    S klidnou hladinou, lodník F.M. www.kolinea.cz
  • Narozeniny

    Milý Péťo
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • ctvrtek na hrad

    chtela bych si zahrat v cesky sode. v mych cernych kanadach zebe. za slepicarnou v oranici hraje vavra na klavir. skoda ze lebl uz neni. nakou hezkou srandu by to chtelo.
  • Maturitní ples

    Dobrý den,
    Jsem jedna ze studentek septimy Žateckého gymnázia a byla jsem pověřena Vám napsat:). Už teď řešíme náš maturitní ples a chtěli bychom se Vás zeptat, jestli byste nebyl ochoten nám ho moderovat a za jaký honorář...:)
    Byli bychom rádi, kdybyste mi odpověděl na mail:)...přeji hezký den
  • Gynekologie

    chci dalsi dily gynekologie 2 *1*
  • čtvrtníček

    No když to tak čtu že v reklamách překonal sám sebe,tak si řikám jestli je to pravda,tak je to fakt ubožák.Nic od něj pořádně neznám,takže nevim,zatim mě nepřesvědčil,ty reklamy jsem viděl,ty jsou ubohý...Ale jinak ho zatim nemůžu ani posuzovat.A jak tam někdo řikal o tom kdo nic nedokázal a nemá co kecat.Tak já jsem Jirka mad Holman a už jsem dokázal být dost jedinečnej se svýma akcema(bejt jedinečnej je jeden ze smyslů života),které jsem dělal jenom tak z prdele,takže já si snad můžu dovolit říct že zatím podle reklam na Wodafone a ukázky na poslední plavky je to pro mě ubožák!
  • Maturitní ples

    Dobrý den pane Čtvrtníček, chtěla bych se Vás zeptat za celou moji třídu..my by jsme byli velice rádi kdyby jste navštívil náš maturitní ples,mame vas velice radi a velice by nás to a nejen nás potěšilo.*4*Ples se koná 11,1,2008 v Písku..byla bych moc rada kdyby ste mi odpověděl na muj email..s pozdravem Andrea mějte se moc hezky...
  • Míška

    Dobrý den jsem na této stránce poprvé.Zaujal ste mě svými vtipnými výstupy, které znám z televize.Je mi 20 let a studuji Vyšší odb.školu Hereckou.Upřímě bych se s Vámi chtěla někde potkat, protože Vás humor je originální a to se mi moc líbí.Máte chytré nápady .Třeba by ste mi mohl poradit jak se stát tak dobrým.Ráda se budu od Vás učit.Miška
  • Hááásky

    Zdravím vás, pane Čtvrtníčku.
    Chovám sibiřského haskyho a tak se mi vaše reklama, ve které vystupuje i pes zmíněného plemena líbí. *4*
    Akorát mě časté výkřiky "hááásky," které slýchám na vycházce se svým psem již tolik nebaví.
    Naposled dnes. Jdu po cestě, vedle mě přibrzdí auto a z okénka se ozve známé "hááásky."
    Jo a ještě jedna věc. Hasky není vůbec "studený čumák." To by jste koukal, jaký je to divoch. *4*
    Mějte se fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit