Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Začaruju Tě jako Rosického!

    *3* *13* *13*
  • TANKISTA

    PETŘE S VANIAKEM V BRANCE BYCHOM POSTOUPILI ZE SKUPINY.
    PSAL JSEM TI PŘECE, ŽE TĚ ZAČARUJU *3*
    • Re: TANKISTA

      to bych chtel videt tebe tankisto jak be ses ukazal *16* (je to nejlepsi golmnan sveta)
  • Výzva

    Neregistrovaný uživatel Rekordman1
    Výzva - 09.05.2009 12:00 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5 3.75
    Petře, znovu vás vyzývám a to veřejně! Celý kádr hráčů i s trenérama /cca 30 lidí / žonglujte s míčema a míčkama- doteky s balonama si sečtětě všichni dohromady a co vám bude chybět do mého jediného pokusu- tak doplaťte v Eurech za každý chybějící dotek 1. 000 Eur! Moje rekordy: S míčem 105. 000 doteků, s pingpongovým míčkem 1. 400 doteků na noze bez jediného přerušení( doteku míče/míčku/ země či ruky) ! Pak se nebudu navás v Chelsea dívat skrz prsty!!!! Světový rekordman
    *5* *13* *13* *13* *8*
  • N E P R O V O K U J !

    Petře, nehraj si na trenéra a neprovokuj! Nebo Tě znova začaruju! V současné době je stejně Martin VANIAK naše brankářská jednička! *3* *13* *13* *13*
  • Prokletý Čech

    Petře, jako bych ti to neříkal: V rozhodující chvíli se musí štěstí obrátit k tobě zády! Fotbal má totiž logiku! Zatím ses mi neomluvil, tak budeme bojovat spolu dále....Moje svět. rekordy tě zničí! Cítím v nich obrovskou sílu!
    Příspěvek po vypadnutí Chelsea z LM *5* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Začarovaný Čech

    Petře,
    marný boj! Jsi stále začarovaný!!!! Nepokoušej osud! Tytytýýýýýýýý*13* *13* *13*
  • magor

    je to kokot,nic neumi,kdyz tam na neho de jedna strela za zapas tak se nedivte ze nepousti goly *1* *1* *1* *1*
    • Re: magor

      Si tam stoupni sám ty vole! Koukám,že kritizovat ti jde. Kdyby jsme ho neměli, už dávno jsme byly doma. Tyhle kecali mám fakt nejradši, samy to neumí ale kecaj do toho.
  • Kokot

    Je z tebe moc velkj frajer!!!! A nemáš na to! *1*
    • Re: Kokot

      jsi chudak, kdyz tohle rikas *9*
  • Čaroděj-dobroděj

    Tvoje zranění jsem skutečně předpovídal.
    O tom by mohl vyprávět novinář Záruba - pozor nikoliv Robert" Ševčenku " Záruba, ale ten novinář !!! *7*
    • Re: Čaroděj-dobroděj

      žiš ty si kus debila
  • P O Z O R !

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit