Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 góóóly

    Tankisto,
    co ty 3 góóóóly- a v jednom zápase?!!!!!!!!!!!!!
    *10* *1* *9* *13* *15* *8*
  • kokot

    nejvetsi kokot ze vsech kokotu,nic neumi a vsichni rikaji jak je dobrej ze je to nejlepsi golman sweta a takovy pičoviny mozna tak howno,je to kokot kterej ani nechytne centr proti skurwenym turkum,posral cely euro a celej swet se mu vysmal v teto sezone udelal 5velkych chyb tak to asi neni nejlepsi golman ne?aji kozačik je lepsi,a vsichni ti co si myslijou ze je nejlepsi tak to sou teply sulini fakuju vas čuraaaaaaaaaaaaaci *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: kokot

      Víš co já si zase myslím,že naše obrana a útok je hroznej já tě chápu člověka to naštve ale to neznamená ,že je kokot,blbec atd.
      Stoupni si do brány sám jo Ty kokote kterej neumí nic jiného než urážet. *9*
    • Re: kokot

      Si dement takhle mluvit nej golmanovi na světě a to na tom euru nebyla jeho chyba takže sklapni bych chtěl vidě tebe ty primadono *14* *14*
  • Smůla

    Že by byl Petr Čech skutečně začarován?! *9* *13* *5*
    • morginka9132

      Čech

      Jste už s tím čarovaním fakt trapní!!Čech je nej.brankář na světě,jo a už tu nevytahujte to euro protože za to nemohl jenom on. A co ta naše obrana a útok?
      Jo ještě k té reklamě proč by nemohl bejt v reklamě je přece slavnej,když je tam např.Záhrobská v té reklamě na milku řešíte to??
      • Re: Čech

        Ahoj..Ano souhlasím..Sam jsem golmanka dívčího týmu...Nemohl za to jenom Čech mohla za to aji obrana...Čech už to takm prostě nezvládl byl tam sám...A to že ho chce Chelsi vyměnit je pěkná blbost prostě má asik blbý období..Každej není dokonalej..Ale Péťa je dokonalej..Teda pro mě... *14*
        • Re: Re: Čech

          jj máš provdu on je dokonalej:P *14* *14* *14*
    • Re: Smůla

      Ano, je tomu skutečně tak!!!Bohužel, tahá totiž prachy z naší kapsy! Česká spořitelna ho platí za reklamu neskutečně moc ! A kdo to platí? Hádejte... *13* *13* *13*
  • vane

    Cože

    Kdo může Čechoj fandit!Je děsnej sice se vrací do formi ale jako všichni víte že za čechy chytá děsně a nekdy za něj platí i Chelsea TAKY DĚSNEJ TÝM PAPA ale LIVERPOOL JE NEJ JOO *1* *1*
    • Re: Cože

      Chelsea je děsnej tým vždyť se probojovala skoro dál než něakej liverpool.
  • Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! *15* )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! *13* POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let a mám s tím spoustu zkušeností ... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Lhář

    Po sobotní noci už vím, že jsi prolhaný kokot !!!! *3* *15* *16* *1*
    • Jdi se bodnout

      To nebyl Peťa Čech ale Marek Čech ta HUSO!!!!!!! *5* *5* *16* *13*
    • Re: Lhář

      Hele to tady jako nadavas Peťankovi Čechovi??????????????????????? *3* *8* *16* *5* *9* *7* *10* *9* *9*
  • Brzký návrat

    Kluci naši, hlavně se nám brzy vraťte domů z té čutané!!!!! *14*
  • Píča

    A já dodávám, že jsi P Í Č A !!! *3* *3* *3*
  • Ajajaj!

    Čechu, kdybys chytal jako Lehmann, tak jsme nemohli prohrát !!!! *3* *3*
    • Re: Ajajaj!

      Hele ty ses kus debila!!!Ty odborniku!!!!!!!Ja si myslim ze Peťa je nejlepsi brankar na tomhle svete!!On je totiz muj velkej vzor a muz kterej se mi libi,ale nerikam to jen kvuli tomu ze se mi libi,ale kvuli tomu ze je to pravda!!Ty si mysli co chces,ale myslim si ze kdyz tady takle mluvis o nasem nej brankari tak ze jenom zavidis vsechno co ma a ceho dosahnul!!!!!!! *1* *1* Čechino je *4* a ja ho mam *14* !!!!Zbohem s pozdravem Petulka *5*
  • peťa čech

    Peťa je borec jak cip...pro mě je to ten nejlepší golman na světě *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit